Skoči na vsebino

Privlačnejši po dveh kozarcih vina


Codeine

Priporočene objave

Najboljši prjatu od Pupe je Hotschko-tov 6 pir ... :twisted: :twisted: :lol: :lol: 8) :idea: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutro po varianti A: zbudis se z glavobolom in zagledas vcerajsno lepotico - MOGOCE JE RES LEPA, MOGOCE TUDI NE

zveni znano? :twisted:

In potem si odgrizneš roko in pobegneš......BOHVARUJ,da se zmaj zbudi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock: :shock: :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutro po varianti A: zbudis se z glavobolom in zagledas vcerajsno lepotico - MOGOCE JE RES LEPA, MOGOCE TUDI NE

zveni znano? :twisted:

In potem si odgrizneš roko in pobegneš......BOHVARUJ,da se zmaj zbudi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock: :shock: :D :D :D :D

no saj je tudi zmaj prestrasen ob pogledu na tvoj zabuhli obraz in krvave oci, tako da se na koncu sporazumno umakneta vsak na svojo stran :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa klizneš po sexu (še vedno malo trahljen), tko bo največje zadovoljstvo tebi in partnerici-ju. Samo jutro bo boleče, maček...., povrh tega se ne boš spomnu kam si svojo "igračo" namakal. Eh, k..., sm da je blo potešenje in je vse v redu. Sm, če ne zboliš potem (AIDS...)

Lp

Dubi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U temu je problem pijančkov: ko se zjutraj zbudijo, jih je groza realnosti (zmaj u postli, maček u telesu, atlas u ogledalu...) - pa se ga spet nacedijo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U temu je problem pijančkov: ko se zjutraj zbudijo, jih je groza realnosti (zmaj u postli, maček u telesu, atlas u ogledalu...) - pa se ga spet nacedijo!

jap najpreprostejsa metoda in tudi najucinkovitejsa :wink:

sicer pa je to samo dokaz da smo nekateri ljubitelji zivali - kozorog, macek (ali tiger) pa zvecer muca - zjutraj zmaj, pol pa vcasih se kake male zivalice, ki slisijo na ime sramne usi :twisted: :?

dubi ne se sekirat zaradi AIDS-a, imas vecjo verjetnost da ti jetre prej razpadejo kot to.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ludje no! Pitje ni način!! Poslušte mene :arrow: ocean neumnosti (dalaj čežana)

Se strinjam s tabo!!!

lp alena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ups, zdaj nam bo pa 16-letnik pamet solil :?:  :!:  :?:  :!:  :?:  

Alla

Včasih pa ima tudi folk pri šestnajstih že nekaj pameti kupljene...

p.s. jaz sem 26!

lp alena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK vidim da bo tema spet pocasi prerastla v kreganje zato PROSIM BREZ MORALNIH IZPADOV V SMISLU ALKOHOL SKODI, TO NI DOBRO, SVINJE (OK to se ni noben rekel ampak bo prej ali slej),........ :?

v to temo se lahko oglasajo samo tisti, ki se ljubiteljsko ali profesionalno ukvarjajo z pitjem in tisti (tiste) zaradi katerih zjutraj pijana oseba zbezi.

a bi slo? :wink: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK vidim da bo tema spet pocasi prerastla v kreganje zato PROSIM BREZ MORALNIH IZPADOV V SMISLU ALKOHOL SKODI, TO NI DOBRO, SVINJE (OK to se ni noben rekel ampak bo prej ali slej),........ :?

v to temo se lahko oglasajo samo tisti, ki se ljubiteljsko ali profesionalno ukvarjajo z pitjem in tisti (tiste) zaradi katerih zjutraj pijana oseba zbezi.

a bi slo? :wink: :twisted:

...........jep,se strinjam................natakar!!!!!!!!!!!!!!!............menjaj flašo........staro za novo...........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...........jep,se strinjam................natakar!!!!!!!!!!!!!!!............menjaj flašo........staro za novo...........

A lohk jaz tud dobim kako flašo?!?!?!?

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...........jep,se strinjam................natakar!!!!!!!!!!!!!!!............menjaj flašo........staro za novo...........

A lohk jaz tud dobim kako flašo?!?!?!?

Alla

Bi tut jz to prasala pa bi se prec zacel name zderat.. tko da raj ne bom :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi tut jz to prasala pa bi se prec zacel name zderat.. tko da raj ne bom  :oops:

Vino?? Ehh ... bacardi je boljsi :P :lol: 8) :idea: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi tut jz to prasala pa bi se prec zacel name zderat.. tko da raj ne bom  :oops:

Vino?? Ehh ... bacardi je boljsi :P :lol: 8) :idea: :wink:

Ah ne vino je bulse ;) Ceprav je bacardicola tud kar ured ;)

Sosed ma najbulsa vina osebno mi je naboljse suvignon (ne vem ce se lih tko napise) drgac nasploh bela rdeca mi nisi ne vem kaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sosed ma najbulsa vina osebno mi je naboljse suvignon (ne vem ce se lih tko napise) drgac nasploh bela rdeca mi nisi ne vem kaj

Vina ... bwah ... ok, da je le suho. Rdeca pa so po navadi boljsa, vse seveda ob predpostavki da je zraven dobre hrane; da bi vino kar tako iz cistega mira pil - ne, hvala .... :)

Drugace pa odvisno od hrane, kaksno vino vzames ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sosed ma najbulsa vina osebno mi je naboljse suvignon (ne vem ce se lih tko napise) drgac nasploh bela rdeca mi nisi ne vem kaj

Vina ... bwah ... ok, da je le suho. Rdeca pa so po navadi boljsa, vse seveda ob predpostavki da je zraven dobre hrane; da bi vino kar tako iz cistega mira pil - ne, hvala .... :)

Drugace pa odvisno od hrane, kaksno vino vzames ... :)

Ja jz ga pijem sam ob posebnih priloznostih ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:shock: pa kaj se boste zdaj zelenci stepli katera alkoholna pijaca je boljsa?! :roll: .....mars nazaj se ucit mleka pit! pol pa kaksne tezje zadeve ......kakao ali vroca cokolada....... :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:shock: pa kaj se boste zdaj zelenci stepli katera alkoholna pijaca je boljsa?! :roll: .....mars nazaj se ucit mleka pit! pol pa kaksne tezje zadeve ......kakao ali vroca cokolada....... :twisted:

Ti pa ze neh pocas nabijat poste jih mas itaq vec kot prevec! Nihce te ne bo mogu dohitet!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alena_bmw :D

Sam ne se ubit z motorjem ,ker bom zaveznika izgubil :wink: OK?

Kar je piva .... SUX!!! :twisted: Še radlerja ne morm celga spit ne da bi kozlal! :?

Edino kar odžeja in zdravo ,vas prečisti je VODA!!!! 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa ze neh pocas nabijat poste jih mas itaq vec kot prevec! Nihce te ne bo mogu dohitet!

rozca,ce me naslednjih 365 dni ne bi bilo na forum,bi imeli tezave me dohiteti. :wink: samo ni panike......ne bom izginil. :P :lol:

BTW: "nabijat" sem ze zdavnaj nehal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Veste kaj pa mene zanima!

Zakaj nekateri motoristi živijo za motorje in pijačo?

Pijača je glih strup za na motor! :shock:

Veliko ljudi je pol še bolj važnih in full pogumnih! ne nasprotujem pitju, ker ga včasi tudi jaz rada spijem sam pol ne ogrožam sebe in ostalih!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veste kaj pa mene zanima!

Zakaj nekateri motoristi živijo za motorje in pijačo?

Pijača je glih strup za na motor! :shock:

Veliko ljudi je pol še bolj važnih in full pogumnih! ne nasprotujem pitju, ker ga včasi tudi jaz rada spijem sam pol ne ogrožam sebe in ostalih!

Jaz pridem v OLP z avtom, ker sicer pivo odpade :oops: :oops: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!