Skoči na vsebino

Novi Marof 2008


Frips

Priporočene objave

ja to je res,sej zato pa sn reko tu pa tam na koleno, ker ne grem ravno dostikrat, pa je kljub temu na robu...no pozer pa res nisn, že zato ker mam kombinezon tak, ki se niti malo ne sklada z barvo motocikla, sem raje odštekan kot pa pozer :D

dobro je dovolj zaj offtopic, ne smem se jaz zajebavat preveč, ker še 10 % pa letim :D

Slikce seveda nimajo nič skupnega s poziranjem, a ne Nejkooo...zaj, če pa si odštekan al ne, bi se pa dalo debatirat....Vsakakor pa je dobro, da to počneš na Marofu, pohvalna zadeva......mnogo bolje kot do pljučnega oddelka in nazaj..........Roke so se vam pa vredu tresle.......ma ena ni čista....... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slikce seveda nimajo nič skupnega s poziranjem, a ne Nejkooo...zaj, če pa si odštekan al ne, bi se pa dalo debatirat....Vsakakor pa je dobro, da to počneš na Marofu, pohvalna zadeva......mnogo bolje kot do pljučnega oddelka in nazaj..........Roke so se vam pa vredu tresle.......ma ena ni čista....... :rolleyes:

Tole ni od tresenja rok.... fokus je na napacnih "objektih".

Moram pa povedat da se je Nejkoo zelo dobro peljal za prvi obisk Marofa in vsekakor je boljse da pride veckrat na Marof kot pa da testira svoje zmoznosti na cesti. Saj upam da se je tudi pri padcu nekaj naucil in sicer da lahko pades zelo nepricakovano, kar pa ima na cesti mnogo tezje posledice kot jih je obcutil na pisti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slikce seveda nimajo nič skupnega s poziranjem, a ne Nejkooo...zaj, če pa si odštekan al ne, bi se pa dalo debatirat....Vsakakor pa je dobro, da to počneš na Marofu, pohvalna zadeva......mnogo bolje kot do pljučnega oddelka in nazaj..........Roke so se vam pa vredu tresle.......ma ena ni čista....... :rolleyes:

ne razumem, kaj si htel s tem povedat???...drugač pa ja, tu pa tam sem linijo zgrešil, bil sem namreč prvič na marofu, in prvič na pisti sploh, tak da na začetku smo še malo lovili linijo in popravljali v ovinkih, proti koncu pa je že boljše zgledalo...vsekakor bo drugič dosti boljše :OK:

Tole ni od tresenja rok.... fokus je na napacnih "objektih".

Moram pa povedat da se je Nejkoo zelo dobro peljal za prvi obisk Marofa in vsekakor je boljse da pride veckrat na Marof kot pa da testira svoje zmoznosti na cesti. Saj upam da se je tudi pri padcu nekaj naucil in sicer da lahko pades zelo nepricakovano, kar pa ima na cesti mnogo tezje posledice kot jih je obcutil na pisti.

:yes: , ja cesta zna bit kar hudič ko letiš kam ja...poznam že to :D

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne razumem, kaj si htel s tem povedat???...drugač pa ja, tu pa tam sem linijo zgrešil, bil sem namreč prvič na marofu, in prvič na pisti sploh, tak da na začetku smo še malo lovili linijo in popravljali v ovinkih, proti koncu pa je že boljše zgledalo...vsekakor bo drugič dosti boljše :OK:

Kolegu/ici fotografu je bilo mišljeno.... :evilgrin:

:yes: , ja cesta zna bit kar hudič ko letiš kam ja...poznam že to :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne razumem, kaj si htel s tem povedat???...drugač pa ja, tu pa tam sem linijo zgrešil, bil sem namreč prvič na marofu, in prvič na pisti sploh, tak da na začetku smo še malo lovili linijo in popravljali v ovinkih, proti koncu pa je že boljše zgledalo...vsekakor bo drugič dosti boljše :OK:

:yes: , ja cesta zna bit kar hudič ko letiš kam ja...poznam že to :D

to o tresenju rok je letelo na zamegljene slike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malček podrsal ja in to čist na začetku, za brezveze, nič hujšega, smo ga pol še bolj veselo dalje žgali :OK:

Vidiš... Zato pa je boljša pokončna drža. Tisti se ne razmetujejo. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo tu pa še en filmček: čamac in the action :D

http://www.youtube.com/watch?v=Bir7MqkhVYQ

no ja ni glih ravno neki action, bolj umirjen krog, saj se vidi recimo pospeševanje iz ovinkov in pa ravnine da nisem ravno tišal, pač tak navaden krog za spoznavanje sebe, motorja in proge, nisem pa tu ravno lovil nekih časov... :)

Bomo pa zdaj naslednjič šli bolj zares in se tudi kaj poštopali :)

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že stoprvič :trance_33_sleep:

25eur za cel dan

Ponavadi na motori.hr domorodci napišejo, če je slučajno zasedeno oz. zakupljeno, lahko pa tut pokličeš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to o tresenju rok je letelo na zamegljene slike

aha, ja bo treba naslednič kakega poklicnega fotografa najet hehe.... no ne bom sodil, ker verjetno je kar težko tako premikajoče se objekte v ravno pravem trenutku trofit...

Vidiš... Zato pa je boljša pokončna drža. Tisti se ne razmetujejo. :naughty:

kot prvo, sem že povedal da nisn letel v ovinku in v nagibu...kot drugo pa veš kak je to, jaz mam motor za to, da ga vozim, oz. se trudim ga voziti tako kot se te vrste motorje vozi, ne pa da hodim pred kafič in poziram z njim, do roba gume pa 5 cm tako kot pri nekaterih, in če voziš konkretno motor, se slejkoprej zgodi da si na tleh, in to pač vzamem v zakup, ter se ne sekiram kaj preveč glede tega- dokler so pa samo plastike pa itak ni panike...pridejo počasi poliestri, te plastike pa grejo lepo na varno, tak da bo manj skrbi glede tega...drugač pa: sem vido tvoj motor na enem oglasniku, tak da ne rabiš pametovat glede tega, ker očitno poznaš to zadevo hehe

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha, ja bo treba naslednič kakega poklicnega fotografa najet hehe.... no ne bom sodil, ker verjetno je kar težko tako premikajoče se objekte v ravno pravem trenutku trofit...

kot prvo, sem že povedal da nisn letel v ovinku in v nagibu...kot drugo pa veš kak je to, jaz mam motor za to, da ga vozim, oz. se trudim ga voziti tako kot se te vrste motorje vozi, ne pa da hodim pred kafič in poziram z njim, do roba gume pa 5 cm tako kot pri nekaterih, in če voziš konkretno motor, se slejkoprej zgodi da si na tleh, in to pač vzamem v zakup, ter se ne sekiram kaj preveč glede tega- dokler so pa samo plastike pa itak ni panike...pridejo počasi poliestri, te plastike pa grejo lepo na varno, tak da bo manj skrbi glede tega...drugač pa: sem vido tvoj motor na enem oglasniku, tak da ne rabiš pametovat glede tega, ker očitno poznaš to zadevo hehe

A na ravnem se tudi da na Marofu past? Mi moraš pokazat, jaz samo zdrse obvladam.. :grim

A v kakem oglasniku je moj moped? Povej več, je taki stroj, da nevem, če ga še enkrat ne kupim.. :kva1:

p.s.: kaj je zate konkretno voziti motor? :huh:

p.s.s.: kaj je zate pametovanje? A ne spada pod to kategorijo na podlagi slik ocenjevati vožnjo nekoga? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A na ravnem se tudi da na Marofu past? Mi moraš pokazat, jaz samo zdrse obvladam.. :grim

A v kakem oglasniku je moj moped? Povej več, je taki stroj, da nevem, če ga še enkrat ne kupim.. :kva1:

p.s.: kaj je zate konkretno voziti motor? :huh:

p.s.s.: kaj je zate pametovanje? A ne spada pod to kategorijo na podlagi slik ocenjevati vožnjo nekoga? :hmm:

že en cajt nazaj je bil, srebrna ninja z airbrushom črnim na spodnjem delu...pa akrapovič se mi zdi...drugač pa ja na ravnem sn pado, tak ko sn že reko, zato mi še zdaj ni jasno kako je to možno, naenkrat je sprednjo gumo odneslo ...jebat ga se zgodi, v ovinkih pa je držalo brez problema cel dan, niti ene kočljive situacije, razn par lepo nakazanih zdrsov gume, ampak smo komot poravnali... to je glavno...drugač pa ne da se mi več prerekat...nevem kaj ti tolko gre v nos, če sem pač takrat rekel, da gre ravno v ovinek...ni blo mišljeno kot posmehovanje, ampak se mi je čudno zdelo ko pa je proga tako zavita in lahko drsaš po kolenu čisto vsak ovinek, sicer pa vsak vozi tak kot mu paše, in če je lara vzela moj komentar kot posmeh in bla užaljena, se ji iskreno opravičujem (mater nisem vedo da je punca :D )...drugač pa, če mi maš še kaj za povedat in te tak muči, mi lahko na PM napišeš, tu pa raje ne bomo več smetili...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugač pa, če mi maš še kaj za povedat in te tak muči, mi lahko na PM napišeš, tu pa raje ne bomo več smetili...

Maš preveč opozoril? :krneki:

Jaz nimam nič proti nobenemu, mi je pa interesantno, da si to razbral iz tega, ker me je le tvoj pogled na določeno stvar zanimal. Svoje poglede pa itak sam vsepovsod kar sam od sebe podajaš.. Nevem zakaj se tokrat čutiš napadenega. :hmm:

In, da se ne boš samo kregal z mano..... Kaki so tvoji vtisi o Marofu? Kako se je obnašala gor Ninja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gre kdo med tednom dol? Sreda, četrtek, petek je napovedano dobro vreme?!

lp, g

petek bi jaz lahk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš preveč opozoril? :krneki:

Jaz nimam nič proti nobenemu, mi je pa interesantno, da si to razbral iz tega, ker me je le tvoj pogled na določeno stvar zanimal. Svoje poglede pa itak sam vsepovsod kar sam od sebe podajaš.. Nevem zakaj se tokrat čutiš napadenega. :hmm:

In, da se ne boš samo kregal z mano..... Kaki so tvoji vtisi o Marofu? Kako se je obnašala gor Ninja?

:yes: :D

nič se ne čutim napadenega, pač povem svoje mnenje...

drugač pa se mi zdi marof super, sploh za prvič na pisti je super da se malo navadiš ulovit te prave linije...no pol ko pa se malo navadiš, pa bi blo fajn če bi blo malo več odprtih ovinkov, da bi se adrenalin še malo zvišal, in da bi ninjo rukno še v kako višjo prestavo, ne pa samo v drugi cel cajt hehe...rabli bi eno pisto, ki bi bla nekje vmes med marofom pa grobnikom (kar se tiče hitrosti in zaprtosti-odprtosti ovinkov), čeprav na grobniku še nisem bil, po slikah in raznih filmčkih sodeč, vidim da gre tam dosti bolj zares ko na marofu...no kakorkoli, bo še treba kar nekaj krat na marof, da bom resno pripravljen za na grobnik, in za učenje je marof super :OK: ...drugač pa ninja se je obnašala super tak kot vedno brez problema, na tisto njeno občasno cukanje in živčnost pa smo se tak že navadli hehe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marof je musclekiller, Grobnik pa brainkiller :naughty:

Popravljeno . Popravil moto_freak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marof je musclekiller, Grobnik pa brainkiller :naughty:

kaj pa vem, fizično nisn bil neke ekstra zmantran, to je vse nula proti krosu hehe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marof je musclekiller, Grobnik pa brainkiller :naughty:

Oboje je plastickiller. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oboje je plastickiller. :evilgrin:

grobnik še pomoje kaj hujše kot plastickiller... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grobnik še pomoje kaj hujše kot plastickiller... :BUA:

nima veze, je treba it probat :kva2: kaj sm bil v petek fouš tistim ki so se vozili :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nima veze, je treba it probat :kva2: kaj sm bil v petek fouš tistim ki so se vozili :cry:

zato raje nisem šou hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo palamutenje... a bo kdo čase napisal? :naughty:

Da vidim, kje ste... da vem, na kakšno temperaturo bom moral gume pogreti... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bil zadnjič prvič, tako da sem se še privajal piste in seveda tudi novega motorja in SS poze in je pokazalo najhitrejši krog 1.21.4 če se prav spomnim, sem že resetiral lap timer :)

Naslednjič pa v poliestrih in pod 1.20 :rolleyes: Oz vsaj upam.. :)

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!