Skoči na vsebino

MD TEAM JERMAN


Gorgh

Priporočene objave

No vidiš 3. mesto na trenungu na prvi dirki svetovnega...Kaj bi si želel še lepše :evilgrin: :rolleyes: :whistle:

Ju3 se bodo spredaj, kot si že menil, itaq vsi "poklali", ti pa boš prišel do svojih prvih točk v svetovnem...

Navijamo ju3 za oba! Kdaj in kje bo prenos dirke??

Je napisu 3.mestu od zadej :(

drugač pa tud jst za vaju navijam :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Navijamo ju3 za oba! Kdaj in kje bo prenos dirke??

Eurosport, 10.45.

Tudi jaz bom kolenčkal na kauču in držal pesti za Marka in Jureta...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest že zdaj držim pesti... so se mi že nohti zarezal v kožo :D

Velik sreče jutri... obema :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma, sam je prav lepo tkole prebirat tako temo.

Prav predstalja si lahko človk kako je dol.

Fouš k svina pa itak :evilgrin:

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Nemškem, Angleškem?

Na Eurosport2 je sam kaj k ga nimam :(

Želim vama odlično borbo na progi :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je napisu 3.mestu od zadej :(

drugač pa tud jst za vaju navijam :OK:

pšššššt, ne okol govort :whistle: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne prav najboljši začetek za oba, no upamo na boljši rezultat na naslednji dirki!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fanta se morta še mal ulavfat, tako z motorji, stezami in celim cirkusom svetovnega prvenstva. Iz dirke v dirko bo bolje, na koncu sezone se bomo pa že jezili če ne bota med prvo deseterico :evilgrin: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej sam to je mal odpilena klasa. Uni tipi k so se za top potegoval so sli na zivljenje in smrt :worship:

Drugac pa tud 25 je dobr za prvo dirko. Navijamo da bo bols :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej sam to je mal odpilena klasa. Uni tipi k so se za top potegoval so sli na zivljenje in smrt :worship:

Drugac pa tud 25 je dobr za prvo dirko. Navijamo da bo bols :)

ja res so opalen se gledal dirko še po koncu dirke so se mal razmetal po pisti

našim pa gremo najprej :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

hey, no, pa smo le prspeli domov, pred 15min sm stopu v bajto....

Drugač pa kot ste že sami ugotovil, ne lih briljanten začetek sezone, ampak tko hudo pa spet ni blo, tud za 25. mesto se je Mare mogu ornk potrudit... če bi mu uspelo naštudirat vzmetenje bi blo sigurno boljše....

Kar se pa mojga odstopa tiče, sem pa ostal brez zavor v 2. krogu oz. ročka za zavoro se mi je takoj začela podajat preveč globok, tako, da sm na koncu že do same ročke pršu, da je prijelo, tako, da sem raje ven zapelju kot da se ubijem na zadnjem mestu, pa še filing je zelo slab s tako ročko, kar je najbrž vsem jasno....natančnega vzroka nismo ugotovil, sem neki "eksperimentiru" pred štartom, po dirki dal takoj nazaj kot je bilo, in se ročka še vedno ni "napumpala" tako kot mora, bomo zdej ta tedn to ugotovil, mogoče je kej povezan s padcem v soboto, pa je šele na dirki na dan prišlo....

Uglavnem, prva dirka je za nami, vsi smo celi, kar pa je najbolj pomembno je pa to, da že komaj čakamo na assen, kjer bomo šli še z večjim apetitom poštartal...

Je bilo le premalo treninga pred 1. dirko, ker v telih kratkih treningih in kvalifikacijah težko kaj temeljitega nardiš oz. se težko navoziš pisto dodobra, sploh v tole valencio, k sm šele na 2. kvalifikacijah dobr notr padu, da sm ga će mal bl "žgal"....

Pa da ne pozabim na ostale tekmovalce, ki vozjo to klaso :worship: :worship: to se pa tako prpeljejo mim tebe, da sam :unsure: :unsure: gledaš kako in kaj in čakaš da zleze potleh, ker vozjo čist brezkompromisno...noro uglavnem :) upam, da tudi meni in maretu uspe kdaj tko odpeljat kako dirko :)

Popravljeno . Popravil Gorgh
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kdo ve s katerimi gumami vozita?

Če se prov spomnim vsi vozijo Pirelli Supercorse.

Diablo Supercorsa .)

Dobra odločitev, Gorgh, sezona je še dolga, vajini termini pa se hitro bližajo :yea1: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komentator je ob rezultatih na koncu dirke celo vedel, da je Marko brat od ex. superbike dirkača Igorja! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jure, samo upam, da te kateri od "odpikanih in brezkompromisnih" dirkačev ne poseka na pisti. V Assnu pa velik sreče :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moraš met jajca, da sploh štartaš v taki konkurenci in pelješ dirko.............kar tko naprej :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!