Skoči na vsebino

MD TEAM JERMAN


Gorgh

Priporočene objave

drgač pa, če kdo nima eurosporta ,

in ima dobro povezavo lahko spremlja dirko preko live streama-a na www.superbike.it

horns up this time in monza!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm gledu dirko...

na štartu jih je ene 10 šlo skupinsko v pesk že v prvem ovinku, zdej markota vmes ni blo vidt ampak glede nato da ni končou ptvega kroga je verjetno biu... al pa je blo kje drugje kej...

jure je končou se mi zdi da na 19. mestu, kar niti ni tolk slabo, škoda za markota lahko bi dobil prve točke letos... bo pa naslednjič bolš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prva šikana :headbang:

Nisem snemal ker sm hotu dobr videt.

En od zadnjih dirkačev se je malce precenil in je (po moje) prepozno zaviral,

zaradi tega je (izgubil oblast nad vozilom :krneki: ) padel in pokosil vse kar je bilo mozno...

Zal med drugimi tudi Mareta.

Prav res je škoda glede na to koliko truda so vlozili v vse priprave (menjava agregata v soboto zvečer) in ostalo.

No, kakorkoli že dirka je mimo, upam da je Mare :OK: moped poštimat, pa gasa naprej.

Jure, je pa odpeljal celo dirko (kar smo videl mi) čisto dobro.

Nekajkrat je kar atraktivno zbramzal v prvo šikanco...

Bravo fanta, dobra sta že da sploh zdrzita takšno klanje kot se dogaja po pistah...

Aja hvala za palačinke in borovničke B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

No, evo, da se še mi mal oglasimo po dolgem času :)

Tokrat iz muhastega deževnega in vetrovnega Nurburgringa, kjer bo sbk circus letos prvič od leta 1999...

Kot sem že omenil, je vreme "posrano" ampak nam je vseeno bilo nekak naklonjeno, zjutrej na prostih treningih se je rahlo uscalo sred našega treninga, nato posušilo, nato se je do našega 1. merjenega treninga še trikrat umes uscalo in posušilo, ko je že kazalo, da se bo še ravno pred začetkom našega treninga, je vreme le zdržalo do konca in se uscalo ko je blo konc (zdej je spet suho) :)

Kva nej povem, pista je nora, zgonjena, klanci gor dol, nagibi v ovinkih, bremzanje na ful, miljon ovinkov za zapomnit skratka zelo tehnično težavna pista. Oba z Maretom še tipava pisto, on ima nekaj problemov z vzmetenjem in tuhta kaj nardit, men je use uredu, edino zobnike bomo še menjal, so taki težavni ovinki, da ti skoz narobe hodjo prestave pa daš gor karkol.... 2 prekratka, 3. predolga, pol pa dela cel paddock na tem da se use z 2. odvozi :)

no, to je to, držte pesti za suho vreme in dobre uvrstitve pa se slišmo jutr....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster Jure,

držim pesti za vreme, pa srečno!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gorgh daj mi razloži nekaj:

Ok, za tebe vem, da je vse novo, saj mislim, da prvič nastopaš na sv. prvenstvih, čeprav je Jura tudi zelo močno tekmovanje ampak ok, tebi je oproščeno.

Zanima me kaj je z Maretom. Prejšnja leta se je vozil veliko bolje, kot pa je zastavil letos. Je problem v motorju, gumah, ali se je konkurenca tako izbolšala?

Hvala za odgovor in upam, da vama bo šlo na naslednjih dirkah bolje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mnja, sej ni tolk švoh use skup no :) Meni osebno je cilj biti nekje v paketu z ostalimi, da se vozim z njimi(da se ne vozim čist sam zadej)...

Ta boljše še pride letos upam :P

Predvsem pa nam manjka ogromno treninga, treninga, treninga in še stokrat treninga. Fantje so tako navoženi, da te srat prime ko jih gledaš kako vozijo....ne popustijo ma za mm asvalta, da bi se notr zrinu mimo njega.....

Mare je pa zdej tud poškodovan od Monze (strgano kito ima v desnem zapestju in bo najbrž potrebna operacija - najbrž po koncu sezone, ker drugače bo mogu preveč spustit, da se pocajta - do takrat pa omejeno gibanje palca in bolečina)

Uglavnem, ne obupat - mi ne bomo :)

Mare se pelje še vedno noro hitro - ostali so več natrenirani in navoženi, tko, da konkurenca je mnogo hujša kot lani jst sem pa tud zadovoljen :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še par fotkic iz Nurburgringa.....

Respect za celo ekipo, samo borbajte naprej. Gorgh, prvič vidim tvojo sliko s temnim vizirjem. kako to, da si večino časa vozil z prozornim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se zdi da se fajn peleta,že to da mamo ekipo v tem tekmovanju je občudovanja vredn. :worship: Upam samo,da bo ekipa obstala,pa da se bomo lahko v prihodnosti kdaj veselil z njimi še večjih uspehov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se zdi da se fajn peleta,že to da mamo ekipo v tem tekmovanju je občudovanja vredn. :worship: Upam samo,da bo ekipa obstala,pa da se bomo lahko v prihodnosti kdaj veselil z njimi še večjih uspehov.

V tekmovanju superstock samo še letos, ker sta oba stara že 24 let tekmovanje pa je za voznike do dopolnjenega 24. leta. Tako da naslednje leto najverjetneje slovenske ekipe v svetovnem prvenstvu na žalost več ne bo.

Nekaj o tem smo pisali tudi že na motosvetu.

http://www.motosvet.com/slovenska-ekipa-po...-prvenstvu.html

Popravljeno . Popravil marko55
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj Gorgh!

Sploh nisem mislu, da bi bilo karkoli švoh, daleč od tega!

Sam ni mi bilo jasno nekaj stvari, ampak hvala za eksplnejšn! Jest verjamem, da bosta oba letos še dosegla solidne rezultate! Zato just go ahead!

Jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hellow kako gre v paštalandiji :D ... čakamo na report treninga v Misanu :yea1: ... držimo pesti in fige ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hellow kako gre v paštalandiji :D ... čakamo na report treninga v Misanu :yea1: ... držimo pesti in fige ;)

1) Jebeno! :hmm: En kup padcev, vroče da te kap, pa kako naj konkuriraš norcem k' grejo z dirke namest' na šiht, na drugo dirkališče kurit' gume?!

2) Makaronarke z nogami do vratu, :wub: pa kot povsod le zvišajo "toploto"!!! :o :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

U Brnu je bil Gorgh pred Markotom, pa se nuben neč ne pohvali. . . .noben nič ne pove. . . .fantje zakaj ste taki :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U Brnu je bil Gorgh pred Markotom, pa se nuben neč ne pohvali. . . .noben nič ne pove. . . .fantje zakaj ste taki :whistle:

Čestitke obema posebej pa še Jurčku k je Markota suvereno prehitel na dirki in kvalifikacijah :P :P :beer2: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem sicer sigurn,ampak men se zdi kolkr sem vidu po tv,da je Marko v prvem krogu odletu v gužvi ven,pa zgubu pol kroga za ostalmi,razen če se motim.Drgač pa bo že Gorgh povedu,vseen pa čestitke obema!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!