Skoči na vsebino

Vtisi dnevnih voženj 2008


Sanda7

Priporočene objave

Malo je bilo potrebno raztegniti konje. S kolegom na FJR-ki smo obredli otok Krk, predvsem Malinsko z okolico. Povratek pa skozi Opatijo, kosilo v Lovranu in po sredini Istre proti Kopru. Kolega je odšel preko Italije v N. Gorico, jaz pa preko Razdrtega v zgornjo Vipavsko dolino. Naklepali 400 km.

Mini zasedba za skupno vožnjo med BMW- jaši in elitno konjenico na FJR. :naughty:

Srečno

Tonček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

no sej v glavnem je že SN :winkiss: povedala kako je blo, zmrzline sem itak že navajen (po)gret, pozabila pa je omenit še čudovito vožnjo ob zeleni Soči, od Mosta na Soči do Nove Gorice, pa potem krasne ovinke mimo Dutovelj in Sežane do Divače, kjer so naju grozeči nizki črni oblaki nad nama in v smeri morčka obrnili skozi Senožeče do Postojne, kjer sva se v Minutki lepo pogrela in napolnila lačna želodčka :yes: po kosilu pa skozi ride najprej do doma in potem naprej domov :? .)

in ko sem pred nekaj minutami (spet) prišel domov, je števec pokazal 391 kmjev :OK: zares prijetnih, saj je bla večino časa ena lučka v ogledalu :winkiss: , kadar je ni blo sem bil pa jst lučka :P res lepa sobota, tanajtalepš, tanajtabolš dan letos so far :naughty:

PS pa v ponedeljek grem končno zamenjat tele #'+&&##" gume, saj bo hvalabogu glih zdaj pogledalo platno ven... in upam da ne bodo spet nataknili Qualifierk gor :headbang: al bom pa, z malo sreče, kar celo Hondico zamenjal za motor :lol1:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

evo, še dve slikci z včerajšnje furce... Soča je res lepa...

post-163-1207466280_thumb.jpg

post-163-1207466293_thumb.jpg

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj ob lepem in toplem vremenu smo trije skočili do Lojza,tam pa Slovencev več kot doma(velik jih je blo z motorji).Nakupli smo nekaj drobnarij potem pa nazaj proti Konjicam.Dobrih 220km.Je bil štromček kr zadovoljen :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trebnje - NM - Sentjernej - (namen je bil Krsko, pa sm neki zabluzu) - Bostanj - Rimske toplice - Hrastnik - Litija - Bogensperk - Trebnje...okol 170 km lepe umirjene voznje (drgac itak ne znam)..

PS: lepa je Dolenjska pokrajina..

PS2: srecal velik motoristov, vecina odzdravla... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

po včerajšnjem tako čudovitem današnji motodan skoraj ni vreden omembe, že na začetku me je v slabo voljo spravil butasti Carlos ko je zbil Maxa :headbang: tudi na motor sem šel šele po kosilu, ko je prišla SN :winkiss: pa še to ni šlo takoj ker je blo treba najprej popraviti naramnico SNjine želve... in ko sva že tako pozno štartala naju je še v Planini pričakal dež, da sva lahko samo še obrnila nazaj :rolleyes: ustavila sva se še pri prijateljih na Vrhniki, da smo se dogovorili za Marof, potem pa je bil že čas za vožnjo domov... pismo pa to aprilsko vreme, poln ku...fr ga mam pa smo šele šestega :headbang:

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kamnik-lj-grosuplje-škofljica-delnice-kočevje-dvor-trebnje-litija-domžale-kamnik Neki čez 300km

Kolk je pasalo. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sobota....Lučine -Gorenja vas-Cerkno-Most na Soči-Podbrdo-Petrovo brdo-Železniki-Škofja Loka-Sora-Katarina...domov

Nedelja: Lj-Ig-Kurešček-Sveti Gregor-Sodražica-Loški potok-Nova vas-Bloke-Cerknica-Rakek-Postojna-Razdrto-Podnanos-Vipava-Ajdovščina-Predmeja-Col-Črni vrh-Godovič-Hotedrščica-Logatec-Vrhnika-domov.

V obeh dnevih 420 km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prva prava vožnja v dvoje z ženo po nakupu motorja.

Trrzin - Šmartno pri Litiji - (Na knap naju prehiti kamikaza na rdečem motorju) - Gabrovka - Mirna - Bistrica pri Mokronogu.

Obisk prijateljev katerim nisva nič omenila nakupa motorja. Ribji piknik in nato počasi domov čez Mirno - Trebnje - (Odlična nova cesta) - Radohova vas - Ivančna Gorica - Višnja Gora - Grosuplje - Trzin

Lepo vreme, kot nalašč za motoristično uverturo in krstno vožnjo za ženo.

Danes pa solo do Križ in nazaj. Le kako sem zdržal 21 let brez motorja?

LP

Nikola Tesla

post-18609-1207521256_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem naredil dve vožnji. Dopoldan sem šel pogledat, če je od Grosuplja do Krke še vedno makadam in da :yes: , še vedno je cca 7 km makadama. :headbang: Prometa pa kar nekaj. LJ-Turjak-Grosuplje-Luče-Krka-Ivančna Gorica-Višnja Gora na AC-LJ

Popoldan po dirki F1 pa sem krenil po stari cesti do Celja, ker pa sem bil tam prezgodaj :doze: , sem šel nazaj do Šempetra k Zvonetu500 na obisk (hvala za pijačo :OK:). Hitro sem še skočil nazaj v Celje na pijačo z mojo :wub: , zvečer pa gas domov po avtocesti z izogibanjem cestninam :P Zumo dela :worship:

Včeraj 290 km, brez dežja :whistle:

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo foto vtisov od petka, sobote in nedelje, 1600km :worship:

v Kopru na sončku :)

alim0231kx1.jpg

menjava gume na Matjaževi cbr-ki

alim0241um1.jpg

sveta trojica :lol:

alim0244ys9.jpg

naša suzika (mogoče je enkrat kupim) in njen pilot

alim0237py6.jpg

preverjanje tlaka v pnevmatiki (cbr-ka)

alim0247jo6.jpg

v akciji (cbr600 fs in z750) :devil:

alim0249jy4.jpg

nesrečni gsx-600 :(

alim0250vs0.jpg

ta pa je zamenjal pisto kar s cesto :blink:

alim0252kp7.jpg

še za konec moja kobila :D

alim0257qi3.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naredil sem en krog okoli Pohorja. Maribor - Dravograd - Slovenj Gradec - Vitanje - Sl. Konjice - Maribor. Skupaj okoli 150 km.

Srečal sem vsega skupaj 5 motoristov.

Malo me je rit bolela, se vidi da nisem v kondiciji.

Je pa vseeno pasalo, to je bila prva malo bolj resna vožnja po 4. letih. Hvala prijatelju, da je posodil svojega ER5.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

ulaufavanje lubice kar gre, zaradi dežja bolj počasi, ma gre... danes po službi v čudovitem sončku na hitro peljal lubico na sprehod: Vrhnika-Postojna-Kalce-Idrija-Kalce-do polovice Stare pošte-Vrhnika, čudovitih 121 kmjev :wub: vmes sem tudi malo poslikal Planinsko polje... grem zDLat slikce s fotiča in če bo kakšna fajn bom prilepil :) škoda samo k ni blo ene lučka :krneki: za mano... sej bo za vikend :winkiss:

PS srečal pa le za prste ene roke sotrpinov, halo, pismo kje ste, nor sonček je bil :yea1:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj pozno popoldan sem skočil na Rakitno, preizkus samodejnega mazanja verige. Srečal vsga skupaj 2 motorista, pa še to v dolini. Enih 50 km pa je bilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes, pravzaprav včeraj, Ljubljana- Jezersko (mokra cesta in mraz k pes)- Železna kapla (še kar mokro), vplačal lotto- pa mimo Logarske doline (čez prehod plundra) -Marija reka - Litija - Besnica pa v Ljubljano. 180 km, precej mrzlih, ceste mokre sicer pa imel srečo in ušel dežju.

post-8294-1208470309_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glih kar se vrnil iz fure Jesenice -Ljubljana - Jesenice kr glava boli od Lj- do Jesenic dež u nulo pa brez olagume premočen do fundamenta,sam registriral sem ga pa vseeno,namreč registracija je bila kriva da sem šel v Lj v Avtotehno na TP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudovita furca Ljesenice-Lubelj-čez avstrijo pa na Jezersko nazaj, k jezeru na kokakolo (saj 20 motoristov)- Šk. loka - Železniki - Jamnik - Kropa - Jesenice. post-18725-1208711821_thumb.jpgpost-18725-1208711774_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je padla furca v Gradež. Nardila z mojo fiakarskih 121 km.

Relacija: Dutovlje-Brestovica-Doberdob-Monfalcone-Grado(marenda in foto seššon)-Aquileia-Ronchi-Doberdob-Brestovica-Dutovlje.

Slike:

post-3455-1208712304_thumb.jpgpost-3455-1208712297_thumb.jpg

post-3455-1208712289_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hudo lepa vožnja danes. Ljubljana-Velenje-Dravograd-Route69 in nazaj-Dravograd- Velenje-Marija Reka-Trbovlje-Litija- Besnica-Ljubljana. Zelo lepo vreme, brez težav na cesti in srečala fuuull motoristov. Skupaj 364km :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dopoldanska:

Vrhnika-Ljubljana-Litija-Trbovlje-Marija Reka-Prebold-Mozirje-Gornji Grad-Kamnik-Ljubljana-Horjul-Vrhnika

220km

Popoldanska:

Vrhnika-Logatec-Planina-Postojna-Planina-Cerknica-Rakitna-Vrhnika

100km

=320km danes

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes najprej blagoslov motorjev, motoristov in sopotnikov pri Sv. Jožefu v Celju (cca 200 motorjev) :worship: , panoramska po Celju,

pogostitev na prizorišču (Gobova juhca, pečena krača) :naughty: , potem pa še solo s sopotnico po zasavski magistrali do LJ in nazaj domov. Srečal ogromno motorjev, hvala motoristu za opozorilo ;) , radar v nevemkaterem kraju(pri prečkanju železnice). Kilometrov ni bilo veliko, so pa zato bili prijetni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pavza pri Hochkrautu

post-10851-1208716219_thumb.jpg

post-10851-1208716565_thumb.jpg

Gobja župca in pečena krača, za tiste ki smo se vrnili na prizorišče :whistle:

post-10851-1208716300_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes fura od zasneženih Julijskih Alp do toplega primorja in nazaj.

Kranj-Kranjska Gora-Trbiž-Videm-Aquilea-Gradež-Trst-Ankaran-Postojna-Ljubljana: 500km.

Vsestransko prijetno. :worship:

post-11137-1208717810_thumb.jpgpost-11137-1208717821_thumb.jpg

post-11137-1208717832_thumb.jpgpost-11137-1208717849_thumb.jpg

post-11137-1208717862_thumb.jpgpost-11137-1208717878_thumb.jpg

post-11137-1208717894_thumb.jpgpost-11137-1208717908_thumb.jpg

post-11137-1208717923_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!