Skoči na vsebino

MD TEAM JERMAN


Gorgh

Priporočene objave

še kar sodiš svet po sebi, a ne? jez dirkanje ful rad gledam, in se čudim. niti pod razno nism sposobn dirkat. Lepo od tebe de Jermanom in Štibiljem deliš brezplačne nasvete.

Še enkat. Rad bi ti razložil, da iskreno mislim, da je dirkanje zguba časa in denarja. u bistvu je bez veze. nevem kao nej to bol direkt povem. po moje je dirkanje bez veze. je pa zabavno, zakomplicirano in zelo zahtevno opravilo psihofizično in finančmo. Višji nivo, večji problemi. če je kdo sposoben vse te probleme premagat z iznajdlivostjo in trdim delom, miljardo izkušenj odrekanja in srca, mu lahko izrečem sam spoštovanje. Tud če se vozi zadnji na svetovnem.(pa se niso vozili zadnji). go for it. Prepričan sem da je Juretu tist Donington in Markotu lanska Monza vredno več ko pet naslovov alpe adrija.

Če rabiš pokale, me pokliči na 031760578 jih prodajam in jih je nekaj 100 vedno na zalogi.

Sete je IMHO drugi najbolši pilot na gridu. Ampak se mi zdi mal neokusno de pride nazaj, ker dvomim, de se je spet sposoben vozit u špici. možak se je pelal zelo lepo in zelo hitro. ampak na žalost živi u Rossijevi dobi.

da se iz MotoGp meče pilote ala Guintoli, de ni denarja/prostora za Spiesa, ampak pride nazaj upokojen veteran. k de bi Biaggija potegnli nazaj u motogp. . .bez veze.

Tole so tvoji citati !!

Mal si si kontradiktoren.

Jaz ne sodim, se samo sprašujem, kaj je smiselno in ne sodim. Ti pa sodiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sete je IMHO drugi najbolši pilot na gridu. Ampak se mi zdi mal neokusno de pride nazaj, ker dvomim, de se je spet sposoben vozit u špici. možak se je pelal zelo lepo in zelo hitro. ampak na žalost živi u Rossijevi dobi.

da se iz MotoGp meče pilote ala Guintoli, de ni denarja/prostora za Spiesa, ampak pride nazaj upokojen veteran. k de bi Biaggija potegnli nazaj u motogp. . .bez veze.

Tole so tvoji citati !!

Mal si si kontradiktoren.

Jaz ne sodim, se samo sprašujem, kaj je smiselno in ne sodim. Ti pa sodiš.

hehe še mal, pa bova skup organizirala birthday party. tud jez sm rojen 10.11. ampak 1977.

Kar sm napisal drži za Gibernaua. njegova pričakovanja, pričakovanja njegovih fanov in ducatija so, da bo dečko v špici. Gorgh in Marko nimata ambicij vozit v špici. Ekipa je realna, in kot sem Jurija razumel, je tudi sam presenelen nad odličnim rezultatom v doningtonu. Fantje dokazujejo sami sebi, da lahko, da znajo. da so sposobni pelat na svetovni ravni. Od Gibernaua pričakujemo boj za prvih pet.

@motorider: dej mi text za gravuro in naslov na PM, pa dobi žena enga gratis.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da veliko pametuješ in bolj malo voziš. Pri vseh športnih panogah se prestopa v višje ali nižje razrede, glede po rezultatih iz preteklih sezon. In to je smiselno ! SBK liga je zadnja stopnička pred moto GP in tisti ki niso v špici, nikoli ne napredujejo v moto GP razred. No, da pa prestopiš v SBK, je pa ponavadi zelo dobro biti med prvih pet v superstocku. No, iz tega pa tudi izhaja moje besedičenje ( ali je smiselno ). Tukaj ne gre za to, da nasprotujem ali da jim ne privoščim nastopanja v SBK, se mi zdi pa škoda toliko denarja uložit v to prvenstvo, ker je dosti drugih ,kjer bi lahko veliko dosegli, pa kak pokal prinesli domov .

No, sej ne obstaja na svetu samo en SBK! Tisti o katerem govoriš ti govoriš je bolj natančno WSBK, nikjer pa nisem zasledil, da bi nastopali ravno v tem najelitnejšem superbike prvenstvu. Pa saj tudi drugi štejejo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Upam da MARKO dobi €ure. Kljub temu,da smo majhni imamo v SLOVENIJI veliko talentov in to v višji ravni!!!

http://www.siol.net/sportal/avtomotosport/motociklizem/2012/02/intervju_marko_jerman_pri_nas_moramo_prosjaciti_za_drobiz.aspx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da MARKO dobi €ure. Kljub temu,da smo majhni imamo v SLOVENIJI veliko talentov in to v višji ravni!!!

http://www.siol.net/..._za_drobiz.aspx

Žal pri nas ni sponzorjov za avto-moto šport tako da naši talenti žal ostajajo neodkriti (razen nekaj lisic in lisjakov).

Je pa vse skupaj žal povezano tudi s tem da nimamo kulturnega dirkališča in so za sponzorje nezanimivi! Žal pa 90% državljanov bi podprlo gradnjo dirkališča vndar ne v njihovi okolici, sicer nevem česa se bojijo mogoče novih zaposlitev, dodatnih sredstev za občino morda razvoja kraja. Namesto da bi se bali vaških dirkačov in lokal patriotov :smoke: !

Drugače pa samo tako naprej Marko :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja saj zato je tako pri nas v avto-moto športu! Samo poglejmo v različnih športih kako smo dobri,ampak če hočeš kaj doseči moraš it voziti v TUJINO! Tako kot večina dirkačov v Sloveniji :mellow: Marko Jerman mora tuki pri nas,kot pravi in to tudi vemo vsi kako je,dobesedno prosačiti sponzorje za drobiž..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem da bom s tem komentarjem doživel veliko kritik pa vseeno.

Sistem je tak kot je - lahko se prilagodiš ali pa si ves čas slabe volje.

Če dirkališča v Sloveniji ni ga pač ni. Če si dirkanja res želiš greš v tujino če ti seveda

sredstva dopuščajo. Če nimaš dovolj denarja ga pač nimaš in ne se ne greš tega športa (to ve vsak slovenski kmet)

Z glavo skozi zid pač ne gre.

Jaz bi tudi šel z motorjem okoli sveta pa lahko o tem samo sanjam.

Če ni še vojska ne vzame.!

Obema dirkačema seveda želim samo najbolje ampak vedno je treba gledat tudi iz druge strani.

Ljudje se spopadajo z revščino, vi pa moralizerate da nimate dirkališča in da je dražava za to kriva.

Lačnih ust je veliko več kot prepolnih, in država se tega zaveda kljub temu da si pred vsem tem zatiskajo oči.

Sponzorji ne dajajeo denarja ker ga nimajo niti za plače svojih delavcev...

Dajte se že enkrat postavt tudi na drugo stran in začnite gledat iz obeh strani!

LP

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem da bom s tem komentarjem doživel veliko kritik pa vseeno.

Sistem je tak kot je - lahko se prilagodiš ali pa si ves čas slabe volje.

Če dirkališča v Sloveniji ni ga pač ni. Če si dirkanja res želiš greš v tujino če ti seveda

sredstva dopuščajo. Če nimaš dovolj denarja ga pač nimaš in ne se ne greš tega športa (to ve vsak slovenski kmet)

Z glavo skozi zid pač ne gre.

Jaz bi tudi šel z motorjem okoli sveta pa lahko o tem samo sanjam.

Če ni še vojska ne vzame.!

Obema dirkačema seveda želim samo najbolje ampak vedno je treba gledat tudi iz druge strani.

Ljudje se spopadajo z revščino, vi pa moralizerate da nimate dirkališča in da je dražava za to kriva.

Lačnih ust je veliko več kot prepolnih, in država se tega zaveda kljub temu da si pred vsem tem zatiskajo oči.

Sponzorji ne dajajeo denarja ker ga nimajo niti za plače svojih delavcev...

Dajte se že enkrat postavt tudi na drugo stran in začnite gledat iz obeh strani!

LP

Ja sej imaš tudi delno prau... Samo ne gledat to samo zdaj v času krize! Mislim,da pri nas se to dogaja že od zmeraj,da posvetijo Avto-Moto športu pre malo...Seveda se strinjam,da potem vsaki gre v tujino. Tako kot ti bi šel tudi jaz in vsaki od nas...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej imaš tudi delno prau... Samo ne gledat to samo zdaj v času krize! Mislim,da pri nas se to dogaja že od zmeraj,da posvetijo Avto-Moto športu pre malo...Seveda se strinjam,da potem vsaki gre v tujino. Tako kot ti bi šel tudi jaz in vsaki od nas...

To pa imaš prav!! Tudi pred krizo je bilo isto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej imaš tudi delno prau... Samo ne gledat to samo zdaj v času krize! Mislim,da pri nas se to dogaja že od zmeraj,da posvetijo Avto-Moto športu pre malo...Seveda se strinjam,da potem vsaki gre v tujino. Tako kot ti bi šel tudi jaz in vsaki od nas...

To je pa tako, ko imamo tako krovno Avto- Moto zvezo, katera je večinska lastnica podjetja, ki ima v lasti poligon varne vožnje, niso pa ga mogli razširit in iz njega narediti tudi dirkališče.

Sicer pa tudi če bi imeli dirkališče, Jerman lani v SS nebi bil nič boljši, pa tudi nebi imel nič več sponzorjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem da bom s tem komentarjem doživel veliko kritik pa vseeno.

Sistem je tak kot je - lahko se prilagodiš ali pa si ves čas slabe volje.

Če dirkališča v Sloveniji ni ga pač ni. Če si dirkanja res želiš greš v tujino če ti seveda

sredstva dopuščajo. Če nimaš dovolj denarja ga pač nimaš in ne se ne greš tega športa (to ve vsak slovenski kmet)

Z glavo skozi zid pač ne gre.

Jaz bi tudi šel z motorjem okoli sveta pa lahko o tem samo sanjam.

Če ni še vojska ne vzame.!

Obema dirkačema seveda želim samo najbolje ampak vedno je treba gledat tudi iz druge strani.

Ljudje se spopadajo z revščino, vi pa moralizerate da nimate dirkališča in da je dražava za to kriva.

Lačnih ust je veliko več kot prepolnih, in država se tega zaveda kljub temu da si pred vsem tem zatiskajo oči.

Sponzorji ne dajajeo denarja ker ga nimajo niti za plače svojih delavcev...

Dajte se že enkrat postavt tudi na drugo stran in začnite gledat iz obeh strani!

LP

Dodal bi samo kar se tiče revščine,ta ni in nebi bila zaradi dirkališča,je pa sigurno zaradi veliko posameznikov, in verjetno imajo vsi takšno mnenje kot ti!

Če bi samo en tajkun,katerim so včasih rekli LOPOV,ukradel samo malo manj in preostanek bi bil za eno ogromno dirkališče!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa tudi če bi imeli dirkališče, Jerman lani v SS nebi bil nič boljši, pa tudi nebi imel nič več sponzorjev.

res je, bi pa imel več Jermanov, ker ne bi umirali na cestah in obcestnih jarkih, pa svoj peskovnik bi imeli, kjer bi lahko odkrili svoje talente....

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Konc koncev se gre tukaj za profitno dejavnost ki bi kar hitro prinesla vložene cekine nazaj. Pač tisti ki imajo bi se vozil na keš, tisti ki nimajo pa na kredo he he!!

Problem je le v tem da vsi hočejo vse naenkat. poglejte Raceland kako se to dela. Prvo pisto in okol ograjo ... pa par kontejnerjev za najnujnejše in zadeva že prinaša cekine, v Krškem.... si predstavljate v Ljubljani?? Potem pa se zadeva odvisno od prihodkov z lahkoto dograjuje in posodablja. Vse te debate okol miljonskih če ne že miljardnih projektov so navadna bedarija če se za zadevo ne ogreje glih neki Tramp in podobni. Tako po kmečko pač vidim te stvari.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo kapo dol Raceland-u, samo zavedat se je treba pa da je to trenutno edini tak objekt v Sloveniji (da se ga da najet in voziti po njem) in da če bi bila pista v okolici Lj. saj v taki obliki kot je Marof vrjetno tudi Raceland nebi tako uspešno posloval kot posluje.

In da nebi kdo mislil da sem neprivoščljiv samo tako naprej mogoče pa se kdaj razvije v kaj konkretnega :D!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Napaka stari!! Več ko bo dirkaluišč več bo uporabniko. Lahko pride tudi do množične manije!? Ko se naveličaš domače začneš hodit naokol!! Tud KK ni ravno daleč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je res Robert, samo na take piste ti ne bodo hodil dirkači, k vozjo cajte naprimer 1:35.xxx na Grobniku pač pa raja, ki gre 3X na leto na pisto, če bi res želel množičen obisk se postavi zadeva da se razvija hitrost do 270plus, ala panonija :D

iskreno rečeno tud jst, ko sm hodu na Marof mi je blo oh in sploh, samo ko okusš res pravi adrenalin, mi dol visi če Marof jutr podrejo, pa nimam nič proti tej pisti ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!