Skoči na vsebino

Privlačnejši po dveh kozarcih vina


Codeine

Priporočene objave

Veste kaj pa mene zanima!

Zakaj nekateri motoristi živijo za motorje in pijačo?

Pijača je glih strup za na motor! :shock:

Veliko ljudi je pol še bolj važnih in full pogumnih! ne nasprotujem pitju, ker ga včasi tudi jaz rada spijem sam pol ne ogrožam sebe in ostalih!

Jaz pridem v OLP z avtom, ker sicer pivo odpade :oops: :oops: 8)

Jest pa do Twina tut peš najdem :!: :!: :!: :wink: :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
jah...

jebiga...

ponoč je vsaka krava črna!

:shock:

aja jaz pa sem slisal da je v temi vsaka pi..a črna :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...a od krave??? :lol:

ja tudi te baje, ampak sem mislil bolj na tiste, ki jih jaz srecam in krav (ta pravih - originalnih :twisted: ) ravno ne srecam dosti po gostilnah oz. kjer se pije. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madona me je kr na rit vrgl k sm naslov prebral!Kot prvo: To je toook res da je po dveh kozarčkih vse vidt lepš!Se je že zgodl, da se ti zdi zvečer vsa lepa,zjutri te pa kap rukne pa pol še vsakič k jo srečš!Drgač pa alkohol pa motorji res ne grejo skupi, čeprov na dirkah ga mam jz osebno kr precej na lagrju!Mmmmmm borovničke!!!Pa da ne bo pomote, jz sam pijem ne vozim!Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

STAR PREGOVOR:

Ni grdih žensk, samo alkohola je premalo!

Saj veste kakšna je razlika med grdo in lepo kelnerco?

Ponavad približn litr vina. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

STAR PREGOVOR:

Ni grdih žensk, samo alkohola je premalo!

Saj veste kakšna je razlika med grdo in lepo kelnerco?

Ponavad približn litr vina. :lol:

Stari prov res ej!Pregovor mojega življenja! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:-) jest se totaln strinjam s tabo :!: Po parih pijacah se ti marsikera (v treznem stanju grozna) oseba zdi znosna (preverjeno)... Sam nisem pa se nikol sla tolk delec, da bi se pol s tisto osebo zjutrej zbudila pa jo gledala...

Drgac pa vozim tud jest se ne (ne avta in ne motorja), tko da glede voznje nimam problemov... Je pa res, da tud jest rada kej spijem, ce grem kdaj ven, al pa na zurki, nimam pa tega na dnevnem urniku... Vsak ima eno mejo, sam pol je od njega odvisn a jo pozna al ne in ali jo bo prestopil (ali pa ne)...

Chris :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno okušam življenje brez alkohola (že skor dva meseca brez ene same kapljice), pa ti moram povedat, da sploh ni tko slabo.

Sam na lisku morš met napisana imena brezalkoholnih pijač, da se ne zmotiš, ko naročuješ.

Najlepš je pa, ker ob zgodjih jutranjih urah ne narediš nič, kar bi naslednji dan obžaloval.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem po dolgem času spet malo poskusila alko....samo toliko, da vidim, če mi bojo prisotni fantje in dekleta kaj bolj všeč kot ponavadi.... Po malo več kot dveh kozarcih izvrstnega buteljčnega vina (no, je bilo kar precej več... :roll: ) sem prišla do trezne ugotovitve, da je stanje identično treznemu..... Vsi so mi bili natanko toliko všeč, kot v treznem stanju.... (ZELOOOOOOO!!!!!!!) :wink: :D :D :D :D

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:-) jest se totaln strinjam s tabo :!: Po parih pijacah se ti marsikera (v treznem stanju grozna) oseba zdi znosna (preverjeno)... Sam nisem pa se nikol sla tolk delec, da bi se pol s tisto osebo zjutrej zbudila pa jo gledala...

Drgac pa vozim tud jest se ne (ne avta in ne motorja), tko da glede voznje nimam problemov... Je pa res, da tud jest rada kej spijem, ce grem kdaj ven, al pa na zurki, nimam pa tega na dnevnem urniku... Vsak ima eno mejo, sam pol je od njega odvisn a jo pozna al ne in ali jo bo prestopil (ali pa ne)...

Chris :D

Da nam kej prevec slisu :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale zadeva z listkom bi se pa mogoče obnesla!Hvala za nasvet! :lol: :lol:

poskusam napisat listek, kako se prav napise ajsti, djus, kokakola ali pa sveps? :oops: :P :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam na lisku morš met napisana imena brezalkoholnih pijač, da se ne zmotiš, ko naročuješ.

če bi tist... Ko te kelnrca zagleda v lokalu kamor zahajaš, ti že avtomatsko prinese...

pa si tam :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motosmrk, da ne boš kot jst, sama nism pila alko zelo dolgo in v tistem casu, ko nism, je bil ledeni caj, potem sem se ga navelicala, potej je bla multi sol, ki sem jo tuk spila, da mi je blo ze slabo, tko, da sem na koncu pristala na navadni vodi. Tko sem gledala, da sem vedno dobila flasko, da sm jo lahko okrog vlacila. Zdej pa spet pijem alko in ti lahko povem, da mam rajs vodo. Spijem pa en pivo na tri mesce, vmes pa brezalkohola. Tko, da nimam nikol problemov z alkoholom. Dej pazi, da se ne bos navelical samo brezalkohola.

K se komu to dogaja, ko je pijan oz. ima tolk alkohola v seb, da ga glih cut in potem se mu zacne spat?!!! Men osebno se vedno to dogaja, povrh tega mi takrat ne pase nobena druzba.

Lp

Dubi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!