Skoči na vsebino

Privlačnejši po dveh kozarcih vina


Codeine

Priporočene objave

Poznam obe strani zgodbe. So bli časi, ne dolgo tega, ko smo ob vikendih na večer spil po 12- 18 velikih pirov (po osebi, da ne bo pomote), al pa par litrov vina. Zdaj, po nesreči (hvala bogu v TREZNEM STANJU), sem se pa mal zamislu. Saj ne trdim, da ne bom več pil alkohola, ampak sem se odločil, da dokler sem na bolniški, ga ne bom pil. Pa tudi potem bo drugač kot je blo!!!! Manjkrat, pa v veliko bolj zmernih količinah! Moram priznat, da se čist drugač počutim (bolje)!!!! :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K se komu to dogaja, ko je pijan oz. ima tolk alkohola v seb, da ga glih cut in potem se mu zacne spat?!!! Men osebno se vedno to dogaja, povrh tega mi takrat ne pase nobena druzba.

Lp

Dubi

takrat mores spit malo vec kot samo da ga cutis, pol se ti ne spi (dokler ne spijes malo prevec :wink: ) pa druzba tudi pase, seveda ce je normalna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O sama sebe presenecam, po zelo doooollllgggggem casu, ampak zelo dolgem, nism bla zaspana, ampak glih prave volje. Moram pa se dodat, da nism prej pila pol leta, pa sm ga po literinpol pira cutila :oops: :lol: Pa se fajn mi je blo. Strezla sm se pa v parih minutah, sla sem ven in imela kolega za boksarsko vreco, tko, da je alkohol hitr pobegnu.

LP

Dubi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alkohol kaj je to  :roll:  :lol:

:arrow: etanol,metanol; dodatek k bencinu za stopnjevanje moci masine skozi povecanje polnitve izgorevalne komore s kisikom; ima tudi pozitivne lastnosti pri hitrosti izgorevanja. 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alkohol kaj je to  :roll:  :lol:

Nič lažjega Pipi, pridi ti bom pokazal! (in odpujsala sta) :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V osnovni soli, sm mela 2x referat o alkoholu. Takrat sem vse vedla, zdej pa vem le 10% od tisga kar sm prej vedla. Vem, pa da je etanol, ce se prav spomnem je formula, popravte me, ce se motim C2H5OH-. Kemije nism mela ze nekaj let, tko se opravicijem, ce je napaka, sm se mi zdi, da sem prov trefla.

Lp

Dubi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V osnovni soli, sm mela 2x referat o alkoholu. Takrat sem vse vedla, zdej pa vem le 10% od tisga kar sm prej vedla. Vem, pa da je etanol, ce se prav spomnem je formula, popravte me, ce se motim C2H5OH-. Kemije nism mela ze nekaj let, tko se opravicijem, ce je napaka, sm se mi zdi, da sem prov trefla.

Lp

Dubi

Ko sem imela še jaz kemijo v šoli, je bilo formula takšna. Za zdaj pa nisem več sigurna. :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da bom moral pripujsat na........

Le pridi... ma naš birt novi Fazer 1000, OD DANES,

pa sem bil do zdej na pikniku, jutri grejo pa v Brda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da bom moral pripujsat na........

Le pridi... ma naš birt novi Fazer 1000, OD DANES,

pa sem bil do zdej na pikniku, jutri grejo pa v Brda.

Ti boš pa doma ostal :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[

Ti boš pa doma ostal :?:

A nismo tebe nekam poslal, al si že ko Lessie, se vedno vračaš?!! :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kam ze :?: :!: :?: :wink:

Kamor grejo vse pridne punce :!:

kam ze??? :roll:

LP

V turn na bel kofe party z nami!!!

(smonehalpitpakelnercepopizdevajozaradkofetovpress) :shock: :shock: :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[

Ti boš pa doma ostal :?:

A nismo tebe nekam poslal, al si že ko Lessie, se vedno vračaš?!! :twisted: :twisted: :twisted:

Lessie se vedno vrne domov 8) :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti boš pa doma ostal :?:

Razlika je ta, da jaz TRENUTNO nimam motorja (slava mu), ti pa nimaš dovolilnice!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!