Skoči na vsebino

Kawaborci


bartoljdamjan

Priporočene objave

Saj vem, da si bolj od vsega želiš, da bi se mi nekam pelali pa da bi nam sledil in bil pol važen da si član kawa-tour-teama.. :naughty:

:worship: :worship: :worship: :worship: ja razmišljam o kaksni ninji samo če ma nova 200kg. kaj naj z takim bajsijom če ze mam jaz 90 kg :unsure:

bo to pol sploh mak šlo se sprasujem :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehe GREENNINJA, zgleda da bom tud jest lohk delež na tej furci :whistle: Tko da zaenkrat je plan da se poskusim tudi jest pripeljat u Celje. Tko da če boste vidl koga da pizdi na svojo nogo bom zihr to jest :whistle: :whistle: :whistle: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: :worship: :worship: :worship: ja razmišljam o kaksni ninji samo če ma nova 200kg. kaj naj z takim bajsijom če ze mam jaz 90 kg :unsure:

bo to pol sploh mak šlo se sprasujem :rolleyes:

Daj daj.. Prav zaželel si si jo met zadnjič ko so okrog tebe bile tri parkirane. Kar pajtlal si se pri gamsu, ker je kelnarca rekla u kaki kawasakiji.. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj daj.. Prav zaželel si si jo met zadnjič ko so okrog tebe bile tri parkirane. Kar pajtlal si se pri gamsu, ker je kelnarca rekla u kaki kawasakiji.. :grim

hja še dobro da ma kelnarca fanta ki vozi Hondo :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja še dobro da ma kelnarca fanta ki vozi Hondo :grim :grim

Kaj mu to pomaga, če sanja o Ninji... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj mu to pomaga, če sanja o Ninji... :grim

ja pomojem o tej . samo da se on v tangicah pripelje pa spirsanimi bradavičkami :wub: :wub:

post-16508-1210935436_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Banda :evilgrin:

Ker se ne morem vozit, pa malo čaram po motorju...

bate vn pober da bo lažji :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bate vn pober da bo lažji :whistle:

Tak čarovnik pa spet nism, da bi znau na batih kaj pričarat :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak čarovnik pa spet nism, da bi znau na batih kaj pričarat :naughty: :naughty: :naughty:

sej ni mus da si čarovnik, dost da si lastnik flekserce :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo la še 2x KaWaborca so vam se pridružla, oba z obale :winkiss:

Kawamoto 4 Ever. :worship:

16052008001ug6.th.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ni mus da si čarovnik, dost da si lastnik flekserce :whistle:

Ja fleksarco bom meu s sabo za policaje... :headbang: :headbang: :headbang: Sm z avtom u radar prletu in še no na avtocest :headbang: :headbang: šou sm pa 120km/h (HITRA CESTA)

Sej vem da sm sam kriv sam kaj čmo, bom čaku zdej na položnco :whistle: sam neumno se mi zdi ker je bla 5 km prej pa avtocesta potem je pa kar hitra cesta.... :headbang:

Bo že.... zdej vem da bo treba s tablco na motorju pošteno neki nardit... ker že za 10km/h so obupne kazni... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js morm pa gumo zamenat :unsure: poj pa spet gas .) a je tle kšn borc iz litije ...razn mene

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No v Litiji sm jest prejšnjo ninjo kupu pa jo tud nazaj ke prodal razbito...Poznam 3 bikerje iz Litije: Sayo, Mito, Andraž.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm se preselu v litijo .... nobenga ne poznam tle okol ....

no ja se bomo že najdl na kšnem :beer2:

drgač ga pa tle mem pošten žgejo usak dan ..... lepo slišat :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jest zapuščam kawaborce, škoda da ni prišlo do tako opevane furce. Mogoč se bom med hondaši bolje znašel, pa tud njihove mašine lepše pojejo .)

Torej kawlna ne bom nikoli več kupil, mojega pa bo kupil kolega za 3500eur :D Sam se bojim zanj ker vem da bo prvi dan šel v smrt. Lepo vozite, počas pa brez pijače :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jest zapuščam kawaborce, škoda da ni prišlo do tako opevane furce. Mogoč se bom med hondaši bolje znašel, pa tud njihove mašine lepše pojejo .)

Torej kawlna ne bom nikoli več kupil, mojega pa bo kupil kolega za 3500eur :D Sam se bojim zanj ker vem da bo prvi dan šel v smrt. Lepo vozite, počas pa brez pijače :yes:

another nostradamus in da house...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On je mu s scooterjem že tolk nesreč ko mi vse skup ne. Kok so zgledale, vam povem drugič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pejte vsi skupaj na Marof, pa naredite eno mini dirko :naughty:

se strinjam, ampak kvečjemu proti koncu junija, ker zaj me čakajo izpiti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!