Skoči na vsebino

Vtisi dnevnih voženj 2008


Sanda7

Priporočene objave

180 km dob stare mame na obisk iz LJ do celja pa še malo okrog. Pa to z Jawo 350-razen počasnosti nobenih problemv kr uredu furca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf, danes je pa bilo ... 384 km

Ljubljana prek Litije, Trbovelj do Krškega. Tam srečal en kup motosvetovcov, ki so se naganjali po Racelandu.

p3302492.jpg

p3302491.jpg

p3302493.jpg

dex bi si lahko malo spucal motor :P

p3302494.jpg

in največja pozerčina :)

p3302498.jpg

Potem sem nadaljeval pot na Hrvaško do Donje Stubice. Babice dobr kuhajo pa to :)

p3302501.jpg

Na poti tja me pa čopi policija. Ksreči ni opazil, da imam izpit za 25kW, vozim se pa na 86kW. Super, brez kazni me je spustil naprej.

Nazaj grede sem šel čez Brežice, Sevnico, Mokronog in Litijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ful lepa turca čez Tuhinjsko na Trojane na pir nič krofov pa k Vaškim na Žirafo in nazaj v Kranj.Res lep dan po dolgem času. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo jst sm bil v Črnomlju danes...Pa tut včeri,srečal ene par motoristov :D Slike pridejo pa kmalu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz in brat danes Ptuj-Ljutomer-Radenci-Radgona-Lenart-Cerkvenjak-Dornava-Ptuj 120km

Lepa turca, veliko motoristov, hvalabogu nič peska na cesti.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj krasen izlet proti morju preko Cola s postankom v Lipici. V Godoviču je bilo še veliko talečega se snega. Ko pa prideš na vipavsko stran pa velik temperaturni preskok navzgor :OK:

LJ-Vehnika-Logatec-Kalce-Godovič-Col-Ajdovščina-Vipava-Kobdilj-Dutovlje-Voglje-Sežana-Lipica-Logev-Kozina-Črni Kal-Koper-Portorož

V Portorožu smo pojedli v mehiški restavraciji (mljask). Bila je pa fajn gneča, zato se tudi ponavadi ne vozim v Portorož. Nazaj grede je bila prometna nesreča med Lažami in Razdrtim, tako da smo morali obrnit in nazaj čez Senožeče in na avtocesto do Postojne, naprej pa po običajni poti čez Ride.

Odličnih 330 km. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa včeraj z Vrhnike-borovnica-podpeč-rakitna-cerknica-rakek-planina-logatec-Vrhnika, sicer kratka fura ampak ok. Na Rakitni še precej snega pa tudi mraz.

Popravljeno . Popravil Runner_Tuner
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včiraj sem se mal raztrešeno vizil in sicer Celje Savinjska dolina ( Luče ), nazaj grede do Prebolda in Marija reko nato pa proti Šentjurju in proti Prevojim ( nekje blizu Slivnice ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz pa dns Loška dolina-Cerknica-Rakek(na rakku me je en izsilu sm letu po tleh... )- Postojna (avtomehanična delavnica)-planina-vrhnika-ljubljana-logatec...pa do doma :D

Kr vredu če nebi bil motor opraskan :D

Popravljeno . Popravil Ven0m
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včer sm telovadla po kočevskih ovinkih, je blo treba domov Gigsrčka :wub: z Vrhnike peljat, pa smo jo po bližnci vžgal :rolleyes: ....velik dvokolesnih pojav srečala, če kterga nism pozdravla.... sorči O:-) , sm sm mela sama s sabo ogromno dela k ni blo tapravga filinga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh :krneki: ,

čist fajn telovadba je bla, že veliko bolje kot nama je šlo na prvi vožnjici v soboto... sicer samo 207 kmjev, ma so bli fajn, razen tisti nekaj mokrih ovinkov proti Kočevju :unsure: treba pazit kjer so še kupi snega ob cesti... pa Kočevje-Dvor je na nekaj mestih precej posuta s peskom, pazite!

še en motovikend, pa en Marof, pa boš kolenčkala tko kot lani :winkiss:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislinja - Dravograd - Ravne - Ivarčko jezero (še kidajo sneg okoli gostilne ob jezeru :) ) - Ravne - Dravograd - Mislinja - kosilo - Dravograd - Črna na Kor. - prelaz (ni še pravi čas.. je še okoli sneg, na cesti pesek in ovinki spolzki) - Zavodnje (nek hud pogreb, ljudi čez celo pokopališče, avtomobilov od začetka do konca kraja) - Velenje - Mozirje - Radmirje - Gornji Grad - Kamnik - Vransko - Arja Vas - Velenje - Mislinja.

300km

Na glavnih cestah kar ene par motoristov, na stranskih pa nobenga tolk norega :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sobota: LJ - Ankaran ... nazaj sem bil požegnan ... :closedeyes:

nedelja: LJ - Izola ... nč požegnan :lol1:

oba dni fajn družba :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj...

Dol pri LJ -Ig-čez Kurešček na drugo stran po sopotnika dva (VFRka in Kawa ER 5n) - potem pa čez Velike Lašče - Novo vas - Cerknico - na Postojno (tankat) - nazaj čez Ride v našo lepo belo - Dolska garaža (po cca 154 km-jih)

vreme je bilo jasno krasno :OK: za delovni ponedeljek čisti kič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sobota:

Ribnica - Ljubljana - Vrhnika (tam sm se prlepu enmu ki je tolkel zame krasen tempo - umirjen), v Postojni je zavil na pumpo, jaz pa naprej - Portorož - Postojna (nekaj kapljic dežja) - Unec(od Postojne mokra cesta, malo dež malo stopljeni sneg - sem šel kot po jajčkih) - Sodražica(pranje) - Ribnica

Nedelja:

Ribnica - ljubljana - Domžale - nazaj

Lepo vreme, suhe ceste....njami :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

glihkar doma s tretje furce letos, sem moral izkoristit tale čudovit sončni, topel dan... zaradi službe sicer samo v Idrijo na sladoled in nazaj (77 kmjev), ampak so bli kr uživaški (mislm kolkr so lahko na Hondici :P :devil: ) ma vseeno bi bil bolj navdušen če bi ble gor gume, ki bi držale še kaj drugega kot zrak, npr asfalt (samo ideja, seveda... )... ampak tistega ki si je izmislil Qualifierke to očitno ni preveč zanimalo :headbang:

bo treba še mal kmjev prevozit preden bo šlo tko kot treba, moram prav pazit da ne držim balance kot da bi mi jo hotu kdo vzet, pismo :unsure: na cesti med Kalcami in Godovičem nekaj peska, tik pred Godovičem in na ovinkih pred Idrijo pa popravljajo cesto - zaprt en vozni pas, pazite na semaforje in potencialne kolone pred njimi!!

srečal le za vzorec sotrpinov, čeprav je bilo 22 stopinj in je za naslednjih nekaj dni (spet) slaba vremenska napoved :rolleyes:

PS pa manjkala je ena lučka zadaj :winkiss:

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes popoldan naredil en prijeten krog.

LJ-Litija-Hrastnik-Boštanj-Krško-Brežice-Dobova-Miholovec tu sem preobul TDMko, nazaj pa po hitri poti proti Ljubljani (avtocesta A2), na GPS pa vklopljena funkcija za izogibanje cestninam. Zumo opravil z odliko :evilgrin: Kmalu ta funkcija ne bo ceč potrebna :naughty:

245 km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes 600km :worship:

Bil v Kranju pol pa Ride, Postojna, Koper, nazaj v Postojno pa še do Razdrtega (v družbi Dexa in Devillish :worship: ). Pol pa do Postojne vozil še Dexovega gsx-r 750 odličen motor :whistle: Postanek na pijači, pa pri Dexu doma...nazadnje pa vozil skozi neobljudene kraje brez bencinskih, na hlape, na rezervi, skoz na 2500rpm šesta pa tresu se :xx: To pa se vidi na zadnji sliki..

2004415152531622383_rs.jpg

2005430063527365034_rs.jpg

2001622037971042851_rs.jpg

2005162742356942207_rs.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

zaradi napovedanih obiskov sem danes dodal le 79 novih kmjev na letošnji račun, LS do Gabrona na eno hitro kepico jogurta z višnjami in nazaj... ma je šlo že bolje, feeling in refleksi se budijo iz zimskega spanja :)

z mano so bili še topel sonček, mrzel veter in hladen asfalt... in Qualifierke, ki še vedno ne držijo skoraj nič razen zraka... pogrešal eno lučko v ogledalu... ampak saj bo jutri :winkiss:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes super situacija za voznjo. Ob 16.00 štartal iz ljubljane proti štajerski. Obvoznica v lj že zabasana, še dobr da gre z mopijem hitreje kot z avtom. Do domžal se gužva ravno spraznla zavil na staro cesto. Mimo trojan (kdaj bojo kaj to cesto popravli :) )in v šempetru nazaj na avtocesto - takoj kolona in ta kolona do celja - vozu sem se kar po odstavnem pasu. Avtomobili so po mojem kako uro stali v tisti koloni! No v celju spet na staro cesto, v vojniku tank postanek, naprej mimo Frankolovega (so fajn zrihtali cesto so konjic, zdej morejo samo še Invanščica frankolovo nov asfalt položt) in pol zavijem za Vojnik, kjer mi ostane v spominu en voznik TDM-a, kateri ga je v iber preganju - no res da sem jaz bl počasen voznik, sam on čez dva ovinka ga ni blo več videt - stari malo bolj počasi! No mimo vseh določev zavijem proti Velenju. Spomnem se, da me čelada malo peče v čelo in se vstavim pri Compaco (hvala fantje zgleda da bo sedaj čelada bolše!). Da nism šel po isti poti grem iz Velenja proti Mozirju, Gornji grad, črnivec, kjer je še tu pa tam sneg. Iz Kaminka pa mimo Volčjega potoka do Vira in po avtocesti nazaj v Lj. Po avtocesti sem šu "mau hitreje" (150) in vsem, ki želijo po avtocesti se vozit ne kupovat nejkeda, ker že po par 10km roke in noge bolijo ko hudič. Sm bil prov vesel vožnje 60 po litijski - malo se odpočil. No še natankal in ob 20.00 bil doma. Mislim da je vse skupaj blo ene 250km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob sončni soboti sem zajahal motor in ob 12.40 se odpravil na furo.

Relacija:Dutovlje-Sežana-Divača-Škocjan-Artviže-Tatre-Harije-Ilirska Bistrica-Pivka-Postojna-Razdrto-Ajdovščina(pittstop:bencin za mojga in kofetek zame)-Nova Gorica-stara Gorica-Jamlje(Iamiano)-Brestovica-Gorjansko-Dutovlje.

Naredu lepih in srečnih 196 km, poličnikov SLO nikjer (verjetno so vsi dobili prekomando v LJ čuvat demostrante :P ), razen v Italiji naletel na 2 radarja, ma so me opozorili zvesti udeleženci v prometu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem naredo s svojo RSko lepih 200kmjev. iz->koroške prosti štajerskem ter še nato malo k sosedom Avstricom. Nikjer nobenih policajev (bol slabo akcijo majo kot kaže) ali pa jih je na drugih koncih SLO več :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes padla druga furca letos:

Po soški dolini preko Vršiča v Kranjsko in domov - 250km

post-11137-1207417043_thumb.jpg post-11137-1207417063_thumb.jpg

post-11137-1207417099_thumb.jpg post-11137-1207417113_thumb.jpg

post-11137-1207417128_thumb.jpg post-11137-1207417151_thumb.jpg

post-11137-1207417164_thumb.jpg

Ceste v redu razen na Vršič z južne strani ogromno peska in nesnage.

Sonček in ponekod oblakci. Temperatura 12 - 10 stopinj. OK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons zjutri ob čist nečloveški uri (9.12 al tm nek :rolleyes: ) postavla sebe in mojga na mraz in zmrzvala do Vrhnike, kjer se me je nekdo (moji zmrznjeni prsti so ti hvalaežni, voznik ličink, ki ima trenutno vsaj neki motorju podobnga :evilgrin: ) končn usmilu in skuhal vroč čaj. Pol pa gas, pa pošas dalje, plan je bil morje, sm tud v tretje ne gre rado :grrr , ker so me zlobni dežni oblaki izsledili in sledili.....sm dobl me pa niso hehe :grrr . Ker je blo vseen pretoplo me ni zebl, sm trpet je pa treba in za to je letos zadolžen moj usenjček, k grize v kolena :blink: . Tko d smo neki čez Idrijo pa dol po Krasu, do Postojne, lutal (mi trije pa še en; se prav jz, GigSrček, Hondica, pa še en na njej :evilgrin: ..... Suzuki, s bil ti ne :naughty: :winkiss: )dokler ni bla ura cajt za domov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!