Skoči na vsebino

Kawaborci


bartoljdamjan

Priporočene objave

prowler pravi, da se tapravi bajkerji bojijo piste :whistle:

mene je vseeno kje, lahko dirkamo na pisti ali na cesti, na cesti je bolj adrenalinsko, je pa res da tudi dost bolj nevarno...tak da odločitev je vaša, jaz sn vedno za akcijo, samo da smo na motoru :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hey kdo bo zdej kupu mojga warriorja ? 1300eur+servisna knjiga :grim Ostalo plačate kasneje- čaka vas tudi dodatno darilo ljubeznivega DejaVuja tu mislim na ženski spol :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jest zapuščam kawaborce, škoda da ni prišlo do tako opevane furce. Mogoč se bom med hondaši bolje znašel, pa tud njihove mašine lepše pojejo .)

Torej kawlna ne bom nikoli več kupil, mojega pa bo kupil kolega za 3500eur :D Sam se bojim zanj ker vem da bo prvi dan šel v smrt. Lepo vozite, počas pa brez pijače :yes:

Eh exDejavu, sej niti 2 dni ne zdržiš :) ...še se boš ti vrnil... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hey kdo bo zdej kupu mojga warriorja ? 1300eur+servisna knjiga :grim Ostalo plačate kasneje- čaka vas tudi dodatno darilo ljubeznivega DejaVuja tu mislim na ženski spol :grim

Nisi v pravi temi za Honde skonto prodajat .) :P

...no, fajn se mej, če te ne bo več nazaj :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KAJ ZAJ KDAJ BO FURA????? :D

Tudi jaz se sprašujem.. Načeloma pa velja naslednji vikend v Celju. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede fure.... hvala ker me čakate in ste tko prijazni da se bom prej pozdravil :whistle: :whistle: :whistle: Drugače upam da se do celja zrihtam, čeprav bom še "invalid" B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj je tak posebnega v celju?

uf.. kakšn motorist pa si da ne veš :lol1:

Am je moto zbor (Panters) in še Divlje jagode igrajo :grim :grim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf.. kakšn motorist pa si da ne veš :lol1:

Am je moto zbor (Panters) in še Divlje jagode igrajo :grim :grim :OK:

nea jaz neke na motozbore hojim...niam veselja ravno gledat tistih pijanih bradatežev, ki se na koncu še stepejo in po možnosti streljajo tak ko v dupleku par let nazaj...raje grem na kako furco, ne pa se ga napijavat in žret do onemoglosti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nea jaz neke na motozbore hojim...niam veselja ravno gledat tistih pijanih bradatežev, ki se na koncu še stepejo in po možnosti streljajo tak ko v dupleku par let nazaj...raje grem na kako furco, ne pa se ga napijavat in žret do onemoglosti :D

eee ti preveč filme gledaš... neki se mora dogajat, čene je dougčes :naughty: :naughty: al dobiš metek u rit al pa flašo pive na glavo je isti drek :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nea jaz neke na motozbore hojim...niam veselja ravno gledat tistih pijanih bradatežev, ki se na koncu še stepejo in po možnosti streljajo tak ko v dupleku par let nazaj...raje grem na kako furco, ne pa se ga napijavat in žret do onemoglosti :D

Zanimivo da si tak seznanjen o dogajanju, glede na to da ti NEA HOJIŠ na neke moto stvari.

Drugače pa je Celje bilo ponujeno kot alternativni termin za srečanje kawašev, plac je superca pa datum je ok pa še Celje je nekje vsem na poti, da se ne dobimo npr. na obali in se bojo primorci pelali od ankarana do kopra, mi pa čez celo kuro. Povej raj da si p**čka pa ne upaš v gnečo. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo da si tak seznanjen o dogajanju, glede na to da ti NEA HOJIŠ na neke moto stvari.

Drugače pa je Celje bilo ponujeno kot alternativni termin za srečanje kawašev, plac je superca pa datum je ok pa še Celje je nekje vsem na poti, da se ne dobimo npr. na obali in se bojo primorci pelali od ankarana do kopra, mi pa čez celo kuro. Povej raj da si p**čka pa ne upaš v gnečo. :naughty:

hojim samo v duplek ker mi je blizu, in tam so se strelali 2 al 3 leta nazaj, lahko še kdo potrdi, ki je bil tam...pa hodim na vse ostale moto stvari (moto šove in podobno), na te obične motozbore pa sn povejo zakaj me NEA neke vleče...napijem se ga lahko doma, mam vedno na zalogi gajbo laškega, če pa grem kam z motorom pa itak NEA pijem...kakorkoli, če si pa misla za kawafuro pa je to drugo, ampak do konca junija sn jaz bolj na knap z cajtom, ker pač prej nisn bil pridn pa je zaj treba stisnit z izpiti...jaz sn planiral to da bi v maju meli, enkrat po prvomajskih ampak je očitno vse v vodo padlo, zaj za vnaprej pa nevem kak bo...vi se zmente v glavnem pa bom vido kak bo s cajtom, pa mogoče vletim poglejat...drugač pa če sem iskren dost raje dam ta dnar ki bi ga potrošo za benz za tole furo raje za marof, pa grem se tja zdivjat, kot pa da bi tukaj v skupini fural ko po jajcih, tak da bomo vidli kak bo kaj s tega, itak pa dvomim da se bote/bomo sploh kaj zmenli glede tega... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

resno v razmislek vsem kawašem. menjajte te kolarnce ker se tak nič ne morte zmenit :grrr

mi se vsaj lahko menimo, kaj pa vi triumfaši...preštejemo vas na prste ene roke :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi se vsaj lahko menimo, kaj pa vi triumfaši...preštejemo vas na prste ene roke :lol1:

hja mi trijumfaši smo izbranci :worship: :worship: aja bomo letos furo meli kaj pa vi :grrr :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja mi trijumfaši smo izbranci :worship: :worship: aja bomo letos furo meli kaj pa vi :grrr :grrr

Hail to England :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hojim samo v duplek ker mi je blizu, in tam so se strelali 2 al 3 leta nazaj, lahko še kdo potrdi, ki je bil tam...

pa si res slabo seznanjen, sem jaz to videl v živo in je model samo potegnil ven pištolo pa nekaj krilil z njo, ni bilo nobenega streljanja ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iščem nujno kakšnega lastnika 636ke 03-04, ker imam par vprašanj !!! NUJNO !!! Dam za gajbo pira !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iščem nujno kakšnega lastnika 636ke 03-04, ker imam par vprašanj !!! NUJNO !!! Dam za gajbo pira !!!

NPR. ČE KUPI KRIVINE OD AKRAPOVIČA ZA 400,00 €? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!