Skoči na vsebino

Enduro-vožnje,motorji,slike


enduraš

Priporočene objave

Kaj je "okolico" najbolj motilo, hrup?

Koliko je bila najemnina?

Ste imeli kaj težav z policaji ali kako drugo uradno osebo?

Ali si lahko na svojem ali najetem prostoru naredis progo in se tam voziš (kje na samem, proč od hiš)? Mislim, zaradi neke uredbe o naravnem okolju? Te prosim, če kaj več veš od tega, da mi poveš, ker malo razmišljamo kje bi dobil kak plac za zdivjat. :?

Ima pa frend nekje v enih rovtah zemljo in je rekel, da si bo tko mal za vozit eno špurco naredil, zase, pa za kakega znanca. Najbrž bi se mu kmalu kakšen za vrat obesil in ga linčal :cry: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je "okolico" najbolj motilo, hrup?

Koliko je bila najemnina?

Ste imeli kaj težav z policaji ali kako drugo uradno osebo?

Ali si lahko na svojem ali najetem prostoru naredis progo in se tam voziš (kje na samem, proč od hiš)? Mislim, zaradi neke uredbe o naravnem okolju? Te prosim, če kaj več veš od tega, da mi poveš, ker malo razmišljamo kje bi dobil kak plac za zdivjat. :?

Ima pa frend nekje v enih rovtah zemljo in je rekel, da si bo tko mal za vozit eno špurco naredil, zase, pa za kakega znanca. Najbrž bi se mu kmalu kakšen za vrat obesil in ga linčal :cry: .

- seveda je bil največji problem hrup, klub temu, da je prostor precej odmaknjen od hiš.

- plačevali smo 700 DEM letno

- s policijo nismo imeli nobenih problemov predvsem zaradi reda, ki smo se ga držali - ker smo vsi domačini, smo se kar z motorji vozili do proge. Je sicer naš rajonski policaj enkrat (ob pivu) nekaj omenjal hrup v naravnem okolju (seveda ni mislil čisto resno).

Na zakone se ne spoznam ravno najbolje, a mislim, da bi zakon o hrupu v naravnem okolju znal biti problematičen, pa tudi tisti o vožnji izven urejenih cestišč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi na lastni zemlji si po črki zakona ne moreš narediti proge, saj bi moral pridobiti dovoljenje za spremembo namembnosti zemljišča. Tudi glede na uredbo o prepovedi vožnje v naravnem okolju, se je izven cest prepovedano voziti, tudi če gre za privat zemljo. Izjeme so samo, če gre za kmetijsko dejavnost, nadzorno službo, gozdarje,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi se vsi držal pravil bi lohk kar nehal delat endurce pa krose pa .... :x :evil: ...še dobr ,da se jih noben ne drži :twisted: :roll: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi na lastni zemlji si po črki zakona ne moreš narediti proge, saj bi moral pridobiti dovoljenje za spremembo namembnosti zemljišča. Tudi glede na uredbo o prepovedi vožnje v naravnem okolju, se je izven cest prepovedano voziti, tudi če gre za privat zemljo. Izjeme so samo, če gre za kmetijsko dejavnost, nadzorno službo, gozdarje,...

Se pravi, da rabiš dovoljenje za športni objekt ali kaj podobnega :? , težka bo.

Se mi je kar zdelo, da sem ga v kamen, ko nisem šel v gozdarsko šolo :( , bi imel svoj revir, katerega bi seveda ogledoval z motorčkom :idea: , po uradni dolžnosti seveda :D 8) . Carsko!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pozimi tud? :roll:

Ja, če bi se le dalo :D . Al pa terenca za zimske eksteme.

ma ni za se sekirat, kdo te bo pa lovu po offroad..

Brž se kdo najde in ti "za vrat skoči" :evil: , lovci :snipersmile: , policaji :2gunfire: , čuvaji :0X: ..., hitro te vsi poznajo.

Se jim je treba probat spretno izmaknit :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj horjo, ti si jager al si le mal preveč jegra spil :D

Najraje oboje! :wink: :twisted: :lol: :lol: :lol:

:fadein: :fadein: :fadein:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej na tablico "krilne matice", tako,da jo lahko snameš dol..

Bi bilo fajn, si kakšno foro omislt, samo... morm še pogruntat kaj :? (najboljš bi bila kaka James Bond varianta, da se z pritiskom na gumb namesto tablice jezik pokaže, čeprav Janez ne kaže jezika :D ) .

Zdaj jo imam kar z plastičnimi vezicami zategnjeno. Sem imel tiste vijake z matico, ki so prav za tablice, pa sem vse izgubil.

Samo z krilnimi maticami ti jo pa kaj hitro lahko kje kdo "pljune" :( .

Kateri kros motor si pa imel?

Sem danes pogledal na progo v Mostah, res izgleda zapuščena in zaraščena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kateri kros motor si pa imel?

Sem danes pogledal na progo v Mostah, res izgleda zapuščena in zaraščena.

A je bilo tole namenjeno meni? No ja, kakorkoli - imel sem Yamaho YZ 125, najprej letnik 1995, potem pa 98. Tista prva je bila že precej zmahana, da sem imel precej šraubanja, z drugo pa nisem imel nobenih problemov - dokler je nisem prodal. Kupec mi je namreč podvalil ponarejene marke :evil: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kateri kros motor si pa imel?

Sem danes pogledal na progo v Mostah, res izgleda zapuščena in zaraščena.

A je bilo tole namenjeno meni? No ja, kakorkoli - imel sem Yamaho YZ 125, najprej letnik 1995, potem pa 98. Tista prva je bila že precej zmahana, da sem imel precej šraubanja, z drugo pa nisem imel nobenih problemov - dokler je nisem prodal. Kupec mi je namreč podvalil ponarejene marke :evil: .

A si ti že enkrat pisu o teh markah na forumu a kdo je nekaj v tem stilu pisal! Kako si zadevo potem rešil in po kolikem času si ugotovil da so ponarejene! :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si ti že enkrat pisu o teh markah na forumu a kdo je nekaj v tem stilu pisal! Kako si zadevo potem rešil in po kolikem času si ugotovil da so ponarejene! :evil:

Ja, jest sm pisou. Rešeno ni še nič - zadeva še ni prilezla do sodišča. Sicer so tipe dobili (v zvezi z eno drugo pi*darijo). 1k DEM sem brez problema zamenjal v menjalnici, 3k sem pa vrnil materi (sem takrat že kupil AT, pa malo prej sem menjal avto, pa mi je malo zagustilo) in ko jih je nesla na banko so rekli, da so sumljive... Ne znam si predstavljati kaj bi bilo, če bi šel (recimo) v Nemčijo nekaj kupovat z njimi :shock: :cry: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enmu kolegu mehankarju so izpred bajte čefurji ukradli 2 80 cc kroski, ki jih je mel na popravilu in je mogu lastniku plačat par jurjov mark za njih, čefurje so kasneje dobili, zasegli motorje, od takrat pa zadeve mirujejo že ful dolgo časa, nikome ništa

a majo te prekleti čefurji iste protekcije kt ciganija na lomačo (grmado) vse

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se popolnoma strinjam... na grmado z njimi... pa še vse k bojo začel morit z rasno nestrpnostjo :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :x :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jast jih planiram nekej narest, samo bo bolj rally tekma (Stanovnik...), ki bo 14., 15., 16. nekje v makaron-landu

evo ena iz Brnika dol.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a veste kaj jaz razmišljam.... da bi prešaltu na kolo :shock: :shock:

Ne vem.... mal za šalo mal zares...

Motor se mi zdi ful prevelka zadeva za gozd , z kolesom pa lohk take delaš ,da je kar hudo :roll:. maaa ne vemm :? :x

Kaj vi pravte?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si kar omisli še kolo - posebno na bolj tehnično zahtevnih predelih gre monogo lažje (navzdol lahko letiš :wink: , navzgor pa zgubljaš odvečne maščobe :lol:)

Mislim da pa je kakšne trike, etc. enako težavno izvajat na kolesu kot na motorju.

Enduro & MTB vsekakor zelo paše skupaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!