Skoči na vsebino

Kawaborci


bartoljdamjan

Priporočene objave

jah tkole povalan-razbit Kawl bi se pa tud polulal ane :rolleyes:

ma ne no, mal se hecam...sam k sem glih to fotko zadnč prtisnu sem jo mogu nekam napopat :P

...ni razbit vidiš, da sta retrovizorja cela..... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kawaborci so se vsi po vrsti meni zelo zamerili. To pa zato ker nobeden noče kupit mojega motorja. Na njega sem zmetal 1500eur zdaj pa čaka v garaži na novega lastnika z vso dodatno opremo čaka in čaka :( Dam ga za 1900 in odštejem tistih 1500. Jest pa od žalosti umiram. En mesec je že v vseh oglasnikih pa nič. Ne razumem jaz tega popolnoma nič. Se mi je pa še podžgalo sovraštvo do novejših motorjev ker teh tastarih noben ne mara. Znebil se bi ga rad ker imam ogromne denarne težave, preživljat se moram z 2eur na dan kar še za cigarete ni in noben se me ne usmili. Pa še honda temo so zaprli ki je bila super tema- kontra tej trapasti temi. DEJSTVO je da so honde 100% boljši motorji kar se tiče kvalitete, izgleda, voznih lastnosti in ponosa na znamko.

Čeprav je pa res da na cestah Lj-Kočevje ali Kočevje-Dvor ne obstaja hitrejšega motorja od zxr - na dolgih ovinkih ležiš na njemu in misliš da sediš na raketi + nizko postavljeno krmilo, dolga medosna razdalja- če si malo norca in se upaš to res drži. Na tej cesti gre tud krepko čez 250 če bi hotel tko da kakšen novejši tisočak bi šel mimo ampak na ovinkih nima šans- ker zxr in pnevmatike GP dajejo občutek da pelješ po tirnicah. Poleg tega ne rabiš dost šaltat ker vleče konstantno od 4000 do 13000 obratov. Olje OBVEZNO 300V, to pa velja za vsak motor ki ga bom kupil ker vozim več al manj na blokado. Zato pa tud nimam nikakve sreče z nobenim motorjem. Razen zx-6r je zdržal stalno tiščanje 15000 km brez dolivanja olja pa ni bilo sintetično (napaka) in še zmeraj se, ker ga ma drug lastnik. Zdej mi je malo razumljivo da je bla sedmica zgrešen motor, namenjen samo za tiščanje, dočim šestica isto, samo zdrži več. Ne vem na kaj in na koga so mislili konstrukterji teh motorjev. Sedmica ma manjšo specifično moč pa crkuje- to mi nikoli ne bo jasno. Kaže da so šparali na materialih

ker naj bi se motorji samo dirkali in posledično delali malo kilometrov. Zx-6r pa je narjen da dela. Pa še mašina je bila razvita iz enega legendarnega modela (gpz600), dočim 7ko so šli razvijat na novo in ustrelili mimo- nesposobni inženirji. Zx-7rr za superbike zdrži samo 3000 km, recimo gsx-r z isto konji pa mogoče 30000 enake vožnje. Zdej mi je vse jasno. Kawasaki = ništa, Honda = zakon. Amen.

Tudi ta tema naj se ZAPRE in ZAKLENE sicer bodo notr hitro prišle traparije oz. so že.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej tudi kawasakiji verjetno niso slabi sam ne moreš kupovat 10let starih gar ko se jim je števec že 3x okol obrno. In še enkrat isto. Pol pa jokaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej se te bo ziher kdo, upam da čimprej kaka umobolnica...

:lol1: :lol1: :lol1: :kva2: :kva2: :kva2: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kawaborci so se vsi po vrsti meni zelo zamerili. To pa zato ker nobeden noče kupit mojega motorja.

Česa smo sedaj mi krivi? Da vozimo odlične nepokvarljive motorje, ki jih nočemo zamenjat za nič druga? Ne uči kawaborcev o kvaliteti njihovih motorjev. Če to ne bi bili, bi jih že prodali ;) Drugače pa mislim, da med japonskimi motorji razlike v kvaliteti ni. Isto sranje, drugo pakovanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Česa smo sedaj mi krivi?

Tega, da nočemo denarja skup zmatat. :angry: Kaj pa sploh sprašuješ! -_-

Popravljeno . Popravil greenninja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prowler; ti si neumen..... temu se reče življenje če še ne veš.... sicer pa doniram 1 € sam TTR mi napiš.... ker tud smeh danes stane... :headbang:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo že bolš,se sonček kaže :OK:

Zakaj, a se je Prowler odločo, da ne kupi še ene Ninje? :hmm:

Popravljeno . Popravil greenninja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še res je. Ninja 6 95-97 je pojem kvalitete (boljši motor od cbr-ke dokler niso so naredli 600rr) in dokazano hitrejši. Sm pa z ninjo 6 '98 z akrapotom (116 konjčkov) skor nascal cbr 600 rr na ridah. Tko da mnenje o kawlnih niti ni tako slabo, samo malo pravociral sem. O ustanovah pa drugič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj, a se je Prowler odločo, da ne kupi še ene Ninje? :hmm:

Ma briga me za Prowlerja :wacko: ,v mislih sm mel lej sonček,ala na makino pa mal do obale :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no vam vsaj kej dogaja tuki

tam u suzuki temi je prov tma :evilgrin: tko in tko

mi je kr mal žal k sm šla iz kawlna :whistle: no sej jz bi najraj oba

bo že drug let grem med inštrumente najbrž :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da nebo kdo reku, da nisem vprašal; a ma kdo sluuučajno kako staro ninjo 6-ko al kaj podobnega, ko ne more prodat? Jaz bi ga namreč vzel za na dirkališče, tolko, da nebo brezveze v garaži komu gnil.

P.S. Registriran ne rabi bit, računam pa samo kilometrino (v obe smeri)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da nebo kdo reku, da nisem vprašal; a ma kdo sluuučajno kako staro ninjo 6-ko al kaj podobnega, ko ne more prodat? Jaz bi ga namreč vzel za na dirkališče, tolko, da nebo brezveze v garaži komu gnil.

P.S. Registriran ne rabi bit, računam pa samo kilometrino (v obe smeri)

prowleru reci, ti bo vse zrihtal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!