Skoči na vsebino

Yamaha FJR 1300


elbarto

Priporočene objave

Tudi od mene čestitke pa veliko lepih kilometrov ti želim :worship:

hudiča pa saj je taka kot od Tončeka pa še čisto svetle auspuhe ma.

Jaz sem z iskanjem že obupal bom verjetno kar rabljeno vzel ker take kot je tvoja ni več nobene na lagerju v nemčiji, sedaj so ji malo barvo spremenili in jo ponujajo za višjo ceno seveda 07 letnik.

Bom še malo počakal da vidimo kaj bo po novem letu :wacko:

lp:tony

saj bo moja tud 2007 letnik :P

matr pa dej tisth 200 jurjv zraven pa jo vzem :OK:

men je dons reku da se da dobit še štiri :grim

sam za barve pa ne vem

hvala za čestitke pa kmalu se tudi tudi veseli :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko je zunaj dež ti rojijo same neumnosti po glavi :grim

ima kdo poznanstvo v Slo vojski da jim uturim dve topovski cevi :P

razlika je več kot očitna :OK:

post-5614-1165668587_thumb.jpg

post-5614-1165668634_thumb.jpg

post-5614-1165668716_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil eMBe
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko je zunaj dež ti rojijo same neumnosti po glavi :grim

ima kdo poznanstvo v Slo vojski da jim uturim dve topovski cevi :P

razlika je več kot očitna :OK:

Original je čuden, Vince ti pa ne paše........ od katerega Tomosa si si ga sposodil? :naughty:

Koliko je prišel nakup (pod črto)?

Želim, ti čim krajšo zimo in veliko kilometrov v naslednjem letu! Čeprav je pod plastiko stara FJR mi je tudi nov design všeč!

LP Marko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nakup česa :hmm: auspuha ali motorja :eek: kakorkoli obrneš sta Vinčeja velik lepša od original topovskih cevi :lol1: zvok pa ........saj si slišal kako prdi od Cvetoo.ta :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nakup česa :hmm: auspuha ali motorja :eek: kakorkoli obrneš sta Vinčeja velik lepša od original topovskih cevi :lol1: zvok pa ........saj si slišal kako prdi od Cvetoo.ta :D

Motor jasno - koliko (če prav razumem je to varianta z neta)???

Vince pa ni za FJR, kot se vidi na sliki???? A se motim, cevi sta v lepem mimohodu..... :grim

LP M.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor jasno - koliko (če prav razumem je to varianta z neta)???

Vince pa ni za FJR, kot se vidi na sliki???? A se motim, cevi sta v lepem mimohodu..... :grim

LP M.

to je bila samo provizorična vaja :grim sploh še nimam originalnih krivin :kva1: JP

cena z neta

samo je bil prvi in zadnji s to ceno :OK:

kaj pa bi ti dal namesto Vincija :eek: akrapota

boss

isto sranje drugo pakovanje samo cena je dvakratnik pri akrapotu

in ne vem kaj te moti pri Vinciju :hmm: :hmm:

Popravljeno . Popravil eMBe
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprav je pod plastiko stara FJR mi je tudi nov design všeč!

LP Marko

Očitno ni ravno tako, kot sem mislil! Motor poje z drugačnim glasom, steče bolj umirjeno in se ne zaganja, kot pri stari FJR! Meni se zdi, da so nekaj delali na vbrizgu goriva tako, da napredek je. Verjetno bi jo moral zapeljati po cesti, da bi videl, kakšen je občutek v vožnji!

Drugače sem si pa včeraj vzel čas in naredil nekaj koristnih stvari:

Spoznal sem kolega na FJR eMBe - ja in njegovo boljšo polovico!

Pomagal sem mu zmontirati nosilec za kovček in zaslužil drink :grim !

Natančno sem si ogledal novo FJR in moram priznati, da je v živo zelo preprićljiva! Pač Yamaha ima svoj čar....nekateri ga vidimo, drugi pa ne....zato kupujemo različne motorje načeloma smo pa vsi zadovoljni!

Nastavljiv sedež po višini je dobra stvar samo zdi se mi, da so malo zakomplicirali. Pa saj to ne spreminjaš vsak dan. Luči so nastavljive po višini, kar je zelo dobro. Meni se dogaja, da mi pri zasenčenih lučeh blendajo (ponoči seveda)! Ogledala so tudi nastavljiva v vse smeri.....napredek je! Vetrobran ima na zgornjrm robu zaobljen rob (pri stari je samo odrezan! Glede LCD prikazovalnika - ima merilnik zunanje temperature, indikator za prestavo in vse ostalo, kar je bilo na stari FJR! Skratka uporabno!

Malo me mika ampak še ne dovolj.....

LP Mare

Popravljeno . Popravil DrM - FJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

modro?

lp mare :D

modra je tudi oddana na Orehek :OK:

Popravljeno . Popravil guzzilemans
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale zadevšna bi bila tudi za Tončka :grim

Originalni, so mi predragi. Iz vsporednega trga pa razmišljam, da jih montiram, vendar ko se bom vrtel okoli motorja se bom skoraj vsakič zadel vanje:? . Pa še ena zadeva me moti, pri vožnji skoraj vedno uporabljam stranske torbe, tako, da ob morebitnem padcu, ne prevzamejo najbolj svojega dela.

Srečno

Tonček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

modra je tudi oddana na Orehek :OK:

ej, ampak resno, o je možno dobit še kako tapoceni, ali je to kaka interna fora.

lahko na PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

embe

ej, ampak resno, o je možno dobit še kako tapoceni, ali je to kaka interna fora.

lahko na PM

Sem bil dons tam smo se mal pogovarjali okoli tega pa ti povem da je lahko le pobožna želja dobiti takšno in za tak denar kot jo je dobil embe bo treba kar precej globje sesti v žep :yea1: veš priložnost zamujena ne vrne se nobena :zzz: :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil dons tam smo se mal pogovarjali okoli tega pa ti povem da je lahko le pobožna želja dobiti takšno in za tak denar kot jo je dobil embe bo treba kar precej globje sesti v žep :yea1: veš priložnost zamujena ne vrne se nobena :zzz: :zzz:

kolikor je meni znano bodo kar za 1700 eur dražje od moje,pa še vedno skoraj 1500 eur cenejše od Deltinih :hmm: ne me držat za besedo

vsem pa seveda želim ugoden nakup novih kraljic :OK:

Popravljeno . Popravil Ice
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ena se prodaja na avto netu 2.850.000,pa tip bi spustil za 200.000sit,se splača :naughty: :OK:

si pa v zmoti :headbang:

to ni frejzerca od Curija ki je noben noče :lol1:

drugače pa ti vsaj za kafe spusti ceno imbo ko ti pošljem resnega kupca :slap:

nkol ne prodaš frezarce :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vauuuu.

Kako vleče. Po bog ve koliko pavze sem danes ogrel olje, posušil kondenz in povzročil par začudenih pogledov pri vsega vajenih domorodcih.

Komaj čakam pomladi.

Fjr-aši, želim vam obilo ljubezni, veselja in sreče v novem letu, uspeha pri tistem kar počnete za denar, da bi se lahko še ostali sladkali na najnovejših modelih in ne le tisti, ki itak vsake dva meseca menjajo iz zabave.

Želim vam grob asfalt, zavito cesto in veliko varnih km na vaši poti.

Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisti, ki itak vsake dva meseca menjajo iz zabave. :eek: (je mofa potreba)

kolikor moja kratka ter neumna pamet doseže :hmm:

poznam kar nekaj ljudi ki jim je prodaja motorjev med drugimi tudi preljubi kruhek ne samo zabava :hmm:

hebiga svako svoga boga moli :grim

za info vsem da ne bo kdo zbegan: FJR se NE :grrr prodaja ! ! !

zgolj preizkus koliko je tapravih in resnih kupcev :kva2:

SREČNO VSEM V 007 :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse FORUM-aše (FJR-aše) bi ob tej priliki pozdravil. Ker me tehnika še malo zafrkava, mi ne zamerit, če bom delal kašne pisne kikse (reci napake). Binca me je že nagovoril (la) na forumu, pa sem rabil kar nekaj

časa da sem speljal. Malo me jezi zadeva, ker nič ne vem kdo je kdo. Ravno za BINCO me jezi, ker ne vem ali je moški ali ženska. Mislim da bo držalo tisto prvo, da je to tisti stric od evropskega prvaka na levem bregu Save. Tudi tehnični komentarji so moške zadeve. Ob tej priliki bi postavil eno tehnično vprašanje glede integralnega zavornega sistema pri FJR. Ker sem integralni zavorni sistem že vozil na LE MANS-u, bi prosil, da mi na to vprašanje nekdo odgovori.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob tej priliki bi postavil eno tehnično vprašanje glede integralnega zavornega sistema pri FJR. Ker sem integralni zavorni sistem že vozil na LE MANS-u, bi prosil, da mi na to vprašanje nekdo odgovori.

Hmm... Kaj pa je vprašanje?

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guzzilemans

sem integralni zavorni sistem že vozil na LE MANS-u, bi prosil, da mi na to vprašanje nekdo odgovori.

pobaraj Tončka :grim

edino on ti lahko kaj pove o obnašanju

tastare kante tega nimajo :P

Popravljeno . Popravil eMBe
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm... Kaj pa je vprašanje?

D.

Vprašanje je katere FJR imajo integralni zavorni sistem in katere nimajo IZS ?

Glede starih kant bi se pa jaz malo zamislil! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!