Skoči na vsebino

MD TEAM JERMAN


Gorgh

Priporočene objave

:worship: Sm si ogledal dirko, kako se to pelje???!!!??? :worship: , kot da gre za preživetje, še komentatorja

sta ostala v kkšnih akcijah, brez besed, mislim imata zih par jaj... več, le srečno naprej :yea1: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gorgh: Si mogoče pomislil, da ko ti plapola čop izpod čelade, si ostali tekovalci, ki te še ne poznajo, mislijo..."BABA ME PA ŽE NE BO NAŽGALA"..., in zato tako nemilostno prehitevajo! :whistle: :rolleyes: :naughty: :kva2: :kva2: Popravljeno . Popravil bladzo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

hello,

no, da izpolnim svojo "dolžnost" še do motosvetovcev :P se vam oglašam iz Assna, kjer je vreme začuda (knock knock knock) celo sončno, z manjšim vetrčkom in oblaki, kjer nas čaka 2. fim stk 1000 dirka...

1. nemerjeni in 1. merjeni trening sta tako za nami, Marko je prlezu na 27.mest se mi zdi, jst pa malo nižje na 39.

Uglavnem je šlo vse normalno, jst sm naredu dons usega skup prvih 30 krogov na tej pisti, in mi z izjemo prvega dela piste (za pop***** počasni in dolgi ovinki, da se mi kar gabi) pista zlo paše s tistimi hitrimi ovinki :) Tako, da se še prvajava, tko jst kot Mare.

Kar se nastavitev tiče, sm jst že od zaćetka bil zadovoljen, Marko pa tudi na merjenem treningu zadovojlen z delovanjem vzmetenja.

Edinu kar oba (in verjetno tudi ostale) baše so prenosi, Marko vozi zaenkrat z veliko daljšim prenosem kot jaz, meni se 6. zvrti, on pa še v 6. ne daje, ampak to je vse zarad 2 počasnih ovinkov, kjer je nemogoče izpeljat ovinek brez da ti motor na izhodu butne 1m u luft, pa je treba mal telovadit, tako,da o tem še oba mal "šnofava" pa tuhtava kako bova nardila spremembo.....ampak, to majo usi probleme s tem :)

no, tko, dost o tem, važno, da smo celi usi u kompletu in da se dogaja :)

vi sam držte pesti pa bo že kakor bo že :)

se oglasim jutri spet!

lp,

jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gorgh: Sicer še nisem bil v Assnu, vem pa da če bi nekoliko kasneje zaviral in dajal prej gas, da bi ziher šu cajt še ornk dol. No, če rabš še kakšn nasvet ti sam praši, da vama povem kako lahko letita še hitreje. :naughty: :naughty: :whistle: :yea1: :yea1: :devil: :photo: :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gorgh: V nedeljo te bom gledu na eurosport2. Tko da nima veze na kerem mestu boš, ti sam poskrbi da bo kamera tebe gledala :yea1: celo tekmo :D .

Hvala za mal insajderskih novic.

Želim vama čim višjo uvrstitev in živahno dirko ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2nd free practice je končan

naša dva

17. stibilj 4 sekunde pa še mal zadi

28. jerman 12 sekund zadi

je pa padal dž vmes, sam ne skoz...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gorgh: Sicer še nisem bil v Assnu, vem pa da če bi nekoliko kasneje zaviral in dajal prej gas, da bi ziher šu cajt še ornk dol. No, če rabš še kakšn nasvet ti sam praši, da vama povem kako lahko letita še hitreje. :naughty: :naughty: :whistle: :yea1: :yea1: :devil: :photo: :fredy:

Bladzo, nč dajat nasvetov, ti kr v praksi pokaži :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heyho,

evo, da še dopoldanski report za naše medije :P ven butnem, hehe.

Ja no, zjutrej smo se odpravli na 2. nemerjeni trening, kejr smo uspel vsi skup spravt skup en cel leteč štopan krog, pol se je pa uscal za 10 min tko, da je blo za nas konc zlo hitr. Uglavnem, cajti niso mirodajni kot ste znal sami sklepat tko, da čakamo na 2. kvalifikacije okol 17h pa bomo pol vidl :)

aja, pa marko se še mal igra s prestavnimi razmerji, jst bom ostal kar na istem, tko, da smo več al manj ready to race, sam še spilt je treba mal ovinke :P

@Bladzo: Ne boš verjel ampak je napaka ravno v tem pri meni, da prepozno bremzam in ne morem uletet tko lepo v ovinek, sem na jutranjem treningu to ugotovu k je en pred mano pelju, pa je občutno prej bremzu, ampak v ovinek je pa z večjo hitrostjo vzel :) bom mal ponavljal pa bo, tako kot učenje :P

drugače pa folka je več kot v valenciji, že učer je bla gužva dons je pa že kar težko s skuterjem lezt v paddocku, tako, da vzdušje je noro, tribune se počasi filajo.

wish us luck and pray for nice weather :P

lp,

jure&md team jerman

Popravljeno . Popravil Gorgh
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wish us luck and pray for nice weather :P

lp,

jure&md team jerman

:yes:

right on :OK:

veliko sreče in dobrih rezultatov, če bo prenos res na ES 2, bo pa še posebaj zakon. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme je zdržalo, časi so šli dol, tko, da čakamo zagrizeno dirko :)

drugače jst sm šu kar ornk dol s časom, sm zelo zadovoljen, pri ene dveh/treh ovinkih mam še probleme z linijo, tko, da kakšna sekunda se bi še mogla najdt tam tko, da jutri se vse pokaže.

Marko je tudi šel dol s časom, ampak je drugače nezadovoljen z obnašanjem motorja, ker je neki spreminjal pred treningom, pa se ni obneslo :/ jutri še na warm upu sproba opl pa je kar je....uglavnem upajmo na inajbolše pravjo :)

tolk za dons, pa se vidmo po tvju jutr :P

lp,

jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yes:

right on :OK:

veliko sreče in dobrih rezultatov, če bo prenos res na ES 2, bo pa še posebaj zakon. .)

Ja na eurosport2 bo ob 10.30 v živo :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

konc dirke

marko je v zadnjem krogu padel iz 22 na predzadnje 28 mesto, bi bil palahko med 20 ker jih je blo neki na tleh tut v zadnjem krogu

jure pa je bil ze 27 pol je pa padu.. tut on bi bil lahko blizu dvajseterice..

škoda naslednjič bo bolš

dobr sta se držala fanta :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobra dirka je bla, škoda sicer Robertsa, ampak Berger je pokazal atraktivno vožnjo tko da zaslužena zmaga :worship:

a je tist na koncu Markota kazal k je gumo kuru? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam, tole so res dirke!

Dobra sta res, da se preganjata...

Se vidmo v Monzi :naughty:

Me prav skrbi kako bo šlo skoz prvi ovink v Monzi :unsure:

lp

T

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BRavo fanta !!! Jure je prav fajn brat tvoja javljanja in odkrita razmišljanja :) :worship: Škoda edino, da nimam eurosport2 :headbang:

držimo pesti za nadaljevanje sezone

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, da se še jaz javim...

Poročilo: http://www.motosvet.com/izpis.php?cid=4059

Komentar: Torej, kot vas je večina stuhtala, so usi padal ko črvi po dežju, skoraj vsak krog en ali dva na tleh, vključno z mano 2 kroga pred koncem pri vsopu v ciljno šikano, vzelo prednje kolo, tko, da ni blo nič za nardit (hja, nism jst colin edwards), kaj je botrovalo temu se mi sanja ne, pripelju sem čisto enako kot vsak prejšni krog, meni uglavnem ni čisto nič motorju pa malo več, ampak grem že dans to rihtat :)

Drugače sem imel super dirko, s slabim štartom in rahlim izletom iz piste v prvem ovinku sem imel bitko s parimi dirkači, smo se kar ornk pajsal, nakar sem se uspel "odlepit" od vseh, ampak pol je pač sledilo kar je...

Za Mareta pa je tud bil tole en bolj "vikend to forget", tudi on se je dobro držal skozi dirko, po slabšem štartu se je uspešno prebijal naprej vendar ga je 1 krog do konca pri neuspelem poskusu prehitevanja "dobesedno nabil v bok" čeh, ki je bil naš sosed v paddocku. Čeh se je zavalil po tleh, Maretu pa se je uspelo obdržati na motorju ampak z močnimi bolečinami v nogi, tako, da je s spuščeno nogo odpeljal še en cel krog do cilja, potem pa takoj v clinica mobile, slikat nogo, zlomljeno k sreči ni nič, je pa bolečina od močnega udarca v gleženj zelo velika....

No to je to, upam, da se oba in moj motor in Mare čimprej pocajtata, pa da bo do Monze zrihtano use tako kot mora bit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebiga. T'ko je to na dirkah Gorgh, a ne?! Boljš pa t'ko, kot pred TV-jem čips nažigat'! :unsure: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda da bosta v Monzi dobra, grem stavt, da bo kakšna slovenska zastava vihrala na tribunah :naughty:

Moram še kako trobljo iz nabavt, da bomo vsaj glasni. :yea2:

Navijal bomo k norci, tko da rezultat bo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!