Skoči na vsebino

Kawaborci


bartoljdamjan

Priporočene objave

hehe tastara a s že zaklučla al kuga

k menš se glih tko k da je že finito :rolleyes:

drgač pa čist tko s kawlnom oz zjčkom sm jih letos nardila okul 3taužnt pol sm pa itak šla med suzukijaše :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še ena fotka 'junior' kawlna B)

LP

:worship:

Prava zverinica ...

na Kwaku odlično, čim hitrejše okrevanje želim !

Hvala!

En prisrčen kawa pozdrav vsem! :worship:

@Mutika- kako poteka okrevanje? :hmm:

@vsem: kako ste letos kaj s kilometrino z kwaki do zdaj? :hmm:

Jaz lahko povem, da sem po 2 bolj s kilometri sušnih sezonah letos čisto zadovoljna. :OK:

Gre, greeni, gre. Mogoče celo jutri snamem gips.

:rolleyes:

Potem pa moram še samo shodit.

Hja, kilometri? Bilo bi jih velikoooooo več, če ne bi bilo tiste nedelje.

Do padca (13. julij) se jih je od januarja nabralo okol 12.000, je bil pa prej julij in še zadnji del junija praktično brez motoriranja, zaradi službenih obveznosti (Festival Lent).

Smrk ... :( .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti kawaborka Mutika, si padla v bitki s kawlnom :D

:grrr

Midva s kwakom sva padla v bitki s pobesnelo cesto ... :P :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship:

Prava zverinica ...

mhm :rolleyes: ...sam je letos na Grobnik po boksih že 2x plužla...1x js 1x kolega...odtrgal zadnje kolo, vilce, zobnik zvil, itd. :D tko da je 'šraufštok' mogu poglihat zadnji konc :D ..rabu 1h dobre volje in že je v pogonu...no mal še disk drajsa :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal sm brau temo pa me zdj zanima gdaj postaneš kawaborec? a se je treba prvo it rasut za kawatu al kk to gre? :hmm:

upam da nisem koga užalu. :friend1:

Tako je! Najprej vsipaj motor (pomožnosti nov), potem menjaj znamko, kasneje se odločiš, da greš nazaj na kawo, pol si pa borc...ali norc... :hmm: hmm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal sm brau temo pa me zdj zanima gdaj postaneš kawaborec? a se je treba prvo it rasut za kawatu al kk to gre? :hmm:

upam da nisem koga užalu. :friend1:

Kawaborec postaneš z dnem, ko si neglede na vso hvaljenje drugih znamk in pljuvanje po dotični, le-to tudi dejansko omisliš. Vsak dan je borba.. :grim

@JEJŽ: Dobra filozofija kawčevosti. Če bi napisal, da :(te citiram) vsipaj motor (pomožnosti nov), potem menjaj znamko, kasneje se odločiš, da greš nazaj na kawo, VMES PA POPLUVAJ KAWE DO NEZAVESTI... Bi združenje melo samo enega pravega člana.. :lol1: Guess who?

@Mutika: Daj se znebit tega oklepa že enkrat no, v nasprotnem se nam letos skor ne bo ratalo srečat. :BUA:

@my dearest Sanda7: Thja, vsega lepega je enkrat konec. Meni doma ne pustijo na motor, ko je pod 17 stopinj zunaj. Trontelj ga serje s temi jutranjimi napovedmi.. :grim Joke. Letošnja sezona je najboljša proti prejšnjima dvema. Še smo na cesti. Vprašanje je bilo zgolj poskus obuditve teme. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja usu ga še nisem ga bom gdaj drugič zanamke še nisem menju tk da mislim da sm kawabaorec vsaj mal. :P

Pozdravljeni KAWABORCI :beer2:

Dober avatar...pa praviš, da še nisi usu? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kawaborec postaneš z dnem, ko si neglede na vso hvaljenje drugih znamk in pljuvanje po dotični, le-to tudi dejansko omisliš. Vsak dan je borba.. :grim

@JEJŽ: Dobra filozofija kawčevosti. Če bi napisal, da :(te citiram) vsipaj motor (pomožnosti nov), potem menjaj znamko, kasneje se odločiš, da greš nazaj na kawo, VMES PA POPLUVAJ KAWE DO NEZAVESTI... Bi združenje melo samo enega pravega člana.. :lol1: Guess who?

@Mutika: Daj se znebit tega oklepa že enkrat no, v nasprotnem se nam letos skor ne bo ratalo srečat. :BUA:

@my dearest Sanda7: Thja, vsega lepega je enkrat konec. Meni doma ne pustijo na motor, ko je pod 17 stopinj zunaj. Trontelj ga serje s temi jutranjimi napovedmi.. :grim Joke. Letošnja sezona je najboljša proti prejšnjima dvema. Še smo na cesti. Vprašanje je bilo zgolj poskus obuditve teme. :winkiss:

Jaaaa, sem! Znebila sem se tega butastega mavca in zdaj moram še samo shodit!

Našopali so me z analgetiki, jemat jih moram kake tri samomorilske doze na dan, da lahko stopim na bolj hlodu podobno nogo,ampak gre!!!

:010 :010 :010 :010 :010

Naslednji teden še fizioterapija in če bo šlo tako naprej, bom lahko čez dva do tri tedne vrgla bergle v kot.

In imam upanje, da bo noga letos čisto dobra. Jupi!

Srečali se bomo takoj, ko bo volja, Greenika! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za na motor ne rabiš desne noge. :naughty:

Če je pa leva se da pa tut z gipsom vozit. :whistle:

Natanko tako.

Pravzaprav nog sploh ne rabiš. Pomembno je le, da lahko ožemaš gas.

Cesta se bo že umaknila, kjer bo napoti ... :rolleyes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Natanko tako.

Pravzaprav nog sploh ne rabiš. Pomembno je le, da lahko ožemaš gas.

Cesta se bo že umaknila, kjer bo napoti ... :rolleyes: .

Če cesta ni na poti (vsaj pravi ne), pol si se zgubla :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam majico za kawaborca!

Ravno sem po pošti prejel to majico, ki mi je prevelika. Je čisto nova še z etiketo. Številka je XL a glede na ostale majice mi deluje bolj XXL.

Na ebayu stane 29.90€ + 4,95€ poštnine. Jaz jo prodam ceneje najboljšemu ponudniku!

post-1330-1220437838.jpg

post-1330-1220437851.jpg

post-1330-1220437859_thumb.jpg

post-1330-1220437865_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Dani
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam majico za kawaborca!

Ravno sem po pošti prejel to majico, ki mi je prevelika. Je čisto nova še z etiketo. Številka je XL a glede na ostale majice mi deluje bolj XXL.

Na ebayu stane 29.90€ + 4,95€ poštnine. Jaz jo prodam ceneje najboljšemu ponudniku!

Dam 5€!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam majico za kawaborca!

Ravno sem po pošti prejel to majico, ki mi je prevelika. Je čisto nova še z etiketo. Številka je XL a glede na ostale majice mi deluje bolj XXL.

Na ebayu stane 29.90€ + 4,95€ poštnine. Jaz jo prodam ceneje najboljšemu ponudniku!

Jaz, ko sem bolj zagrižen dam 8 € :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če cesta ni na poti (vsaj pravi ne), pol si se zgubla :hmm:

:D

Počasi, a vztrajno sem spet na pravi poti.

Mavec ni več napoti. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, da postavim deadline. Do sobote zvečer 06.09. do 20.00 zbiram ponudbe in najvišji ponudnik je kupec. :yea1:

V soboto zvečer bom na Sardiniji pil pir. Nebi šlo do rečimo danes do polnoči?

BTW dam 12€!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he, lukavo, ... z licitiranjem boš nazadnje dobil še več, kot si plačal ... :OK: :P !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!