Skoči na vsebino

Kawaborci


bartoljdamjan

Priporočene objave

Iščem nujno kakšnega lastnika 636ke 03-04, ker imam par vprašanj !!! NUJNO !!! Dam za gajbo pira !!!

no ko že omenjaš pir, povej...aja krivin ne kupim btw :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:rolleyes:

Osnove kulture so, da se klicatelj predstavi. Sploh, če kaj namerava nekomu uturit. :grim

no ko že omenjaš pir, povej...aja krivin ne kupim btw :D

Daj Nejko ti kupi no.. Da se nebova prepirala. :P

Popravljeno . Popravil greenninja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osnove kulture so, da se klicatelj predstavi. Sploh, če kaj namerava nekomu uturit. :grim

Daj Nejko ti kupi no.. Da se nebova prepirala. :P

nima nejko pare za te zadeve...je treba marsikaj druga še zaj prej nabavit, krivine so nazadnje...itak me že zaj meče vun iz ovinkov pa na travo ko je taka moč, kaj bi šele z krivinami delalo :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No kawaborci, ali bi naredili furco na veliki klek, imam plan lepo zrihtan za dan ali dva, po želji pač ?

No ali bi bilo kaj z nami ali bi samo gledali v te jebene monitorje in se kavsali za vsako besedo posebej ?

V vsakem primeru jaz grem tam nekje sredi junija, verjetno sobota - nedelja, če je kakšen interesent naj se mi javi ?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No kawaborci, ali bi naredili furco na veliki klek, imam plan lepo zrihtan za dan ali dva, po želji pač ?

No ali bi bilo kaj z nami ali bi samo gledali v te jebene monitorje in se kavsali za vsako besedo posebej ?

V vsakem primeru jaz grem tam nekje sredi junija, verjetno sobota - nedelja, če je kakšen interesent naj se mi javi ?!

ki te je to??? tam ko so čarovnice se zbirale?? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No kawaborci, ali bi naredili furco na veliki klek, imam plan lepo zrihtan za dan ali dva, po želji pač ?

No ali bi bilo kaj z nami ali bi samo gledali v te jebene monitorje in se kavsali za vsako besedo posebej ?

V vsakem primeru jaz grem tam nekje sredi junija, verjetno sobota - nedelja, če je kakšen interesent naj se mi javi ?!

Za enodnevno furo definitivno.

:yes:

ki te je to??? tam ko so čarovnice se zbirale?? :D

Ni panike Nejkooo, moj motor je bil v prejšnjem življenju metla.

Boš kuj za menoj frčal, pa ziher na pravo mesto prideš. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za enodnevno furo definitivno.

:yes:

Ni panike Nejkooo, moj motor je bil v prejšnjem življenju metla.

Boš kuj za menoj frčal, pa ziher na pravo mesto prideš. :P

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VI boste meli furo TAKRAT, ko bom jaz s hondo svetovni prvak :evilgrin: :worship:

končo en pameten odgovor od prowlerja :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VI boste meli furo TAKRAT, ko bom jaz s hondo svetovni prvak :evilgrin: :worship:

..saj, če je Hayden lahko bil enkrat.. :hmm: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko bo kawasaki bo voda gorela :grim

Look, who's talking ... res se ogromno število Triumphov po dirkalnih pistah preganja, mhm ... :whistle: !

(Pijem kokto ali čaj, da se odkupiš, Hilton. Za razliko od drugih te imam jaz "na dohvat ruke" skoraj vsak torek, zato pazi, kako se izražaš!) :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko bo kawasaki bo voda gorela :grim

Hmmm... Thja... Samo Trijumfom pa tudi nebo ratalo ničesar naredit pred Gamsom ali pa s turizmom na Marofu.. :grrr

Tak da raje pazi, če boš z vodo moped pral... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Look, who's talking ... res se ogromno število Triumphov po dirkalnih pistah preganja, mhm ... :whistle: !

(Pijem kokto ali čaj, da se odkupiš, Hilton. Za razliko od drugih te imam jaz "na dohvat ruke" skoraj vsak torek, zato pazi, kako se izražaš!) :winkiss:

saj ves kaj bi bilo če bi lahko navadni smrtniki vozili trumfe :hmm:

no mutika saj ves ce bo danes pod oknom brnelo kdo je :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj ves kaj bi bilo če bi lahko navadni smrtniki vozili trumfe :hmm:

no mutika saj ves ce bo danes pod oknom brnelo kdo je :naughty:

Gužva na servisih pa porast živčnosti pri le-teh zaradi dolge čakalne dobe ob naročilu rezervnih delov? Četrtega cilindra? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VI boste meli furo TAKRAT, ko bom jaz s hondo svetovni prvak :evilgrin: :worship:

Aha cool, bomo navijali zate, ko boš po svetu dirku, :OK: ...bomo meli vsah na furi mir :devil: :devil: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha cool, bomo navijali zate, ko boš po svetu dirku, :OK: ...bomo meli vsah na furi mir :devil: :devil: :lol1: :lol1:

On se ni hoto z nami pelat, zato je raje Kawo prodal da se mu nebi bilo treba.. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No kdo je zdaj za furo 31.maja v smislu: dobili bi se nekje v okolici Celja, mal furce okol (nevem povejte kolk km...Golica je blizu :whistle: ), postanki itd. (postanki za scat pa to, kufe, pa tankat.... ne takšni kot pri Angležih za popravila na poti (sicer pa tak kawaborci ne vemo kako lahko kaj crkne na cesti, ampak če kdo drugi bere) :D , pol pa, kdor bi šel še mal na zbor pa gremo skup tja, kdor pa ne, pa srečno pot domov....oz. kam drugam (lahko napišemo opravičilo, da ste bili z nami do konca .)

:krneki:

LP, Decaf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(lahko napišemo opravičilo, da ste bili z nami do konca .)

:krneki:

LP, Decaf

Hmmm.. Kdo pa bo tebi dovolilnico napisal? Do faze, da bi uletel z opravičilom sploh prišo neboš. :naughty:

Saj se hecam..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko kdo razloži, kako se na Z750 orodje da nazaj v prostor zanj. Sem vzel ven, da vidim, kaj sploh je noter, zdaj pa nazaj ne gre...

Je morda orodje za enkratno uporabo?! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko kdo razloži, kako se na Z750 orodje da nazaj v prostor zanj. Sem vzel ven, da vidim, kaj sploh je noter, zdaj pa nazaj ne gre...

Je morda orodje za enkratno uporabo?! :hmm:

Hm... Pa ne da si optimistično mislil to nazaj spravit pogleg obveznih pripomočkov za usposabljanje Kaw? (beri: vžigalni kabli, pumpa, macola, klešče, švas-aparat,...) :rolleyes:

(da se zložit samo malo moraš prekladat sem pa tja..)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ti pa bo orodje na kawasakiju, vrž stran...ne boš nikol nucu...aja pardon za komu pomagat na cesti, ki pa le nima kawe, pa pride prav... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!