Skoči na vsebino

Vtisi dnevnih voženj 2008


Sanda7

Priporočene objave

Hola!

danes malo pred dvanajsto sem, kljub temu da je toplometer kazal le 11 stonij, osedlal Lubico in hrabro sva odrinila proti Dolenjski... SN :004 je skuhala odlično kosilo, zato nisem smel zamudit in sva jo pičila po bližnjici - skozi Kočevje, Dvor in Žužemberk :whistle:

štart na Vrhniki je bil v nizki, neprijazno sivi oblačnosti, a to ni trajalo dolgo, že pri Turjaku se je pokazal sonček in naju spremljal vse do cilja :) nobenega motorista na cesti skoraj do Kočevja, največ pa sem jih srečal malo naprej proti Dvoru :P mmmmm, kolk je bla luškana vožnjica!!! pa nikjer nisem videl policajev (čeprav, če zdajle pomislim... hmmm... a je to dobro al je slabo??) ful razposajen sem uletel do naše :004 in bil nagrajen s kupom neznansko okusnih mesnih in skutnih kanelonov, ki so jim sledila raznorazna peciva, za tiste ki nis(m)o padli na to finto pa je nato na mizi pristala ogromna jogurtovo-višnjeva torta nebeškega okusa :wub: angelčki bi jo jedli če bi imeli ritke, bi rekla moja pokojna stara mama, Aeryn Sun pa zagotovo ne bi izdavila več kot "frell me dead", pa še to s polnimi usti... moj :worship: !!

pot domov je bila precej manj zabavna, tema in nekam hladno se mi je zdelo, tudi dokaj gost promet, a tiste dobre pol urice ni bilo težko zdržat... zlasti ker sem se celo pot kot ponavadi potrudil uživat v vsakem kmjčku, danes sploh še posebej - to je bila zadnja furca z Lubico, ker gre zdaj služit... pismo, pogrešal jo bom :(

evo to je bilo zadnjih uživaških 214 kmjev z Lubico... žal spet brez moje lučke :wub: :004 moje sezone je v glavnem konec, čakam samo še na Valencio...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tut pr ns blo včeri pestro, fino... :worship:

že na šiht dobila spremstvo, pobrala še enga klukca in potem vija de idrija :P tm smo se mal lovil se vsi nabral in letel do mosta na soči, čez gorico v postojno, ponovno v idrijo in nazaj domou :P zakon :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enim se pa da. Saj mi bi tud, sam ne moremo, smo se za kak let ali dve vdali :surrender: .

Hola mojster,

ma ne se čist vdat, saj ti lahko vsaj kak vikend na Marofu sem in tja polepša lajf - tolk že bo časa, al ja :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster,

ma ne se čist vdat, saj ti lahko vsaj kak vikend na Marofu sem in tja polepša lajf - tolk že bo časa, al ja :P

A ne upam jaz s takimi racerji vozit, k hodjo po Valenciji pa to. Pa še moj motor je po mnenju dosti človečkov na tem forumu vredn en k..., tak da je prirejen sam za pussy vožnjo. To je isto k da bi se trezen pogovarjal z pjanci. Enostavno mu nikaš kej povedat, ker ma on skoz glavno besedo :)

P.S. Mogoče se pa vidimo, en par novih gum še čaka doma, mi jih letos ni uspel znucat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v petek 24.10.'08 tura okoli našega okoliša: Podpeč - Brezovica - Škofljica - Turjak - Ribnica - Bloško jezero (sam race pozdravu) - Cerknica in čez Rakitno nazaj domov!

ps.: Cesta med Cerknico in Rakitno je ene 2x makedam tko da je bl bedno tm se vozt! Bojo pa kmal asvaltiral. Jim manjka še ene 2x po 2-3km.

post-15759-1225112844_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

P.S. Mogoče se pa vidimo, en par novih gum še čaka doma, mi jih letos ni uspel znucat.

Hola mojster,

eh dej ga no biksat - tko se govori :OK:

(mimogrede: ampak to skrivnost mi moraš pa enkrat zaupat - kako zaboga ti lahko gume ostanejo :eek: meni/nama jih vedno zmanjka :unsure: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je blo pa nekje ko mi je asvalta zmanjkal: Selo nad polhovim gradcem

Smer je bla pa Podpeč - Vrhnika - Horjul - čez hribe proti Škofji Loki vendar neuspešno, ker se je na drugem koncu kazalo zelo slabo vreme.

(Prejšn mesec)

post-15759-1225114828_thumb.jpg

post-15759-1225114834_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(mimogrede: ampak to skrivnost mi moraš pa enkrat zaupat - kako zaboga ti lahko gume ostanejo :eek: meni/nama jih vedno zmanjka :unsure: )

I curi se desi dijete, men so se pa gume :P . Pač smo se mal zakalkuliral :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrhnika-Ljubljana-Kočevje-Delnice-Crikvenica-Novi Vinodolski-Senj-Karlobag-Starigrad Paklenica-Obrovac-Knin-Drvar(BIH)-Bosanski Petrovac-Bihač-Velika Kladuša-Karlovac-Delnice-Kočevje-Ljubljana-Vrhnika

900km

Zgodnji štart v skoraj desetih stopinjah ob 5.00. Ob približno 6.30 sem bil že na meji, kjer so me po pogovoru in obljubiti sem moral, da grem tudi za nazaj čez Delnice, Hrvatje :worship: spustili čez mejo (ne bi me smeli, ker še nisem dopolnil 18 let). Nekje pri Crikvenici se je končno začel delati dan in pred menoj je bilo kar nekaj kilometrov lepe (vsaj mislil sem tako) Jadranke. Tokrat temu ni bilo tako- burja je na nekaterih odsekih pošteno nabijala. Bolj kot sem se približeval Kninu, bolj je slabela. Na Hrvaško-Bosanski meji, so se na bosanski strani prav hudo čudili mojemu MZ-ju (takoj sem moral malo gas naviti, da so slišali štimco :whistle: ). Pot po Bosanski strani je minila v znamenju MOČNE megle (približno 70km pred Bihačem se je začelo). Tako močna je bila, da je z nje pršilo, kot da bi malo močneje deževalo. Take megle tudi na Ljubljanskem barju še nisem videl. V Bihaču sem se ustavil še na pravih čevapih :whistle: (čevapi v lepinji s kajmakom + jabolčni sok = 5EUR- meni se ne zdi tako zelo poceni) pri Mlinu. No, primrznil sem domov po 12 urah vožnje. Lepo je bilo.

Ni špage za kakšnega spodobnega digitalca (gre vse za bencin + potrošni material za moped), pa se je potrebno z malce slabšo kvaliteto slik zadovoljiti:

post-15712-1225126767_thumb.jpg

post-15712-1225126779_thumb.jpg

post-15712-1225126793_thumb.jpg

post-15712-1225126806_thumb.jpg

post-15712-1225126819_thumb.jpg

post-15712-1225126830_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes: Lj. - Reka - Senj - Prizna - Žigljen (trajekt) - Novalja - Pag - Zadar - Biograd na moru - Benkovac - Posedarje - Maslenica - Karlobag - Oštarijska vrata - Gospič (tu na avtocesto in domov). Cca 800 km. Vreme odlično, štartal ob 7:00 pri 5 st. C (Lj. obvoznica), Zadar, sonce, 22 st. C. :) Jadranska magistrala v odličnem stanju, odsek od Maslenice do Karlobaga fenomenalen. Da nas niso Hrvati mal šišnal s cestami, a?! Prometa zelo zelo malo, motorista srečal na celi poti nobenega sploh. :ninja:

post-9351-1225143903_thumb.jpgpost-9351-1225143921_thumb.jpg

post-9351-1225143941_thumb.jpgpost-9351-1225143985_thumb.jpg

post-9351-1225143957_thumb.jpgpost-9351-1225144006_thumb.jpg

post-9351-1225144023_thumb.jpgpost-9351-1225144043_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

******

Čevape , pleskavice and kofi :yes: je cenej kot v Istri :naughty: .Za poslastico pa še tankaš in kot redna stranka dobiš še porcijo :worship: odojka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čevape , pleskavice and kofi :yes: je cenej kot v Istri :naughty: .Za poslastico pa še tankaš in kot redna stranka dobiš še porcijo :worship: odojka

Pusti idiota. Mi že vemo kaj je dobro. :worship: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj hodiš iskavat v bosno, še jih vleči gor ja, kaj jih ni zadosti.........Hitler bi še zdej mel gretje če bi znal prave kurit

Z vsem spoštovanjem, dragi SEOI-NAGE.. Tvoje izjave o večvrednosti Ištrijanov in Italjanov pred nami "Jugoslovani" (ki živimo onkraj Črnega Kala) so naravnost bedne. A se sploh zavedaš, kaj govoriš in kakšne posledice lahko nosiš? :rolleyes: Si mi že parkrat prej s tovrstnimi nestrpnimi izjavami sprožil živec, ampak tole je pa kaplja čez rob.. :angry:

Da te ni sram?!

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj se sekiraš zarad njega.......če ima veselje, pa naj misli da je nekaj več če živi ob tistem pljunku od morja, enostavno ignore him

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zima sploh še ni tle pa ste že tko živčni, c, c, c....kwa šele bo :whistle: .....če mate še svoje mašine pa dok je vreme sm gasa pa živčke mal sprostit .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dns je blo prou fajn... pa skos po sončku, kukr je zutri kazalu d bo mokro :worship:

na morju ceu lubi dan sonček sjau, superca... pihalu pa tut kr podobnu, se je blo treba kr orng lubice držat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je bil tud pravi užitek prejle - ob 12h se spomnem, da mam motor pa kr na hit gas iz Sevnice za Trebnje-Žužemberk-Dvor-Kočevje-Livold-Črnomelj-Metlika-Gorjanci-NM-po avtocesti do KK-pa nazaj v Sevnco ob 15:00 sm že bil lepo nazaj na kosilu :yea1:

glih luštnih 240km, en tank, postankov ni bilo, k se mi ni dal ustavlat:), ceste večinoma sredne polne nedeljskih voznikov, a težav niso delali, edino kakšen norec tu pa tam, k vozi "idealno" linijo skozi ovinek po mojem pasu. Večinoma je bil sonček, v Kočevju 8 kapljic dežja...skratka majka za eno izmed poslednjih letošnjih voženj.

ajd

Popravljeno . Popravil suhi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je padla klasicna prvonovemberska fura, supar pasala voznjica.

Domzale, Kranj, Ljubljana, Celje.

Par km, najbolj sem si zapomnil del od Brnika do Kranja.. kako sonce... Ufff...

Bajkerjev pa nix. Kje ste se pa skrival?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je padla klasicna prvonovemberska fura, supar pasala voznjica.

Domzale, Kranj, Ljubljana, Celje.

Par km, najbolj sem si zapomnil del od Brnika do Kranja.. kako sonce... Ufff...

Bajkerjev pa nix. Kje ste se pa skrival?

Na Primorski !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hop proti primorski. Je mal .) veter pomagal da ni blo prevroče, mal pa sonček grel. Motorjev več kot :grupni: avtov in to 2 NOVEMBRA. Ni slabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo obujal spomine z 125ccm motorjem in z njim naredil dokaj hladnih, a sončnih 150km.

Bilo vse super, če ne bi motorist, ki me je prehitel, malo naprej zapel z ščitniki motorja in padel po cesti, motor je nato zgrmel v kotlino, a so ga na srečo potegnili ven. Ni bil glih lep prizor na motor. Upam, da bo fantina poštimal motor in se srečno vozil naprej.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zaključil sezono z zelo lepo turco: štart iz Žalca, čez Celje, Šentjur, Šmarje pri Jelšah in naprej proti Podčetrtku, od tam do Brežic in čez Posavje nazaj do Rimskih toplic, ovinek proti Hrastniku in dalje Trojanam (čas za krofe) in nazaj v Žalec. Super 200km, motoristov pa mali milijon :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!