Skoči na vsebino

Akcija policistov na motoriste


guzzist

Priporočene objave

no zdaj nam bodo se pa avtomobile vstran pobrali :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

http://24ur.com/novice/slovenija/trikrat-v...-v-prometu.html

začnemo z kaksno peticijo. ker pomojem bomo počasi kredite imeli za policijo in ne za prevozna sredstva

naj raje začnejo z pravilno vzgojo, pa se bodo stvari malce popravile, :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj raje začnejo z pravilno vzgojo, pa se bodo stvari malce popravile, :evilgrin:

Mislim, da je vzgoja v prvi vrsti dolžnost staršev... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no zdaj nam bodo se pa avtomobile vstran pobrali :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

http://24ur.com/novice/slovenija/trikrat-v...-v-prometu.html

začnemo z kaksno peticijo. ker pomojem bomo počasi kredite imeli za policijo in ne za prevozna sredstva

naj raje začnejo z pravilno vzgojo, pa se bodo stvari malce popravile, :evilgrin:

Kar se mene tiče, naj dokazanim večkratnim izstrelkom motorje tud zares pobere.....to pa bi peklo ha?? :evilgrin: In pravilna vzgoje bi po tvojem bila??

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se mene tiče, naj dokazanim večkratnim izstrelkom motorje tud zares pobere.....to pa bi peklo ha?? :evilgrin: In pravilna vzgoje bi po tvojem bila??

če imamo taksne strokovnjake na ministrstvih, ki tako in tako nimajo kaj pametnejsega početi. Bodo ze nasli kaksno tehtno rešitev našli :unsure:

definitivno bi si lahko marsikaj poučnega od kaksnih sosedov našli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če imamo taksne strokovnjake na ministrstvih, ki tako in tako nimajo kaj pametnejsega početi. Bodo ze nasli kaksno tehtno rešitev našli :unsure:

definitivno bi si lahko marsikaj poučnega od kaksnih sosedov našli

Boš nas razsvetlil kako se sosedje spoprijemajo s tovrstno problematiko?? Ne otresaj, ampak postrezi s podatki.......... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GRUNF... kaj si ti mogoče kakšen policist ali njihov pripadnik? ob tem, kar berem in si napisal ti, mi pade samo to na pamet :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GRUNF... kaj si ti mogoče kakšen policist ali njihov pripadnik? ob tem, kar berem in si napisal ti, mi pade samo to na pamet :unsure:

Še dobro da karkoli če pade vsaj iz 1m sploh lahko zadene tvojo pamet! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In koliko je prepočasi?

60, 70 pri omejitvi 90, pa tako da se za njim dela kolona....

20, 30 pri omejitvi 50 na prazni cesti...mislm da nisi nic bolj previden ce peles 30 kot ce peles 50

100 na AC pa bremzo na polno ko vid policaja...v avtu...

itd itd

no pa sj ni vazn, jest sm jih ze parX skor fasou zarad takih..khm...idiotov...pa sm se vozu po omejitvah..dons recimo

no itak je offtopic, sam nekam sm mogu to vtaknt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

60, 70 pri omejitvi 90, pa tako da se za njim dela kolona....

20, 30 pri omejitvi 50 na prazni cesti...mislm da nisi nic bolj previden ce peles 30 kot ce peles 50

100 na AC pa bremzo na polno ko vid policaja...v avtu...

...

Ahaaa, to ti tako lepo malo na pamet. Da bi pogledal kakšna so splošno veljavna družbena pravila zapisana v CPP, ti ne kapne, kajne? Seveda, itak so vsi drugi idioti, ker se ne ravnajo po tvojih navodilih. Serješ!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nevem...ce delas clock kolono..pred nemu pa prazna cesta...kdo je butast...ce pele pod omejitvam

oprosti ce si se najdu v mojmu postu, ampak nisem meu namena udrihat po teb

Popravljeno . Popravil Im_a_ridah
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nevem...ce delas clock kolono..pred nemu pa prazna cesta...kdo je butast...ce pele pod omejitvam

oprosti ce si se najdu v mojmu postu, ampak nisem meu namena udrihat po teb

Nehajte že enkrat pametovat o počasnih voznikih! Ajdi, priznam, da me včas kak kilež razkuri, ko sem v avtu. Ampak mi govorimo o vožnji z motorjem. To je pa ja prava sprostitev v primerjavi z avtomobilom - na vsakem semaforju se prerineš naprej, počasna vozila skineš hitro in brez težav (na varnem mestu)...mislim, kaj bi še radi!? A jaz zdaj vozim nek drug motor na nekem drugem planetu ali pa je krivo to, da se mi ne gre za sekunde prihoda na cilj?

Na cesti je marsikakšno vozilo, ki v vsakršnih pogojih ne dosega najvišje dovoljene hitrosti. SO WHAT!?

Skratka, pazite nase, predvidevajte in se ne ubadajte preveč z drugimi, z izjemo tega, koliko vas lahko potencialno ogrožajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Primer:

Policisti vztrajno lovijo in zasledujejo mlajšega mladoletnika po brezpotju obrobju gozda in travniku. Pri lovljenju, zasledovanju in grožnjam se mladoletnik iz strahu zaleti oziroma pade. Pri padcu kljub vse potrebni zaščitni opremi dobi težje telesne poškodbe pa še kaj se bi nabralo. Vozi pa kitajskega manjšega "crosa". Zanima me , ker v forumu smo policisti, pravniki, svetovalci, provokatorji ....

- kje so meje varnega zasledovanja policije,

- na kakšen način presodi policist, da ne pride to tragičnega dogodka

- posledice poznamo,

- odgovornost za dogodek,

- kazenska odgovornost,

- morebiti tožba staršev.

Slišal sem za podobne dogodek, ko je policija zasledovala mladoletnika in pri tem zasledovanju - lovljenju se je mladoletnik nesrečno smrtno ponesrečil. Krivda na strani mladoletnika zaradi bežanja in na strani policije zaradi nepremišljenega vztrajnega zasledovanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko kdo odgovori, če se komu uspe vozit vsaj eno minuto blizu omejitev, ne da bi se mu odzadaj zalepil kak bedak z avtomobilom. Potegneš malo več, ti sledi, kot, da hoče tekmovat, spustiš nazaj, te noče prehitet.....Če se ga pa otreseš, pa smo spet mi prehitri!!!!! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GRUNF... kaj si ti mogoče kakšen policist ali njihov pripadnik? ob tem, kar berem in si napisal ti, mi pade samo to na pamet :unsure:

Kaj pa vem.....Mogoče pa sem (glede na to, da vsak ki malo drugače pogleda na problem- je že takoj policaj) ......njihov pripadnik he, he, he..... In če sem, kaj potem.... Mogoče nisem vreden tega forumu B) ? Grow up, dete drago.....grow up....

Primer:

Policisti vztrajno lovijo in zasledujejo mlajšega mladoletnika po brezpotju obrobju gozda in travniku. Pri lovljenju, zasledovanju in grožnjam se mladoletnik iz strahu zaleti oziroma pade. Pri padcu kljub vse potrebni zaščitni opremi dobi težje telesne poškodbe pa še kaj se bi nabralo. Vozi pa kitajskega manjšega "crosa". Zanima me , ker v forumu smo policisti, pravniki, svetovalci, provokatorji ....

- kje so meje varnega zasledovanja policije,

- na kakšen način presodi policist, da ne pride to tragičnega dogodka

- posledice poznamo,

- odgovornost za dogodek,

- kazenska odgovornost,

- morebiti tožba staršev.

Slišal sem za podobne dogodek, ko je policija zasledovala mladoletnika in pri tem zasledovanju - lovljenju se je mladoletnik nesrečno smrtno ponesrečil. Krivda na strani mladoletnika zaradi bežanja in na strani policije zaradi nepremišljenega vztrajnega zasledovanja.

Dragi miranček, prežvečeno v eni drugi temi tu na MS-u. Domača naloga zate: poišči to temo, jo preberi (da ne boš samo slišal),...........Je to tako težko?? :headbang:

Popravljeno . Popravil Alla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko kdo odgovori, če se komu uspe vozit vsaj eno minuto blizu omejitev, ne da bi se mu odzadaj zalepil kak bedak z avtomobilom. Potegneš malo več, ti sledi, kot, da hoče tekmovat, spustiš nazaj, te noče prehitet.....Če se ga pa otreseš, pa smo spet mi prehitri!!!!! :hmm:

Seveda se mi in to še kar dosti kilometrov in ne blizu omejitev, celo v omejitvi. Smola za tega k se mi zalima za rit, ko gori rdeča luč na semaforju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nehajte že enkrat pametovat o počasnih voznikih! Ajdi, priznam, da me včas kak kilež razkuri, ko sem v avtu. Ampak mi govorimo o vožnji z motorjem. To je pa ja prava sprostitev v primerjavi z avtomobilom - na vsakem semaforju se prerineš naprej, počasna vozila skineš hitro in brez težav (na varnem mestu)...mislim, kaj bi še radi!? A jaz zdaj vozim nek drug motor na nekem drugem planetu ali pa je krivo to, da se mi ne gre za sekunde prihoda na cilj?

Na cesti je marsikakšno vozilo, ki v vsakršnih pogojih ne dosega najvišje dovoljene hitrosti. SO WHAT!?

Skratka, pazite nase, predvidevajte in se ne ubadajte preveč z drugimi, z izjemo tega, koliko vas lahko potencialno ogrožajo.

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo pa je rekel to?

jaz sem samo vprašala.

Jemlješ zadeve iz konteksta ......sicer pa si si dala odgovor kar sama :kva1: .....Tako ajnfah je vse v življenju :whistle:

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi Grunfek ne zameri ampak nihče ti odčita tvoje pripadnosti. Seveda si vreden tega foruma kajti tudi tvoje objave so koristne. Če pa je tema že nekje nekako prežvečena o katerem sprašujem poglej druge forumaše pa boš videl razliko. Če pa ti je težko napisati ali prilepiti konstruktiven odgovor raje ne komentiraj.

Domačo naloga pa kar sam pridno delaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

untitled.bmppri akcijah in novem zakonu in kaznih bo treba vozit tole

najhuje pri tem pa je, da se mi zdi da me tudi mentalno skušajo potisniti na tak nivo (država namreč)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi Grunfek ne zameri ampak nihče ti odčita tvoje pripadnosti. Seveda si vreden tega foruma kajti tudi tvoje objave so koristne. Če pa je tema že nekje nekako prežvečena o katerem sprašujem poglej druge forumaše pa boš videl razliko. Če pa ti je težko napisati ali prilepiti konstruktiven odgovor raje ne komentiraj.

Domačo naloga pa kar sam pridno delaj.

Miranček, a si poiskal temo?? No, ko jo boš se pa oglašaj.....Je bilo tam več kot dovolj takšnih in drugačnih komentarjev......BTWin primerjava tvojega primera z gonjenim mladoletnikom in poostreno akcijo policije ima zvezo v???

Ne seri in ne oftopičari brezzveze....

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTWin primerjava tvojega primera z gonjenim mladoletnikom in poostreno akcijo policije ima zvezo v???
To si ti napisal.

Grunfek a si jezen. Ne bodi no. Če ti je prav me blokirej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno mi nisi odgovoril kakšno vezo ima mladenič, ki je bežal pred policijo z akcijo kontrole motoristov,

ki jo izvaja policija??? Ne bom te blokiral, lahko ti pa dam banano.... :evilgrin:

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!