Skoči na vsebino

Vtisi dnevnih voženj 2008


Sanda7

Priporočene objave

bi šel na kakšno vožnjo v soboto ali nedeljo med 10 in 15h, tja do 100 km po suhi cesti (ne neki mokri, slani, umazani)- sem iz MB.

ogrevanega sedeža ravno nimam in grelnih ročk :(

išče kdo kakšno družbo - samemu se mi ne da v tem mrazu vozit.

kakšen kandidat za easy turo?

Kdo pa rabi ogrevan sedež pa grelne ročke ? Nonoti ? Že taprava oprema je zadost. Mene sam rokavice jebejo k mam ene čist znucane :D Ja jst se vozm samo še po makadamu zdej k je nekako manj mraz med drevesi :P Pa bol migam tko da se segrejem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuu pej tudi po cesti j lušnu... sam vsi plavi mal čudn gledajo... kukr d bi božička vidl al ka jst vem :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene preveč zebe po cesti :) Si morm ene grelne dolge gate kupt. Drgač se cordura kr dobro obnese po mrazu. Za razliko od usnja k sm meu prej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne kliči hudiča :D Tam k je 2x makadam je full zanimivo :D Seveda ne za vse sam meni je kul :D

mah un makedam je pa prov bedn :D tistih "rebr" je k dreka na usakm ovinku :D pa še gozdarji drva vlačjo

čez cesto, no saj nazadnje k sm biu gor so jih :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah un makedam je pa prov bedn :D tistih "rebr" je k dreka na usakm ovinku :D pa še gozdarji drva vlačjo

čez cesto, no saj nazadnje k sm biu gor so jih :naughty:

ja če maš 120 hoda je problem. Ma za endurca je prou fajn :D Prvo od cerknce do unga makedama maš kr lepo progo. Pol prideš na makadam mal skoz ovinke gas nabijaš da se mal vrti :) pol pa prideš na cesto maš pa fajn ovinke (spet enduro ali SM) Pol se pa počasi začne za SS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gradež, konec slovenskega morja. Kje si Jelinčič da to poštimaš! :naughty: Da bo morje Adriansko spet Slovansko( pa bog ne daj Hrvaško!)post-20301-1229786716_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil pmali
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrhnika-Postojna-Koper-Sečovlje-Buje-Poreč-Pazin-Labin-Opatija-Rijeka-Ilirska Bistrica-Knežak-Postojna-Vrhnika

330km

Žal mi ni zneslo do Zadra in nazaj kot je bilo sprva načrtovano, sem pa tako malo Istro spet prekrožil. Zjutraj sem štartal v 0 stopinjah. Toliko plasti oblačil sem imel na sebi, da nase nisem spravil kombinezona številke 50, ampak sem moral obleči starega Sidija (številka 54). Bolj kot sem se približeval Črnemu Kalu, bolj je bilo toplo. Po občutku, okoli 11 ure že kar spodobnih 10 stopinj. V Istri je bilo pa še bolj toplo- ob morju tam okoli 15 stopinj. Na cesti (sploh v Istri), sem srečal za tak čas ogromno motoristov. Milina ob morju je prevladala nad hudim mrazom v notranjosti in suma sumarum, sem domov prišel dobre volje.

Slike so (žal!) slabe...

MZ na Črnem Kalu.

post-15712-1229871275_thumb.jpg

Še malo, pa bom spet ob morju na toplem...

post-15712-1229871288_thumb.jpg

Kvarner

post-15712-1229871308_thumb.jpg

Robčki in termovka napolnjena s čajem- obvezna oprema, če se greš 21.12. z mopedom afnat.

post-15712-1229871331_thumb.jpg

MZ in "jezero" v Planini.

post-15712-1229871347_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po stari cesti iz Slov.Bistrice do Ljubljane, tolmin-bovec-vršič, pa po oni kockasti cesti nazaj dol ter nato po avtocesti domov(ker me je tema dobla) do Slov. Bistrice oz.okolice. Tankal sem pa menda ene petkrat(bil sem z ktm-om smc 660(mali, mali tank).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LJ-LOGATEC-CERKNICA-LOGATEC-HORJUL-LJ (CCA 100KM). Videl dva motorista (rdeča hornet, črna xjr 1300) oba odzdravla :worship:

Med Logatcem in Rakekom je bla precej spolska... motor je pa spet svinski :headbang: Lp D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gorica, Miren, Kras, Sežana, Črni Kal, Razdrto, Ajdovščina, srečal kar nekaj motoristov BMV in TRIKE v Črničah, dva nagca v Mirnu in na krasu, dva Ducatija en strupeno rdeč v sežani in multistrado proti divači pa par cestakov, ena Gilera me je skoz ovink pičla (sramota za Varo :headbang: ) pa en GS na pumpi v Kozini. Kar pestro!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pa sem se po dolgem času spet malo peljal naokoli...je bilo prav lepo...boljšo polovico peljal en krogec po krasu in je bila še bolj vesela kot jst...kilometrov ni bilo veliko, sam so bili pa zeloo lepi :D...cesta je sicer bla na določenih odsekih suha pol mokra pa spet suha...tako, da je šlo zeloo turistično...videl pa sem enih 5 motoristov...no več kot sem pričakoval sigurno :)

Popravljeno . Popravil Tadeusz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gorica, Miren, Kras, Sežana, Črni Kal, Razdrto, Ajdovščina, srečal kar nekaj motoristov BMV in TRIKE v Črničah, dva nagca v Mirnu in na krasu, dva Ducatija en strupeno rdeč v sežani in multistrado proti divači pa par cestakov, ena Gilera me je skoz ovink pičla (sramota za Varo :headbang: ) pa en GS na pumpi v Kozini. Kar pestro!

To sem biu pa verjetno jst. Sej ne vem, a je bl tresla Multistrada al moje premraženo telo :-)

Je blo pa od Divače do Lajbaha orenk mrzlo, za par jakostnih stopenj bl mraz, kot na Grobniku, od koder sm štartu okol 14h :whistle: :whistle: in naredu še mal krog ob morju :-)

Sem pa prvič v življenju videl orenk polno Cerkniško jezero in moram rečt, da je bilo prav lepo v svoji siloviti polnosti. Sem hotu mal ustavt tam pa pomeditirat, sam je sranje, k ma multistrada mal slab akumulator, pa sm se že na Grobniku odloču, da je treba do Lajbaha prtegnit v enem šusu. Tut na WC nisem upal, tko da sva bla doma z WC školjko pol kr the best frenda :-)

Če bi šteu kilometre, se mi zdi, da jih je blo ene 180-200 ... Minut pa ene 120 ... al pa mrbit 100 ...

Popravljeno . Popravil mashina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gorica, Miren, Kras, Sežana, Črni Kal, Razdrto, Ajdovščina, srečal kar nekaj motoristov BMV in TRIKE v Črničah, dva nagca v Mirnu in na krasu, dva Ducatija en strupeno rdeč v sežani in multistrado proti divači pa par cestakov, ena Gilera me je skoz ovink pičla (sramota za Varo :headbang: ) pa en GS na pumpi v Kozini. Kar pestro!

jez sm 100%de vare ni treba neč bit sram. de ni kobila neč kriva. če se pa pilot tako počuti, bo pa še dostkat žalostn.

@mašina: a si šu na hjundaj parti na grobniku :D ? enga beuga golfa 2 GTI je taljan navadu prevale dellat, a si morde vidu kje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jez sm 100%de vare ni treba neč bit sram. de ni kobila neč kriva. če se pa pilot tako počuti, bo pa še dostkat žalostn.

@mašina: a si šu na hjundaj parti na grobniku :D ? enga beuga golfa 2 GTI je taljan navadu prevale dellat, a si morde vidu kje?

Sej mi ni blo neč narodn (smo se samo hecali). Drugač pa ala mu vera pilotu na Gileri v ogledalu sem mislu da je cestak ke je tolk parpiču v ovink, pol sem pa vidu da je maksi endura. Jest sem šel pa tolk hiter da sem vsak motor ki sem ga sreču spoznal, me je preveč zebl (kdaj bom mona kupu gretje ročk- najbrž spomlad :headbang: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@mašina: a si šu na hjundaj parti na grobniku :D ? enga beuga golfa 2 GTI je taljan navadu prevale dellat, a si morde vidu kje?

Ne, sm biu tok jezn, da nism tut gledu ne ... sm pa vidu golfa 2 ... je šu not, pa ženska zravn kopilotka, čez kake pol urce pa sta ponosno vn prpelala - oz. so ju pršlepal vn ... Golf je meu pa luknjo v čelni del strehe :-) Ko da bi štajerskega čelaka pokasiral :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ena furca malo po soški,Brdih in Krasu.Videl 1(z besedo:eden)pravi dvokolesnik,samo po videzu je bil voznik tako zmrznjen da tudi z glavo ni mogel pomigat kaj šele da bi roko vzignil in en skuter.Mulc je bil tko švoh oblečen da sumim na neke substance.Aja pa na Trstelju en par trial motociklov.Duša je malo bolj mirna,ščij@m pa samo kristale...LP FLY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ena furca malo po soški,Brdih in Krasu.Videl 1(z besedo:eden)pravi dvokolesnik,samo po videzu je bil voznik tako zmrznjen da tudi z glavo ni mogel pomigat kaj šele da bi roko vzignil in en skuter.Mulc je bil tko švoh oblečen da sumim na neke substance.Aja pa na Trstelju en par trial motociklov.Duša je malo bolj mirna,ščij@m pa samo kristale...LP FLY

:worship: ... dobro, da Vas je nekaj takih... :worship: . Mi vsaj sline tečejo ko zdravim bronhitis :headbang: ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!