Skoči na vsebino

Kawaborci


bartoljdamjan

Priporočene objave

Odzivni čas pa mam rekordni in ne sprejmem nobene kritike za to. O:-)

verjetno zato ker si z traktorjem II pršla :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetno zato ker si z traktorjem II pršla :whistle: :naughty:

Ne zato. Zato ker imamo avtocesto vi pa ne. :grim

In kak je bil občutek na raketi sedet? :naughty: Veter v laseh, a? :naughty: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne zato. Zato ker imamo avtocesto vi pa ne. :grim

In kak je bil občutek na raketi sedet? :naughty: Veter v laseh, a? :naughty: :grim

veter v laseh si ti mela, ko si za bombnikom stala, pa sem jaz žleht ratal.... :naughty: :naughty: :naughty:

jest pa ko sem na raketi sedo sem dubo pospešen utrip sam ko me je "RUNO" grdo pogledal... :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kawaborci ki dejansko berete to temo:

RAF, Suzukijevec z motorjem po imenu Suljo (motor je Suljo), si je včeraj močno želel probat Ninjo. In, ker sva že 100 let prijatelja, sem mu to omogočila. Ker se je zbal njene brutalne in težko obvladljive moči me je prosil, če se ga lahko rine medtem ko on sedi na njej. V vožnji je neizmerno užival in si želel, da bi imeli večje dvorišče. Ko je dobo zalet je zadjni trenutek zabremzal, ker je prišel do (slika spodaj). Prepričale so ga tudi fantastične bremze. Bo postal Kawaborec? :naughty:

in RAF: ni Runo, Astor je. In na Kawe ne laja, res nevem kaj mu je bilo včeraj.. :rolleyes:

post-1461-1211964530_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AVE GREENNINJA ZAKON SI!!!!!!! :worship: :worship: :worship:

Mam verodostojne priče. :yes:

Sprejmemo te kadarkoli, ti si vsaj za furo dejansko spelat NE PA KOT VEČINA KAWAŠEV. :D

Popravljeno . Popravil greenninja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam verodostojne priče. :yes:

Sprejmemo te kadarkoli, ti si vsaj za furo dejansko spelat NE PA KOT VEČINA KAWAŠEV. :D

Pa še pol muh pa čebel ti poberem...ka mislijo, da se je sončnici zmešal... :naughty: :naughty: pa na njo letajo...gamad leteča

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še pol muh pa čebel ti poberem...ka mislijo, da se je sončnici zmešal... :naughty: :naughty: pa na njo letajo...gamad leteča

Torej niso krivi pesticidi? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam verodostojne priče. :yes:

Sprejmemo te kadarkoli, ti si vsaj za furo dejansko spelat NE PA KOT VEČINA KAWAŠEV. :D

jao :angry: , sam počak da izpit dobim in se narišem v tisti kurji glavi tam gor, nimaš kaj govort čez kwawakaše :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok nej pripravim 7ko da bo šla 320 ? Ne znam ven pobrat blokade elektrike :? No sej dost ne manjka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo honda tema je zaklenjena......

Evo najboljši voznik honde vseh časov:

mick.jpg

poleg enga p.......a

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok nej pripravim 7ko da bo šla 320 ? Ne znam ven pobrat blokade elektrike :? No sej dost ne manjka

Pa kaj a se ti zajebavaš, sam izigravaš klovna, al si pa skregan s fiziko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok nej pripravim 7ko da bo šla 320 ? Ne znam ven pobrat blokade elektrike :? No sej dost ne manjka

Pošlješ jo z letalsko pošto v ameriko, pa bo šla več kot 330. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa če jo iz aviona dol vrže pa se gor usede :D :D Še najbol koristno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SE opravičujem, mislil sem 330

Sej če gre r1 330 pol more it tud ninja

Ok, na katerih drogah si? Na katerihkol že si, zmanjšaj odmerek !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SE opravičujem, mislil sem 330

Sej če gre r1 330 pol more it tud ninja

men gre ninja zx-6r 299 po digitalnem števcu, potem se seveda števec ustavi, obrati pa še kar rastejo td preko 17 tisoč, nekje na 25 tisoč ma blokado, tak da do tja spravim od oka enih 340 po tamalem :yes: :D, tak da ni vrak da tebi 7-ka nebi šla vsaj enih 380, če ne 400

Popravljeno . Popravil reesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prowler :headbang: :headbang: :headbang:

gre,gre z zvonika dol.... :whistle: :whistle:

Popravljeno . Popravil pjero
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men gre ninja zx-6r 299 po digitalnem števcu, potem se seveda števec ustavi, obrati pa še kar rastejo td preko 17 tisoč, nekje na 25 tisoč ma blokado, tak da do tja spravim od oka enih 340 po tamalem :yes: :D, tak da ni vrak da tebi 7-ka nebi šla vsaj enih 380, če ne 400

lahko potrdim...sem s suzukijem peljal 280 pa me je komot prehitel :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men gre ninja zx-6r 299 po digitalnem števcu, potem se seveda števec ustavi, obrati pa še kar rastejo td preko 17 tisoč, nekje na 25 tisoč ma blokado, tak da do tja spravim od oka enih 340 po tamalem :yes: :D, tak da ni vrak da tebi 7-ka nebi šla vsaj enih 380, če ne 400

Dj k ti bo verjel pol bo pa mehaniku šov pa reku da zakaj še njem ne gre tolk...Da naj porihta :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne zgleda da pri nigradu- vsega se loti hkrati a na koncu je še vse slabše ko na začetku :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao :angry: , sam počak da izpit dobim in se narišem v tisti kurji glavi tam gor, nimaš kaj govort čez kwawakaše :)

Nared pol nekaj, da se bo govorilo kawakašem v prid. Jaz več nimam ideje kaj bi to lahko bilo.. :grrr

RAZEN:

HVALA BOGU, da se Prowler spet za Kawe zanima, on vsaj ve kaj so rakete. :yes: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja, zgleda da bo treba nekaj talat da bodo kwakaši prišli :D ti boš zastonj airbrushala motorje, jaz pa bom po nabavni ceni prodajal motul O:-) upam da bo tako kdo prišel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!