Skoči na vsebino

Vtisi dnevnih voženj 2008


Sanda7

Priporočene objave

Vrhnika-Ljubljana-Kočevje-Delnice-Crikvenica-Novi Vinodolski-Senj-Karlobag-Starigrad Paklenica-Karlobag-Senj-Novi Vinodolski-Drivenik-Šimiči-Delnice-Kočevje-Ljubljana-Vrhnika

630km

Pod Velebitom prav prijetno toplo, brez vetra. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrhnika-Ljubljana-Kočevje-Delnice-Crikvenica-Novi Vinodolski-Senj-Karlobag-Starigrad Paklenica-Karlobag-Senj-Novi Vinodolski-Drivenik-Šimiči-Delnice-Kočevje-Ljubljana-Vrhnika

630km

Pod Velebitom prav prijetno toplo, brez vetra. :whistle:

lepo, da si nazaj, sem pa malo sam nase jezen, če bi v petek bolj priden bil, bi lahko zraven šel, ker našo nekaj kuha in nismo šli nikamor, pizda sem ti fouš, upam da nisi šel sam !

Popravljeno . Popravil Dadi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo, da si nazaj, sem pa malo sam nase jezen, če bi v petek bolj priden bil, bi lahko zraven šel, ker našo nekaj kuha in nismo šli nikamor, pizda sem ti fouš, upam da nisi šel sam !

Nč se sekirat Dadi, sej bo še vreme! .)

Sva šla z atomIBO skupaj ja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo okoli 140 km- temperature- zakon....malce spolzko in dezevno....a z najvecjim uzitkom- spoznavanje- novega mrheca v vseh moznih razmerah....iiiiiiii..... milinaaaaaaaaaa..... :wub: :wub: :wub:

Se sedaj brisem sline........

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo okoli 140 km- temperature- zakon....malce spolzko in dezevno....a z najvecjim uzitkom- spoznavanje- novega mrheca v vseh moznih razmerah....iiiiiiii..... milinaaaaaaaaaa..... :wub: :wub: :wub:

Se sedaj brisem sline........

:eek: ...a si mela kakega deda zraven??? Lej lej našo gorenjko, nič ni fauš ... :hmm:

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: ...a si mela kakega deda zraven??? Lej lej našo gorenjko, nič ni fauš ... :hmm:

:winkiss: :winkiss: :winkiss:

Ne mores si predstavljat, kakega frajerja imam med nogami, hihihihi :naughty: :naughty:

:wub: :wub: :wub:

Sam jarki -oz kolesnice so mal bolj oddaljene, kot so bli prej :xx:

Na-a....nec nism fous.... bom nadoknadila tiste peklenske 3 mesece strajka, hihihihi...kr pripravi se :grim

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaki zebe! Su od doma, Gorica, Udine, pa pol zakon cesta do Tarvisiota, pa cez Predel, Bovec, Tolmin, Gorica, Domov. Pridnih in novih 270km.

Srecal pa enega motorista ob 11.30 v Volcji dragi, pol po italiji en miljon =), v Kobaridu Duo, pol dva pred Volcami, skupinco treh za volcami in enega modela na SS po rondoju v Rozni dolini, in pol se enga na obvoznici za Sempeter. Ni kaj pridni smo bli in ce bo vreme bomo kaj naredli se jutri.

Popravljeno . Popravil andrejba
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaki zebe! Su od doma, Gorica, Udine, pa pol zakon cesta do Tarvisiota, pa cez Predel, Bovec, Tolmin, Gorica, Domov. Pridnih in novih 270km.

Ma mene je zebl, pa spet kašljem, pa komaj sem se rešu prehlada, pa še polcaji so me spet rukl iz ceste na pregled :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons mrzlih 35km :D Borovnica-Cerknica-Rakitna-Preserje-Borovnica :D sreču tri endruaše pa noben ni hotu odzdravt :evilgrin:

na Rakitni je bil pa parking skor čist zabit :D

post-17185-1226851899_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale jadranska magistrala je pa čista poezija....

v zadjem mesecu se jo prevozu 3×...

prvič do karlobaga, drugič še malo naprej, danes pa do maslenice...

vmes pa še enkrat do pule...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns kratka pa vendar lepa furca,cca 140 km.

Postojna-rakek-postojna-pivka-ribnica-prem-obrov-

kozina-črni kal-kačje ride-postojna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Učer najbrž zadnja resna fura letos...340 km, klasika....do Obale pa nazaj. Leva roka me je kr fajn bolela od pozdravljanja :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem bil danes uspešen v lovu na (če se le da še ne) zadnje letošnje kmje. Narejeni vmesni postanki v: Lj-Jesenice-Visoko Kranj-Logatec-Ride-Divača-Koper-Lj. Pozdravljal pa nisem nič, na vseh 404 km ni bilo videt nikogar na mototu. Le zakaj ne, saj je bil dan sanjsko lep:

post-8399-1227124877_thumb.jpg

post-8399-1227124899_thumb.jpg

post-8399-1227124939_thumb.jpg

A mrzlo da je blo?

Pomaga bikers, kaka juhica pa čaj in še pa še volje do vožnje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dve urvi po gozdu. zabavno. Strmca, Bukovje St Lovrenc in okoliški grički. . do sedaj še nepreizkušeno. Simpatično vreme in filmske kulise. . . enduro je kar fajn. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hladno ko sment - so se mi lecke kar leple na ocie! No zarad vremena sem tudi na pol poti plan fure spremenu. Startal in v Braniku zavil za Komen, tam proti Stanjelu in naprej proti Storjam - v Sezani obrnu - Tomaj - Dutovlje - Komen - Opatje Selo - Miren - domov. No naneslo je ravno 100km, samo teh je blo res adrenalinskih - 3x skor ruknu, ka je zdrsnilo - pa sem pocas vozu!

Srecal pa enega na kroski, ki je imel zraven enega na ATVju malo pred Branikom. Pol nikjer nobenega motorista.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lih v Komnu sva se morala kiksnt, Ajdovščina, Vrtovče, Štanjel, Kobjeglava, Komen, Gorjansko, Prapot, Sestjan, Gorica Šempas in domov. Srečav dva motorista v Italiji in enga mulota v Ajdovščini z 50ccm repliko od Yamahe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!