Skoči na vsebino

policijski avtomobili


frk

Priporočene objave

Registrske tablice naše p......e, ki se jih pazite, ko jih vidite v vzvratnem ogledalu

Kangooji snemajo tudi nazaj, torej pazite tudi na tablice pred seboj.

Pa previdno na poti.

Mislin, da avtomobile še imajo če ne pa sory.

BELA VECTRA: LJC1-63E

BELA VECTRA: MB 40-02F

BELA VECTRA: MB 26-46L I

ZELENA VECTRA: LJ T9-09K |

SREBRN GOLF: KR 15-37K

BEL GOLF: LJH9-36R „ MODER

PASSAT: LJ S6-47P

BELMONDEO:LJH5-24U (VCERAJ SMO IMELI OPRAVKA Z NJIM)

SREBRNA ALFA 166: CE 91-01H

MODRAALFA166:KP93-67C -

ZELENA ALFA 166: NM 95-80M

BEL KANGOO: KR78-43M "^ V

BEL KANGOO: MB K5-35C

BEL KANGOO: CE P9-976

BEL KANGOO: CEJ1-755 ^,

+ rdeča octavia karavan: registrske ne vem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To počnejo ti smradi zgleda povsod;pr nas eden v civilu z motorolo stoji recimo pri rondoju,150 metrov naprej pa v uniformi ustavlajo tiste ki niso pripeti s pasom,al pa blebetajo po mobitelu.Seveda jim tisti v civilu sporoča koga ali kaj naj ustavjo.To je čist tipičn bolana fora in samo filanje proračuna,k varnosti bistveno ne pripomore,tko al tko se po mestu vsi več al manj cjazjo v koloni z nekje predpisano hitrostjo.Debili na kubik. :headbang:

...no, in en tak ubožec s telefonom je danes skočil na krožno križišče tik pred mene. Potem je pa gledal, kot tele :eek: , kaj mu hupam...

Dobro, one nepripasane bi toleriral, saj sebi delajo škodo, če je karambol,- telefonistov pa ne prebavljam. :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To počnejo ti smradi zgleda povsod;pr nas eden v civilu z motorolo stoji recimo pri rondoju,150 metrov naprej pa v uniformi ustavlajo tiste ki niso pripeti s pasom,al pa blebetajo po mobitelu.Seveda jim tisti v civilu sporoča koga ali kaj naj ustavjo.To je čist tipičn bolana fora in samo filanje proračuna,k varnosti bistveno ne pripomore,tko al tko se po mestu vsi več al manj cjazjo v koloni z nekje predpisano hitrostjo.Debili na kubik. :headbang:

Ooo, bušček :friend1:

Ko ti bodo ukradli avto ali motocikel boš pa verjetno bentil, zakaj ne ustavijo čisto vsega prometa in vse pregledajo. Ob tem bodo, seveda, tudi pisali kazni za vse opažene prekrške ampak to ni tvoj problem.

Uporaba besed debili, smradi ipd. za ljudi, ki opravljajo svoje delo pove največ o tebi samemu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem kaj govorim,ker s temi smrduhi delam in jih gledam že 17 let in mi je znana vsa pritlehna pa zahojena mašinerija.Ko pa so mi pred leti vlomli v avto,so me pa še napizdli in mi dal vedet,da se s tem ne bo noben ukvarju,ker tele okol je velik ciganov....Res pa da sami pobje na cesti niso tolk ubogi v betici kot njihovi šefi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od frenda foter je bivši kriminalist (zdaj v pokoju par let) in neznansko uzivam ko zna o smradih povedat tolk slabega kot o redko kom drugem na tem svetu, se že vnaprej oproščam da dajem tak butasto primerjavo ampak še cigani so za njega tri razrede višje...v tem poslu je po njegovem mnenju (sam to ZELO obžaluje) 90% idiotov in debilov ki špilajo care in se majo za nekaj več samo zato, ker majo za pasom orožje, brez njega so pa navadne kurčeve neusposobljene reve, večina jih nima blage veze o katerikoli borilni veščini, zato se ne čudit ko prebirate razne članke v stilu "ženka obrcala policista, ki sta morala poiskati zdravniško pomoč". Poleg vsega so totalno nesocializirani, brez kančka čuta za sočloveka in zarad svoje "krvoločnosti" komaj čakajo na kako racijo...no, to sem ga skoraj citiral, velja pa to PREDVSEM za t.i. specialce, ne za navadne reveže na cesti ki jim šefi operejo možgane da je na šiht pač treba pokasirat tolko in tolko...poznam primer, ko se mladiči v tem poslu tega pač striktno držijo ker si obetajo napredovanje...ampak ponavadi temu ni tako in kaj hitro obupajo...malo vprašajte tiste ki delajo na policiji kaka je situacija pa vam bo vse jasno. Sem klical na PP (ne bom povedal na katero, je pa v bližini Celja), se čisto normalno predstavo, povedal od kod sem, kaj me zanima...vse skup je pa zgledalo nekak tako "Ja, Policija!....ja, in?...ne, ne, ne, zaj so bli prazniki, zaj se ni nič delalo...pokličite čez kaka 2-3 tedne...ja....". Brez osnovnih manir kot so "dober dan" in "nasvidenje", le zakaj bi se Bogovi mogli "pritlikavcem" klanjat ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja ,tle se drgač o policijskih avtih debatira,se opravičujem ker me je mal zanesl.Ej,so pa zvezde,u naše selo so dobili novga terenca,mnde Touarega,pa da vidiš kok so te pomembni zdej.Si lahk mislte,kak je to za enga smrkuca,ki se na šiht prpele z golfom II,pa z širokim litim felgam,ko se lahk prpele čez vas s tako makino(s katero se jest še na pogrebu ne bom pelu),pol pa cvikerje ki jih je u Bosni na placu kupu,nabije na surlo,pa se postav z loparčkom na parkplac,pa šmeka pičiče!!!! :kva2: :lol1: :slap: :kva1: Tata i ja bi to radio!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja ,tle se drgač o policijskih avtih debatira,se opravičujem ker me je mal zanesl.Ej,so pa zvezde,u naše selo so dobili novga terenca,mnde Touarega,pa da vidiš kok so te pomembni zdej.Si lahk mislte,kak je to za enga smrkuca,ki se na šiht prpele z golfom II,pa z širokim litim felgam,ko se lahk prpele čez vas s tako makino(s katero se jest še na pogrebu ne bom pelu),pol pa cvikerje ki jih je u Bosni na placu kupu,nabije na surlo,pa se postav z loparčkom na parkplac,pa šmeka pičiče!!!! :kva2: :lol1: :slap: :kva1: Tata i ja bi to radio!!!

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

kam nas to pelje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali se je število smrtnih žrtev v prometu kaj zmanjšalo, zdaj ko imamo bogove na vsakem ovinku?

p.s.: ali se da na polcajevo kazen kako pritožit če se ti skrije v šumo, a ni rečen da se mora avto videt ko opravlja meritev, vedno večje skrivalnice opažam pri modrih bogovih :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smrtne žrtve se ne bodo zmanjšale zaradi "modrih bogov" na cesti ampak zaradi spremenjene kulture vožnje nas voznikov. Prav tako visoke kazni ne bodo prispevale k večji varni vožnji mislim zmanjšanju smrtnih žrtev na cesti.

PS:

Zjutraj ko se vozimo v službo v LJ z juga SLO se ponavadi naredi kolona že pred ribniško ravnino-dolino samo zato ker se je policijska kontrola postavila na odcepu za Grčarice ali pa pri .... Kolona z hitrostjo cca 65-70 km (omejitev 90 km) se ne naredi zaradi njih, ki opravljajo svoje delo ampak zaradi voznikov, ki se jih bojijo in otrpnejo ko jih zagledajo ali slišijo Jano z radija Univox z obvestilom pozor pozor radar kontrola stoji na odcepu za Grčarice.

Tisti, ki poznajo relacijo Kočevje - LJ vedo kaj mislim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk ma končne njihova škoda pa polcijski touareg? 230?

tuareg 2.5 TDI ma malo čez 200 končno

škoda je pa vti če se ne motm in ma kr neki konjičev :D gre pa ene 230 sigurn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vectre so šele hitre :P

vectre so pički kurac

aja škoda ima 170 konjičev.... :whistle: pomojem da 230 komot doseže :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od frenda foter je bivši kriminalist (zdaj v pokoju par let) in neznansko uzivam ko zna o smradih povedat tolk slabega kot o redko kom drugem na tem svetu, se že vnaprej oproščam da dajem tak butasto primerjavo ampak še cigani so za njega tri razrede višje...v tem poslu je po njegovem mnenju (sam to ZELO obžaluje) 90% idiotov in debilov ki špilajo care in se majo za nekaj več samo zato, ker majo za pasom orožje, brez njega so pa navadne kurčeve neusposobljene reve, večina jih nima blage veze o katerikoli borilni veščini, zato se ne čudit ko prebirate razne članke v stilu "ženka obrcala policista, ki sta morala poiskati zdravniško pomoč". Poleg vsega so totalno nesocializirani, brez kančka čuta za sočloveka in zarad svoje "krvoločnosti" komaj čakajo na kako racijo...no, to sem ga skoraj citiral, velja pa to PREDVSEM za t.i. specialce, ne za navadne reveže na cesti ki jim šefi operejo možgane da je na šiht pač treba pokasirat tolko in tolko...poznam primer, ko se mladiči v tem poslu tega pač striktno držijo ker si obetajo napredovanje...ampak ponavadi temu ni tako in kaj hitro obupajo...malo vprašajte tiste ki delajo na policiji kaka je situacija pa vam bo vse jasno. Sem klical na PP (ne bom povedal na katero, je pa v bližini Celja), se čisto normalno predstavo, povedal od kod sem, kaj me zanima...vse skup je pa zgledalo nekak tako "Ja, Policija!....ja, in?...ne, ne, ne, zaj so bli prazniki, zaj se ni nič delalo...pokličite čez kaka 2-3 tedne...ja....". Brez osnovnih manir kot so "dober dan" in "nasvidenje", le zakaj bi se Bogovi mogli "pritlikavcem" klanjat ne?

Kdo je zdaj problematičen, specialci ali prometniki? Se mi zdi, da si preveč na cesti in te morda motijo pri čem. Svoj podpis si preberi. :glare:

Aja ,tle se drgač o policijskih avtih debatira,se opravičujem ker me je mal zanesl.Ej,so pa zvezde,u naše selo so dobili novga terenca,mnde Touarega,pa da vidiš kok so te pomembni zdej.Si lahk mislte,kak je to za enga smrkuca,ki se na šiht prpele z golfom II,pa z širokim litim felgam,ko se lahk prpele čez vas s tako makino(s katero se jest še na pogrebu ne bom pelu),pol pa cvikerje ki jih je u Bosni na placu kupu,nabije na surlo,pa se postav z loparčkom na parkplac,pa šmeka pičiče!!!! :kva2: :lol1: :slap: :kva1: Tata i ja bi to radio!!!

Uh, ali samo jaz slišim, kako fovšija ven tolče :grim :photo:

z r1 mu zagotovo spizdiš :D

Z R1 spizdiš skor vsakomur. A mal živčen, mlad in neizkušen lahko spizdiš tudi življenju. In potem bomo spet prebirali na teh straneh, kako so policisti morilci. :yawn:

Na koncu še osebno mnenje. Vozil sem popolnoma enakega, službenega 2.5 R5 TDI (pa ne policijskega) in lahko rečem le, da se avto lepo pelje. Kar se tiče cene za navadne smrtnike (z vsemi davščinami), notranje opreme in porabe, menim, da je to vozilo precenjeno in neekonomično. Občutek varnosti in preglednost sta že fajn a vse skupaj stane preveč denarja za to, kar dobiš. Razen zunanje impozantnosti to sploh ni nek nobel avtomobil, kakor nekateri mislijo. Kdor hoče kolikor-tolikor dober terenski avtomobil, naj si kupi Land Rover Defenderja. Mu pa odsvetujem celodnevno troganje po cestah s takšnim avtomobilom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od frenda foter je bivši kriminalist (zdaj v pokoju par let) in neznansko uzivam ko zna o smradih povedat tolk slabega kot o redko kom drugem na tem svetu, se že vnaprej oproščam da dajem tak butasto primerjavo ampak še cigani so za njega tri razrede višje...v tem poslu je po njegovem mnenju (sam to ZELO obžaluje) 90% idiotov in debilov ki špilajo care in se majo za nekaj več samo zato, ker majo za pasom orožje, brez njega so pa navadne kurčeve neusposobljene reve, večina jih nima blage veze o katerikoli borilni veščini, zato se ne čudit ko prebirate razne članke v stilu "ženka obrcala policista, ki sta morala poiskati zdravniško pomoč". Poleg vsega so totalno nesocializirani, brez kančka čuta za sočloveka in zarad svoje "krvoločnosti" komaj čakajo na kako racijo...no, to sem ga skoraj citiral, velja pa to PREDVSEM za t.i. specialce, ne za navadne reveže na cesti ki jim šefi operejo možgane da je na šiht pač treba pokasirat tolko in tolko...poznam primer, ko se mladiči v tem poslu tega pač striktno držijo ker si obetajo napredovanje...ampak ponavadi temu ni tako in kaj hitro obupajo...malo vprašajte tiste ki delajo na policiji kaka je situacija pa vam bo vse jasno. Sem klical na PP (ne bom povedal na katero, je pa v bližini Celja), se čisto normalno predstavo, povedal od kod sem, kaj me zanima...vse skup je pa zgledalo nekak tako "Ja, Policija!....ja, in?...ne, ne, ne, zaj so bli prazniki, zaj se ni nič delalo...pokličite čez kaka 2-3 tedne...ja....". Brez osnovnih manir kot so "dober dan" in "nasvidenje", le zakaj bi se Bogovi mogli "pritlikavcem" klanjat ne?

Ti a za sveto preproščino in lahkovernost si že slišal? :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja ,tle se drgač o policijskih avtih debatira,se opravičujem ker me je mal zanesl.Ej,so pa zvezde,u naše selo so dobili novga terenca,mnde Touarega,pa da vidiš kok so te pomembni zdej.Si lahk mislte,kak je to za enga smrkuca,ki se na šiht prpele z golfom II,pa z širokim litim felgam,ko se lahk prpele čez vas s tako makino(s katero se jest še na pogrebu ne bom pelu),pol pa cvikerje ki jih je u Bosni na placu kupu,nabije na surlo,pa se postav z loparčkom na parkplac,pa šmeka pičiče!!!! :kva2: :lol1: :slap: :kva1: Tata i ja bi to radio!!!

Da si ne boš od nevoščljivosti kaj naredo.............. :winkiss: :naughty: Uups, Fritz je zaznal isto....

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z R1 spizdiš skor vsakomur. A mal živčen, mlad in neizkušen lahko spizdiš tudi življenju. In potem bomo spet prebirali na teh straneh, kako so policisti morilci. :yawn:

Jap, to je naš mozak Nejko, Nejkoo......whatever........ :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smrtne žrtve se ne bodo zmanjšale zaradi "modrih bogov" na cesti...

Bi se, če bi nekdo zakon izvajal. Problem je bolj, da modrih angelov sploh ni na cesti. Situacija bi se obrnila, ko bi en hiter in od zadaj blendajoči Audi fahrer naletel na 4 policijske radarje od Ljubljane do Maribora in ugotovil, da je to že praksa in ne zgolj naključje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nima Škoda R6 motor not?

2.8 V6 od VW je mašina. Pa mislim da okol 190 konj. Take so imeli golfi 3 VR6 :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!