Skoči na vsebino

Vtisi dnevnih voženj 2008


Sanda7

Priporočene objave

Danes ob 13:00 po stari cesti iz Ljubljane do Kopra k sestrici na pijačko v Kapetanijo. Srečal ene par motoristov. Od Postojne do Razdrtega peljal z enim ER-5. Iz morja je pihal hladen veter, tako da je bilo danes na celini dejansko bolj toplo, kot na Obali, kar je v bistvu strandart za ta letni čas. Nazaj grede sem na Vrhniki zavil za Borovnico in čez Barje do doma. Sladkih 250 km :OK:

PS: Hvala meni za ogrevane ročke :evilgrin:

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, sploh ni bilo tako hladno. Čist lepo se da peljat.

Lj - Portorož - Lj. Čez ride kakopak.

Srečal miljon motoristov :) Če ste videli kakega "norca" na modri R6 v belem kombinezonu, sem bil to jaz :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krasna furca na Lubel drgac pa ceste ful umazane. Srečov enga mojstra s cestakm u rdečmu kumbenizonu, si je vzel cajt je kr z nogo pozdravu :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vpizdomilomaternokakmejenazeblo......... :wacko:

Ni blo tak mrzlo, vsaj v tvojih krajih ne.

Sem rukno danes eno preko Pohorja, vsran sn bil pa ko svija.

Ludi so me čudno gledli ko sn v dolino prišo, sn mel pol šajtrge blata na hrbti :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, danes je spet ena bolj maratonska padla.

Vrhnika-Ljubljana-Trojane-Celje-Laško-Krško-Novo Mesto-Dvor :worship: Kočevje-Ribnica-Sodražica-Cerknica-Rakek-Postojna-Planina-Logatec-Vrhnika

330km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pa s Hiltonom do MotoradKlinke, so imeli kao dan odprtih vrat,malo pogledala spila kafe,

potem pa po znameniti route 69 do Golice in preko nje (na mestih kar lepo vlažna in posipana),Dravograd-Slovenj Gradec-

Vitanje-Slo.Konjice-Slo.Bistrica in domov.Na dnevnem števcu se je odvrtelo čudovitih 223km. :010

Srečala kar lepo število motoristov na poti. :OK: Glede na to, da sem imel danes prvič oblečeno usnje, pa lahko rečem da je bilo počutje odlično. :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Umm.. dons je padla kr tako ena kratka turca lj-mb (soncek in toplo) pa v celje.. ka pa vem... dal se mi je.. jutri pa nov dan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj MB- Radgona - Cuker špic - Šentilj - MB.

Pihalo ko stomater, sn mislo da mi bo šijenk zlamalo,ampak vseeno užival, kot vedno na motorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nedelja je bil lepo preživet dan. Z drago pa prijateljem(njenim bratom) smo šli na kratke turce okoli Kopra, Izole. Malo ampak sladko.

Večja uživancija je bila pot nazaj proti Novem Mestu.

Prilagam slike in video. Video je bil posnet na poligonu, poskušal sem dobiti občutek za vožnjo. Za prvič je uredu, glede na to da sem imel na gumah 3 litre olja katerega mi je pod pritiskom spustilo iz slabo zatisnjenega filtra, ob katerem bi lahko prišlo do padca. Čiščenje olja nov način :)))

video

post-9669-1205877310_thumb.jpg

post-9669-1205877360_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem si malo privezal dušo z vožnjo po poligonu :) Sem popoldan našel 1 uro sočnega vremena med temnimi oblaki, soncem in sneženjem :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no dns je pa res mal zeblu :whistle: pa š taka burja, d človk kr slalom voz... nč n rečm d ni kdo mislu d ga mam kej u rit :unsure: hehe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo je bilo.

Lj- stranska vas - polhov gradec - stranska vas - horjul - šentjošt - lj - kranj - lj.

Tam nad horjulom so ceste pošteno posute s peskom in ni kaj fino. Bližje ljubljani si, boljša je situacija :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem danes naredil cca 100km in je bilo zelo luštno. Ponekod malo peska in nagajajoće sonce, drugače pa super. Relacija NM - Žužemberk - NM - Vahta - okolica NM. Srečal sem začuda samo dva motorista.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes naredu nekaj več kot 300km. Štartu v lubljani lepo sončno toplo vreme, nadaljujem proti vrhniki, logatcu, postojni, koper. V kopru na pomolu 5min postanek in že gremo naprej proti trstu, malfalkonu, mejni prehod vrtojba tankamo. Na kosilu se vstavim doma, kufer napolnem z kramo in že gremo nazaj. Že na dvorišču sem začutil neke vibracije v balanci, se vstavim na prvi pumpi pregledam gume, dopolnem do 2.5bara in gremo dalje. Glej ga šmenta pod rebrnicami začne počasi deževati, do postojne je bil že pravi deš (na pumpi jih je kar nekaj čakalo da se vstavi), ampak sem kar korajžno naprej se vozu. Do logatca sem bil če fajn moker. Tam srečam tudi prijaznega dedca, ki tudi ni bil ravno navdušen nad dežjem. No ravno me prehiti in že je moral fejst močno zavirat (sm mislu, da bo zaletu v avto), ker je eno budalo na rikverc z avtom pune na vozni pas prpelalo. No nam uspe gremo dalje in pridemo v ljubljano cist premočeni. Se dobr da mam goretex skornje, tako da voda ni ven uhajala - verjetno se mi iz kombinezona zlivala direkt v skorenj in ko sem dol iz motorja se dal je kot da bi imel noge v bazenu.

no zdej se pa ze vse susi na obesalnikih. Upam da se kombinezon nebo prevec skrcu, ker je bil ves moker

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štartal v sončnem vremenu brez oblačka.

Vrhnika-Logatec-Idrija-Most na Soči (dež)-Nova gorica(konec dežja)-Postojna(dež)-Grčarevec(crknil moped, ga po 15 minutah pranja na dežju nekako prepričal, da je vžgal)-Vrhnika(dež)

Nekaj čez 200.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

262 km

Lj - ride (sneg se je topil in je bil skoraj vsak ovinek moker :() - razdrto - ajdovščina - nova gorica - miren - kras ( :OK: ) - sežana - divača - postojna (dež) - lj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tele včerejšnje otvoritvene vožnje zihr naum tko kmal pozabla :slap: ......ker je bla grooooznaaa :headbang: .....moj nov lep kombinezonček mi je peštal kolena, za piko na žnj me je pa še temeljito opral...pa sm rekla,d sm se zjutri tuširala :angry: , velika sm pa dost, d me ni treba tko izdatno zalivat....najhujš pa je d je moj GigSrček :wub: čist svinjski :cry: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S kolegom se odpraviva na popoldanski potep.

Lj-Vrhnika (še vedno vse razkopano in blatno) - Planina (Za šalo naju prehitijo trije enduraši) - Ride (pri zadnjem znaku z križi se eden od teh treh pobira. Črto je potegnil po mokri cesti do zida) - Razdrto - Vipava (burje (še) ni ampak nekaj se kuha nad Nanosom.) - Selo - Dornberk - Renče (postanek)

Vreme se izboljšuje, ker potegne burja. posije sonce.

Nazaj grede pa čez Dornberk - Branik - Štanjel - Ponikve - Dobravlje - Štorje - Senožeče - Postojna (vožnja in vreme za 10).

V Postojni tankam in pijeva čaj v bifeju. Proti Lj črni oblaki. Burja močno piha. Na mobi planetu vidiva na radarski sliki, da v Lj močno pada. Preko kamer na kamerah spremljava dež in raje počakava. Medtem skupina motoristov krene v največji naliv. Ob 18h20 kreneva počasi naprej. Burja čisto preneha v momentu. Nič nisva bila mokra, kolega pa premražen, čeprav je nase navlekel preko kombinezona svojo vetrovko s hlačami in povrh še moj dežni kombinezon, da je izgledal kot telebajsek na Kawi. haha

Dežne rokavice, gretje ročk, cilindra, ki štitita in malo grejeta nogi - komfort 1A. Skozi mokro Ljubljano in kmalu sem na cilju. Še, da preživiva "nevihto" doma pa sva dobra.

Nepozabno. Se bomo smejali na stara leta.

Nikola Tesla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tele včerejšnje otvoritvene vožnje zihr naum tko kmal pozabla :slap: ......ker je bla grooooznaaa :headbang: .....moj nov lep kombinezonček mi je peštal kolena, za piko na žnj me je pa še temeljito opral...pa sm rekla,d sm se zjutri tuširala :angry: , velika sm pa dost, d me ni treba tko izdatno zalivat....najhujš pa je d je moj GigSrček :wub: čist svinjski :cry: .

heh :krneki:

tele vožnjice res ne boš kmalu pozabila :winkiss: ampak začelo se je pa v krasnem, toplem sončku, ki je izginil šele na poti domov malo pred Postojno, kamor sva prišla sicer že po nevihti... a od tu dalje je šlo samo še na slabše, saj sva na Planinskem polju ujela "postonjsko" nevihto :( a do takrat je bilo pa res fajn, čeprav sem pri Charlieju v Trstu odkril, da mi tanove M-Tech Extreme rokavice niso prav :headbang:

pot: Vrhnika-Postojna-Senožeče-Sežana-Trst-Sežana-Divača-Postojna-Vrhnika, krasnih 232 - razen zadnjih 40 - kmjev

dober začetek in slabši konec furce, ampak vse odtehta feeling spet na motorju po skoraj točno treh mesecih posta, sem se že čist tresel :naughty:

post-163-1206871827_thumb.jpg

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudovit dan...super turca...odlične ribice v Vrsarju...skratka, nič ni manjkalo :D, cel dan smo imeli sonce...brez burje...res pravo spomladansko vreme...

Tura: Sežana-Koper-Umag-Vrsar (postanek s kosilom)-Pula-Labin-Opatija-Starod-Kozina-Sežana...Naneslo nekje 360km...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!