Skoči na vsebino

Vtisi dnevnih voženj 2008


Sanda7

Priporočene objave

Dons je bla pa kr fletna jesenska turca...Bled-Kranj-Škofja Loka-Žiri-Idrija-Črni Vrh-Col-Vipava-Nova Gorica-Most na Soči-Petrovo brdo-Boh.Bistrica-Bled....vsega skup luštnih 256 km :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

po današnji MotoGP dirki se mi je ful zaluštalo vožnjice, pa sem nahitro skočil do morčka in še bolj hitro nazaj, saj smo imeli popoldne piknik... tko da je blo vsega skupaj le 227 kmjčkov, a so bli vsi do zadnjega skoraj neznosno luškani: krasen topel sonček, zlasti na pravi strani Črnega kala (tam kjer asfalt dela krrrrr :P ), gume do držale kot poleti, jst sem bil in the mood :naughty: pogrešal sem le eno lučko za mano :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

no danes po službi sva jo pa spet skupaj s SN :004 ubrala v krasnem, toplem sončku proti morčku in je blo prav luštno :OK: najdla sva se na parkirišču na ridah, kjer je bilo že parkiranih nekaj motorčkov in lastnikov/lastnic, prepoznal le Irenčko (aja tist ne velja ker sem imel gor podkapo, bom žal moral še enkrat :whistle: )

ker je dan tako kratek nama ni uspelo prit čist čist do morčka, ampak sva se na križišču pri spomeniku na Črnem kalu obrnila nazaj... na Vrhniki je šla naša :004 na AC in gasa domov, jst pa - ker je bilo še svetlo in ne premraz - hitro še enkrat do Stare pošte, preden sem mal utrujeno, a ful razposajeno Lubico zaparkiral v garažo :naughty: vse skup 231 kmjev, kar ni tko slabo za po službi, in to ful lepih, k je bla (razen čist na koncu) skoz ena lučka pred mano :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

no danes po službi sva jo pa spet skupaj s SN :004 ubrala v krasnem, toplem sončku proti morčku in je blo prav luštno :OK: najdla sva se na parkirišču na ridah, kjer je bilo že parkiranih nekaj motorčkov in lastnikov/lastnic, prepoznal le Irenčko (aja tist ne velja ker sem imel gor podkapo, bom žal moral še enkrat :whistle: )

ker je dan tako kratek nama ni uspelo prit čist čist do morčka, ampak sva se na križišču pri spomeniku na Črnem kalu obrnila nazaj... na Vrhniki je šla naša :004 na AC in gasa domov, jst pa - ker je bilo še svetlo in ne premraz - hitro še enkrat do Stare pošte, preden sem mal utrujeno, a ful razposajeno Lubico zaparkiral v garažo :naughty: vse skup 231 kmjev, kar ni tko slabo za po službi, in to ful lepih, k je bla (razen čist na koncu) skoz ena lučka pred mano :wub:

Kake hude lušnosti za dol past ni blo glih dons...pač ena tistih fur k je sezona že v zadnjih vzdihljajih.....aja za nazaj sm na ac zdržala sm do Ivančne pol pa po stari cesti čez Muljavo do Žužemberka, čez Trebnje pa do doma po trdni temi že.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kjer je bilo že parkiranih nekaj motorčkov in lastnikov/lastnic, prepoznal le Irenčko (aja tist ne velja ker sem imel gor podkapo, bom žal moral še enkrat :whistle: )

sam res... dobr d si me spomnu :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vtisi ?

Doma hudo dolg spanec, :zzz:

Na Prezidu hudo prijazna blond policistka, :winkiss:

V/Na Gerovem hudo poflikani ovinki, :xx:

Malo pred Reko hudo lepo vidt morje in hudo sijalo toplo, :yea1: :yea1: :yea1:

Od Reke naprej hudo ovinkasta magistralka, :naughty:

V Senju hudo prijazne domačinke, :evilgrin:

Na Rupi huda gužva, :?

V Bistrci huda kelnarca, :grim :grim :grim

Nazaj v Cerknici hudo mraz, :eek:

Doma v garaži hudih 343 kilometrov, :kva2:

V glavnem HUDO fajn ! :yes: :yes: :yes:

Za jutri pa je motor že v garaži obrnjen proti izhodu :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obdelu Severno pa Južno primorsko pa še mal okrog... padlo plunk čez 400km. Popoldne mi je blo prov vroče tko da sm snel podlogo iz jakne zvečer pa tud ni bilo neke krize...no kakšne ogrevane ročke oz. podrokavice pa mal bolši termo štumfi bi prov pršli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem jo pičil solo iz Ljubljane proti Ribnici. Cesta je bila dokaj polna tak ,da ga nismo kaj dosti sral. Še Pri Laščah smo morali stat, ker je bil eden že v grabnu. Potem pa sem zavil na Sodražico in proti Cerknici. Lepa cesta in vožnja, samo smer je bila za popoldne čisto napačna. Sonce imaš stalno direkto v oči. Saj moja Schubertka kar nekaj pomaga, samo prav super pa tudi ni stalno ugibat ali je bolj svetel del pesek na ovinku ali samo odblesk. Od Cerknice sem jo pa na expedite zavil nazaj , ker je +6 in 130 na uro zajebana kombinacija. Doma so me morali skoraj odžagat iz motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj ljubelj-visoke ture-tamsweg-katschberg-Nokalm Strasse-ljubelj... futura & rs125... zelo hladno po dolinah in veliko bolj prijetno na višini. zanimivo, da na vsej nekaj čez 300km poti nismo srečali ene ss mašine. jih že fest zebe? (mašine namreč :) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek mal pospremil dve majhni skupinici KTM - "riderjev"...Slovenija Gravel..pač KTM tura po zahodnem delu naše deželice...sonce je segrelo ozračje, čeprav višje v hribih je blo kr mal mrzlo...

Nekaj "riderjev" se prvič spoznavalo z vožnjo na makadamu, posebno težko jim je šlo zaviranje navzdol...po dveh padcih je vse skupaj še bolj počasi šlo :whistle: ...Očarala jih je cesta od Bohinja, do Bleda in makadam pri Radovni, da o Vršiču in Trenti niti ne pišem...Za take ture bi pa tud jst potreboval kakšen bolj spodoben motorček, ne pa mojo zverino...sem kr trpel, ko sem moral nadzorovat "riderje" :headbang:

post-2263-1222768978_thumb.jpg

post-2263-1222769162_thumb.jpg

post-2263-1222769254_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil JAZBEC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MB-Fram-Bistrica-Slov. Konjice-Celje-Štore in nazaj. Sprehod okrog 150 km; Usnjen kombinezon, spodaj en pulover in windstopper zg. + sp. del. Ni bilo krize, proti večeru rahlo hladno v prste (spodnje in zgornje :rolleyes: ) Zimska podkapa pa pretopla :D

SS ov kar nekaj na cesti, vsi v deknah; na enduro variantah pa norijo :whistle: Ceste takšne kot so...kje kakšna koruza, blato itd. za ples. V glavnem čist prijetno...samo kratko... :whistle:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v pon. mb - radlje - golica/lawamund - dravograd - sg - vitanje - konjice - bistrica - mb, nežnih 200 in kusur. lepo, sončno, v bregih hladno, pravljica v avstriji - prazna, lepa, dobro označena cesta, v slo žandari v radljah in 3x zaporedoma na cesti od sg proti ve, ceste in znaki tak kot pač mamo. drugače pa super fura. ajd zdravo. character0201.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

današnja furca : črnuče-ig-ljubljana-ig-kurešček-rašca-sodražica-ribnica-kočevje-dvor-novo mesto-metlika-črnomelj-žužemberk-ivančna gorica-ljubljana-črnuče,

prava poezija, napram ljubljani in gorenjski je bila dolenjska in bela krajina večinoma v soncu, zato je bilo kar prijetno toplo v bikersovi podobleki in usnju, veter tu in tam, nimam pojma koliko km, zanimivo da si nikdar ne belim glave s koliko prevoženimi km, takle mamo, zares sem užival, razmeroma malo prometa, motorista srečal nekje pri dvoru, novem mestu in skupino petih-šestih na gorjancih, zgleda da črni oblaki in par kapelj dežja prestraši 99% motoristov, ja je treba it za soncem pa še ujameš solidno vožnjo še letos,ne pa srat v gate od strahu doma!

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danasnja krajsa furca k se mi ni dal vec vozit. Ce-Lj-Ce.

Par km se je pa vseeno nabralo. Pa se dobro pico sem jedel pri Pipci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrhnika-Logatec-Idrija-Most na Soči-Tolmin-Bovec-Cave di Predil-Tarvisio-Kranjska Gora-Jesenice-Kranj-Škofja Loka-Žiri-Logatec-Vrhnika

cca. 300km

Najprej sem imel namen iti čez Vršič, pa so na bencinski rekli, da je zaprt. Kaj ne bi bil, če ga je pa kar nekaj centinov zamedlo že na prehodu Predel. Pravo presenečenje je bil danes tale sneg. Na žalost nisem imel fotoaparata s seboj. Vožnja pa tud kar mrzla tam čez. Sem imel občutek, da mora kar biti okoli ničle, seveda pa pametnjakovič v usnjenih rokavicah, brez podrokavic, ker se mu jih ni ljubilo it kupit.. Kasneje nekaj sledi snega tudi v Kranjski Gori.

Super je bilo danes.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še ena kratka iz Ankarana do Planine pa nazaj ampak je že mrzlo ko se sonček skrije :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes Sl. Bistrica, MB, Lenart, Ptuj, Ormož, Ljutomer, Radenci, Lenart, Trate, Sladki Vrh, MB, Sl. Bistrica. Super vreme, prazne ceste, nekaj motorjev, ceste ponekod blatne, nekje 250 km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ankaran-Portorož-Dragonja-Šmarje-Koper-Črni Kal-Kozina-Divača-Trst-Lazaret-Ankaran

Vreme ludo, ceste suhe, edino GUŽVAAA :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljubljana, Vel.Lašče, Sodražica, Cerknica, Rakek, Postojna, Logatec, Vrhnika, Ljubljana. Asfalt čist in dober oprijem gum, v Postojni pa motorjev več kot v špici sezone. Se vidi, da lovimo zadnje tople dni. Upam pa seveda, da bo trajalo vsaj do novembra.

post-1151-1223245262_thumb.jpg

post-1151-1223245393_thumb.jpg

post-1151-1223245497_thumb.jpg

post-1151-1223245595_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včerajšnja popoldanska tura:

MB-Slovenska Bistrica-Poljčane-Majšperk-Ptuj-Ormož-Ljutomer-Razkrižje-Moravci-Prosenjakovci-Hodoš-Kuzma-Gederovci-Radgona-Trate-Sladki vrh-Šentilj-MB.

Prijetnih 300 km v zmernem tempu :worship: :yea1: . Ceste več ali manj prazne, a ogromno zemlje z njiv na njih. V Gederovcih za las ušel trčenju s traktorjem: na popolnoma ravnem in preglednem delu ceste je prečkal cesto tik pred mano (zagotovo me sploh ni videl :slap: , saj je poplnoma mirno odpeljal naprej :headbang: ). Še dobro, da se v naseljih kolikor toliko držim omejitev in sem na takšne primerke vedno pripravljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rahlo izgubljen v Avstriji. Prvoten namen Dunaj. Start ob 10:30 v polnem soncu iz MB preko Šentilja, Sladkega vrha, Cmureka, Bad Gleichenberga do Gleisdorfa in preko Hartberga in prelaza Wechsel do krja Schwarzau. Tam sem se črtal Dunaj in obrnil proti Brucku - Neunkirchen, se pri Gloggnitzu izgubil in šel proti Birkfeldu preko Bistriškega sedla (Feistritzsattel - 1200+m) nato pri Rettenegg-u obrnil nazaj proti Semmeringu, prečkal Pfaffensattel - 1368m (zelo slaba cesta) in se spustil do Spitala na Semmeringu. Neprestano te z lokalne ceste usmerjajo na hitro cesto S6, ki je vinjetno obvezna. Zato sem pri Krieglachu obrnil preko Alpla do Birkfelda, tankal (1.188€/l) in nadaljeval preko Straßegg-a proti Breitenau-u in Mixnitzu - priključek ceste iz Brucka proti Gradcu in domov. Izpustil sem prelaz Semmering so pa ostali vredni vožnje razen Pfaffensattla. Na vrhovih precej hladno sicer pa proti Dunaju topleje kot v MB in okolici (zato nisem šel na Koroško). Dobrih (v obeh pomenih) 500km, je pa še kar nekaj ovinkov v tem predelu Avstrije, ki so za prevozit. npr. Bruck - Mariazell - St.Pölten pa tam vmes proti Dunaju. Le od MB do Gradca je precej dolgčas in ogromno naselja ter krožišč, moram najti kako drugo pot.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj je padla super lusna furca. Ce-Lj-Vrhnika-Col-Ajdovscina-Komen-Trst-Ankaran-Crni Kal-Kozina-Ilirskqa Bistrica-Po-Lj

Na morju super lepo vreme, lepse edino na Krasu. Motoristov kar nekaj, nabasli smo za provido, .. zur skratka. Ne razumem, kaj je ljudem, ko koncajo ze zdaj sezono.

Danes samo Lj-Ce. Je pa vseeno pasalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

po katastrofi računalnika v službi sem si šel pomirit živčke na kratko furco, uletela je tudi naša :004 , pa sva skočila skupaj do Postojne in nazaj, vmes seveda še na Staro pošto :naughty: na poti domov sva spet malo zamenjala motorčka da sem se (po)igral z GigSrčkovim vzmetenjem, ki je postalo v hladnem menda mal pregrobo... ni še čist v redu, bo treba še eno iteracijo naredit... lepo je blo videt kako je SN :004 ful uživala na Lubici k ma manj zdrajsane gume kot njen GigSrček... vsega skup sem naredil komaj nekaj kmjčkov, ma so bili vsi skoraj nespodobno prijetni :) mislim da sva na vrhu rid srečala Irenčko, malo kasneje pa zna bit še Igorrja :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!