Skoči na vsebino

policijski avtomobili


frk

Priporočene objave

Glede na to, da p.....e ne šparajo na moči agregatov, je verjetno eden od najmočnejših. Ko bi vsaj njihova angažiranost za delo bila avtomobilom primerna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ahaaaa, zato so podražili kazni :) Čudno, da si niso zbrali kakšnega Cayenna ali pa Q7, ker naš državni proračun je brez dna.

In kaj je narobe s kakšnim Santa-Fe-jem, Tucson-nom, CX-7 in ostalo cenejšo navlako? Pravi terenec itak ni nobeden izmed teh. Ne, sej vem, VW je pač tisto, kar naši vsevedneži poznajo.

Avti so na leasing (ste že slišali za širše interese, ki jo ima Volswagen).....če bi ti vedel za kako ceno.........bi se sladko nasmejal, kake poceni terence vozijo policaji.... B)

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avti so na leasing (ste že slišali za širše interese, ki jo ima Volswagen).....če bi ti vedel za kako ceno.........bi se sladko nasmejal, kake poceni terence vozijo policaji.... B)

a lahko še kaj več poveš o širših interesih ker sem še mlečen in radoveden kako to izvajajo :rolleyes: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a lahko še kaj več poveš o širših interesih ker sem še mlečen in radoveden kako to izvajajo :rolleyes: :lol:

Dobiček, dobiček, dobiček....... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem za slovenijo, v AUT je ca. 35-55 % pod redno ceno (odvisno od ministrstva, kolicine, modela itd.).

da ne govorimo o "odpustkih" glede davkov, dodanih davkov na davke, trosarin, itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-15465-1202066856_thumb.jpg

Kaj se skriva pod motornim pokrovom :hmm: TDI V6 O:-) :?

bliz :D 2.5TDI R5, bl švoh so tole nabavl

Popravljeno . Popravil DiAbLo46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje jih še zmeraj več stane kot kakšna CX-7, Sorento ali kaka druga varianta. Itak je na vsako zadevo količinski popust.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem za slovenijo, v AUT je ca. 35-55 % pod redno ceno (odvisno od ministrstva, kolicine, modela itd.).

da ne govorimo o "odpustkih" glede davkov, dodanih davkov na davke, trosarin, itd.

Tako je...... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ahaaaa, zato so podražili kazni :) Čudno, da si niso zbrali kakšnega Cayenna ali pa Q7, ker naš državni proračun je brez dna.

In kaj je narobe s kakšnim Santa-Fe-jem, Tucson-nom, CX-7 in ostalo cenejšo navlako? Pravi terenec itak ni nobeden izmed teh. Ne, sej vem, VW je pač tisto, kar naši vsevedneži poznajo.

poleg VW pa prisegajo ocitnu tudi na skodo :P

kopirano iz policija.si

"Najem vozil je financiran izključno iz slovenskega proračuna in znaša (za obdobje 5 let) 952.785 evrov za vozila znamke VW Tuareg 2,5Tdi DPF in 1.498.872 evrov za vozila znamke Renault Master Furgon L1H1P2 Y6, z vključenim DDV. Po končanem finančnem najemu bodo vozila ostala v lasti policije."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje jih še zmeraj več stane kot kakšna CX-7, Sorento ali kaka druga varianta. Itak je na vsako zadevo količinski popust.

tudi kio sorento imajo, policijsko......sem jo videl v četrtek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

so pa res velke te Kie ker so jo morali sparkirat na 2 parkirni mesti :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Samo za info...vceraj sem na relaciji Krško - MB naletel na 2 mobilna radarja...hvala bogu da obstaja motosvet in da sem si zapomno tega BEL KANGOO: CE P9-976 ki sem ga srecal pred sabo pri Boštanju, ko sem se mu od zadaj priblizeval s kakih 130 in ga ze mislo prehitet. Na AC v smeri CE - MB pa sem se spravo prehitevat SREBRNO ŠKODO OCTAVIO (NI karavan!) z LJ registracijo, ki pa si je nazalost nisem zapomno (vem da je neka 9 pa 0 vmes)...med prehitevanjem s cca. 190 sem cist slucajno pogledal desno in tip s črnimi ocali in postajo v roki mene...takoj mi je blo jasno kolk je ura, zapeljal sem pred njega in dalje 100km/h, sem mislo da mu bom stopo na žulj in me bo prehitel ampak ne, vsaj 5min se je tak pocasi vozo za mano, cez oba predora proti Tepanjam...tam sem se ga pa reso, je sel na ABC...hvala kurcu da sem pogledal desno, ce ne bi ga verjetno konkretno naj....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S takšnimi pa se slovenski proračun nebi niti majčkeno obremenil in za vse bi bilo dovolj.

Baje so za model vzel nemško vojaško čelado haha!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v tork so mel u radovljici parkirano pred tulipanom sivo škodo pa en notr? ( avto obrnjen pravokotno na cestišče), 300 metrov stran pa polcaj ustavlal avtomobile kot po tekočem traku 5 v vrsto v 1 min, pitaj boga kva majo to spet za ene bolne fore??? pa ni meru polcaj sam po tel.. se zgovarjal pa ustavlal z liziko vs vesel haha

lp :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To počnejo ti smradi zgleda povsod;pr nas eden v civilu z motorolo stoji recimo pri rondoju,150 metrov naprej pa v uniformi ustavlajo tiste ki niso pripeti s pasom,al pa blebetajo po mobitelu.Seveda jim tisti v civilu sporoča koga ali kaj naj ustavjo.To je čist tipičn bolana fora in samo filanje proračuna,k varnosti bistveno ne pripomore,tko al tko se po mestu vsi več al manj cjazjo v koloni z nekje predpisano hitrostjo.Debili na kubik. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To počnejo ti smradi zgleda povsod;pr nas eden v civilu z motorolo stoji recimo pri rondoju,150 metrov naprej pa v uniformi ustavlajo tiste ki niso pripeti s pasom,al pa blebetajo po mobitelu.Seveda jim tisti v civilu sporoča koga ali kaj naj ustavjo.To je čist tipičn bolana fora in samo filanje proračuna,k varnosti bistveno ne pripomore,tko al tko se po mestu vsi več al manj cjazjo v koloni z nekje predpisano hitrostjo.Debili na kubik. :headbang:

Ko boš imel možnost iz avtomobila ali njegove okolice pobirat razkosane dele udeležencev v prometnih nesrečah ne boš tako pameten. :angry: :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To počnejo ti smradi zgleda povsod;pr nas eden v civilu z motorolo stoji recimo pri rondoju,150 metrov naprej pa v uniformi ustavlajo tiste ki niso pripeti s pasom,al pa blebetajo po mobitelu.Seveda jim tisti v civilu sporoča koga ali kaj naj ustavjo.To je čist tipičn bolana fora in samo filanje proračuna,k varnosti bistveno ne pripomore,tko al tko se po mestu vsi več al manj cjazjo v koloni z nekje predpisano hitrostjo.Debili na kubik. :headbang:

BILLY :worship: :worship: dobre varke imajo hvala k si mi pomagal dojet zakva se je šlo k sm mislu da hitrost merjo :winkiss: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!