Skoči na vsebino

MD TEAM JERMAN


Gorgh

Priporočene objave

Donington Park.

Amaterji (Jure Štibilj & Marko Jerman) in profesionalci Kiyonari (SBK; zmaga v nalivu!).

post-4472-1221235160_thumb.jpg post-4472-1221235252_thumb.jpg

Vsi pa spoštovanja vredni!

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Donington Park.

Amaterji (Jure Štibilj & Marko Jerman) in profesionalci Kiyonari (SBK; zmaga v nalivu!).

post-4472-1221235160_thumb.jpg post-4472-1221235252_thumb.jpg

Vsi pa spoštovanja vredni!

je videt kdo je zvezda. še sliko si mu prvošču precej večjo :evilgrin: za hec bi lahko sliknu box Juretove in Markotove direktne konkurence. stock 1000 ekipo stelgarda, ducati junior, ten kate in te, najbrž bi kr debelo gledali a?

Ps: jure jutri štarta 24ur bol d'or! YEAH!! gas!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam občutek, kot da Marko nebi več vozu tko kot zna??

Izguba motivacije, takšen velikanski napredek Štibilja ali kaj drugega?

Kar jest vem je tud poškodba zadej...

Mislim da nekaj z zapestjem kar se vleče še iz Monze, naj bi imel težave pri zaviranjih.

Sam nisem siguren :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Kaj je zdaj?

Nobenega zaključnega poročila o uspešnosti sezone!

Kako sta se uvrstila dirkača na koncu sezone?Sem slišal za enga da je dobil kar nekaj točk!(a se to pozna kaj v denarnici?).....

Kako je z plani za naslednje leto.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končana je zadnja dirka sezone v kategoriji 1000 Superstock FIM cup, ki je potekala na novem portugalskem dirkališču Portimao. Marko Jerman se je na novi progi kar dobro znašel in na treningu osvojil sedemindvajseto štartno pozicijo med štiridesetimi vozniki. Na tekmi je štartal dobro in na koncu osvojil devetnajsto mesto. Drugi tekmovalec Jure Štibilj je osvojil 28. mesto. Tekmo je končalo 33 tekmovalcev. Zmagal je Avstralec Roberts z Ducatijem. Marko bo sedaj, ko je konec sezone poskušal popolnoma pozdraviti roko, ki mu je v letošnji sezoni po padcu v Monzi preprečila boljše uvrstitve.

MD Depala vas

vir: amzs.si

Štibilj je prvo sezono končal na 27. mestu (od 37 uvrščenih in dobitnikov točk) z 6-imi osvojenimi točkami :worship:

Markotu letos ni uspelo osvojiti točk - bo pa drugo leto :OK:

Popravljeno . Popravil Jure007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MD Depala vas

vir: amzs.si

Štibilj je prvo sezono končal na 27. mestu (od 37 uvrščenih in dobitnikov točk) z 6-imi osvojenimi točkami :worship:

Markotu letos ni uspelo osvojiti točk - bo pa drugo leto :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MD Depala vas

vir: amzs.si

Štibilj je prvo sezono končal na 27. mestu (od 37 uvrščenih in dobitnikov točk) z 6-imi osvojenimi točkami :worship:

Markotu letos ni uspelo osvojiti točk - bo pa drugo leto :OK:

Kako to misliš drugo leto a nista bila fanta letos oba na meji z leti? Se pa šušlja da naj bi team Jerman drugo leto vozil SBK :worship: :worship:

Pa je tukaj kak smisel, glede na dosedanje rezultate se vozit z fanti iz lige SBK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa je tukaj kak smisel, glede na dosedanje rezultate se vozit z fanti iz lige SBK.

glede na to da je nekdo vec kot pol sezone vozil poškodovan :closedeyes:

in če je priloznost zakaj pa nebi.

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to da je nekdo vec kot pol sezone vozil poškodovan :closedeyes:

in če je priloznost zakaj pa nebi.

:whistle:

Se strinjam glede priložnosti. Kar pa se tiče poškodbe in njene rehabilitacije, pa nebo doprinesla nobenega boljšega rezultata, kajti tam je konkurenca res huda in vozniki so profiji, Marko pa veliko premalo trenira, da bi lahko v taki konkurenci dosegel kak omembe vreden rezultat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam glede priložnosti. Kar pa se tiče poškodbe in njene rehabilitacije, pa nebo doprinesla nobenega boljšega rezultata, kajti tam je konkurenca res huda in vozniki so profiji, Marko pa veliko premalo trenira, da bi lahko v taki konkurenci dosegel kak omembe vreden rezultat.

Ne boj. :hmm: :? .... "Mesarsko klanje"!!! :yes:

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma res so čudn nede,mar bi se šli raje na motohappening pa na bobo cup,pa ne vem kake vaške dirke vozt,po možnosti vsak v svojo kategorijo,da si ne bi v zele hodl,pa bi vsi zmagal,pa dobil kranjsko klobaso pa pir za nagrado,pa kantico olja za najhitrejši krog........

Hvala bogu da ma nekdo volo pa cilj v življenju dokazvat se z najboljšimi,jest komi čakam!Kot sem pred leti uživu ko je Igor vozu superbike,upam da bo tudi Jerman team-u uspel,al pa vsaj nekomu od njih. :worship: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa je tukaj kak smisel, glede na dosedanje rezultate se vozit z fanti iz lige SBK.

u bistvu je dirkanje nesmiselno. neživljensko in nepotrebno. u bistvu. . . :whistle:

Ma res so čudn nede,mar bi se šli raje na motohappening pa na bobo cup,pa ne vem kake vaške dirke vozt,po možnosti vsak v svojo kategorijo,da si ne bi v zele hodl,pa bi vsi zmagal,pa dobil kranjsko klobaso pa pir za nagrado,pa kantico olja za najhitrejši krog........

Hvala bogu da ma nekdo volo pa cilj v življenju dokazvat se z najboljšimi,jest komi čakam!Kot sem pred leti uživu ko je Igor vozu superbike,upam da bo tudi Jerman team-u uspel,al pa vsaj nekomu od njih. :worship: :OK:

¤2 Žal dvomim, da bodo odpeljali WSBK prvenstvo. Vsa čast možakom da so zorganizirali sredstva in odpeljali sezono na svetovni ravni. Vseeno se bojim, da so stroški za sezono WSBK še nekajkrat višji. ne samo zaradi dirkalnika, predvsem dirke v Avstraliji, Katarju in ZDA stvar enormno podražijo. za letošnjo sezono vse spoštovanje kompletni ekipi, predvsem Juretu. nanj nekako niso računali, je pa pokazal da ma jajca da se zna peljat na nivoju, in da se zelo zelo hitro uči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u bistvu je dirkanje nesmiselno. neživljensko in nepotrebno. u bistvu. . . :whistle:

¤2 Žal dvomim, da bodo odpeljali WSBK prvenstvo. Vsa čast možakom da so zorganizirali sredstva in odpeljali sezono na svetovni ravni. Vseeno se bojim, da so stroški za sezono WSBK še nekajkrat višji. ne samo zaradi dirkalnika, predvsem dirke v Avstraliji, Katarju in ZDA stvar enormno podražijo. za letošnjo sezono vse spoštovanje kompletni ekipi, predvsem Juretu. nanj nekako niso računali, je pa pokazal da ma jajca da se zna peljat na nivoju, in da se zelo zelo hitro uči.

Ja, kaj u bistvu ? Neki pametuješ, veš pa kakšen bo rezultat s tako malo treninga in denarja, kot so ga porabili za to sezono. Nikoli ne nasprotujem odločitvi posameznika, se je pa smiselno vsaj na dosedanje rezultate odločit, v kateri razred boš prestopil. Peljali pa naj bi samo dirke po Evropi, pa še to vprašanje če vse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, kaj u bistvu ? Neki pametuješ, veš pa kakšen bo rezultat s tako malo treninga in denarja, kot so ga porabili za to sezono. Nikoli ne nasprotujem odločitvi posameznika, se je pa smiselno vsaj na dosedanje rezultate odločit, v kateri razred boš prestopil. Peljali pa naj bi samo dirke po Evropi, pa še to vprašanje če vse.

"u bistvu je dirkanje nesmiselno. neživljensko in nepotrebno. u bistvu. . . :whistle:"

česa tukej ne razumeš? Nergač. Ne sodi sveta po sebi.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"u bistvu je dirkanje nesmiselno. neživljensko in nepotrebno. u bistvu. . . :whistle:"

česa tukej ne razumeš? Nergač. Ne sodi sveta po sebi.

Vidim, da veliko pametuješ in bolj malo voziš. Pri vseh športnih panogah se prestopa v višje ali nižje razrede, glede po rezultatih iz preteklih sezon. In to je smiselno ! SBK liga je zadnja stopnička pred moto GP in tisti ki niso v špici, nikoli ne napredujejo v moto GP razred. No, da pa prestopiš v SBK, je pa ponavadi zelo dobro biti med prvih pet v superstocku. No, iz tega pa tudi izhaja moje besedičenje ( ali je smiselno ). Tukaj ne gre za to, da nasprotujem ali da jim ne privoščim nastopanja v SBK, se mi zdi pa škoda toliko denarja uložit v to prvenstvo, ker je dosti drugih ,kjer bi lahko veliko dosegli, pa kak pokal prinesli domov .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da veliko pametuješ in bolj malo voziš. Pri vseh športnih panogah se prestopa v višje ali nižje razrede, glede po rezultatih iz preteklih sezon. In to je smiselno ! SBK liga je zadnja stopnička pred moto GP in tisti ki niso v špici, nikoli ne napredujejo v moto GP razred. No, da pa prestopiš v SBK, je pa ponavadi zelo dobro biti med prvih pet v superstocku. No, iz tega pa tudi izhaja moje besedičenje ( ali je smiselno ). Tukaj ne gre za to, da nasprotujem ali da jim ne privoščim nastopanja v SBK, se mi zdi pa škoda toliko denarja uložit v to prvenstvo, ker je dosti drugih ,kjer bi lahko veliko dosegli, pa kak pokal prinesli domov .

še kar sodiš svet po sebi, a ne? jez dirkanje ful rad gledam, in se čudim. niti pod razno nism sposobn dirkat. Lepo od tebe de Jermanom in Štibiljem deliš brezplačne nasvete.

Še enkat. Rad bi ti razložil, da iskreno mislim, da je dirkanje zguba časa in denarja. u bistvu je bez veze. nevem kao nej to bol direkt povem. po moje je dirkanje bez veze. je pa zabavno, zakomplicirano in zelo zahtevno opravilo psihofizično in finančmo. Višji nivo, večji problemi. če je kdo sposoben vse te probleme premagat z iznajdlivostjo in trdim delom, miljardo izkušenj odrekanja in srca, mu lahko izrečem sam spoštovanje. Tud če se vozi zadnji na svetovnem.(pa se niso vozili zadnji). go for it. Prepričan sem da je Juretu tist Donington in Markotu lanska Monza vredno več ko pet naslovov alpe adrija.

Če rabiš pokale, me pokliči na 031760578 jih prodajam in jih je nekaj 100 vedno na zalogi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če rabiš pokale, me pokliči na 031760578 jih prodajam in jih je nekaj 100 vedno na zalogi.

Cartman! Rezerviraj enega za mojo ženo, mi ga bo poklonila za vztrajnost, :o k' sem čist utrgan fan na moto dirke!! Res! :grim :D :P

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!