Skoči na vsebino

Husqvarna SM 125 S


apriliabiker

Priporočene objave

Tudi jaz bi rabil ogledala. Trenutno imam samo eno (levega), pa me zanima če na tehničnem kej težijo glede tega.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

inštruktor mi je reko da obvezno 2

dam še link od verjetno ene najbolj sfrizirane husqvarne sploh. napaste učke worship.gifworship.gifworship.gif od švaba je .)

9qo5-5.jpg

Popravljeno . Popravil impulz
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

inštruktor mi je reko da obvezno 2

Pol misliš da bom imel težave na tehničnem če bom imel samo enega? Ker original nej bi biu samo eden (tko mi je rekel prejšnji lastnik ki ga je pripeljal iz italije, aja motor je pa DT-jka da ne bo pomote).

Se opravičujem če sem malo off topic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol misliš da bom imel težave na tehničnem če bom imel samo enega? Ker original nej bi biu samo eden (tko mi je rekel prejšnji lastnik ki ga je pripeljal iz italije, aja motor je pa DT-jka da ne bo pomote).

Se opravičujem če sem malo off topic.

Mislim, da je obvezno samo levo ogledalo. Nasplošno so se mi policaji vedno zapićli v vsako malenkost na motorju, zato sem se trudil da je vse tako kot mora bit. Je pa tudi res, da samo kar se tiče ogledal sem se malo zajebaval, ker niti na enem supermotardu nisem imel ogledal in nikoli niso nič rekli. Tak, da eno lahko daš dol.

Sicer pa obstajajo tudi ena Frogy al Frog ogledala ... sam da najdem link xD

EDIT: evo ga : http://www.froggymirror.it/index.jsp ogledala se lepo zložijo ko jih nerabiš! Sm vidu, da se kar uporablja na supermototih.

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol misliš da bom imel težave na tehničnem če bom imel samo enega? Ker original nej bi biu samo eden (tko mi je rekel prejšnji lastnik ki ga je pripeljal iz italije, aja motor je pa DT-jka da ne bo pomote).

Se opravičujem če sem malo off topic.

na tehničnem verjetno neš mel problemov zaradi tega ker nimaš desnega špegla ker kolko je meni znano je samo levi obvezen.. saj pa majo apn-ke že v originalu samo levi špegel :) te je že dovoljeno tak whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je tak problem našraufat obadva ogledala preden greš na tehničnega. :D Če so pa s policaji problemi je pa druga stvar... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je obvezno samo levo ogledalo. Nasplošno so se mi policaji vedno zapićli v vsako malenkost na motorju, zato sem se trudil da je vse tako kot mora bit. Je pa tudi res, da samo kar se tiče ogledal sem se malo zajebaval, ker niti na enem supermotardu nisem imel ogledal in nikoli niso nič rekli. Tak, da eno lahko daš dol.

Sicer pa obstajajo tudi ena Frogy al Frog ogledala ... sam da najdem link xD

EDIT: evo ga : http://www.froggymirror.it/index.jsp ogledala se lepo zložijo ko jih nerabiš! Sm vidu, da se kar uporablja na supermototih.

Tnx za tole, se mi kr dopadejo sam a se jih da dobit v sloveniji?

Sej če bi meu 2 bi meu oba našraufana O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tnx za tole, se mi kr dopadejo sam a se jih da dobit v sloveniji?

Sej če bi meu 2 bi meu oba našraufana O:-)

Verjetno ne oz. mogoče kakšna obalna trgovina lahko zrihta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

worship.gifworship.gif

če vozim orginal krivino z hgs dušilcem nemore bit nč mašini... al se spet motim :) teh 20km ji nebo nič anede

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

worship.gifworship.gif

če vozim orginal krivino z hgs dušilcem nemore bit nč mašini... al se spet motim :) teh 20km ji nebo nič anede

Pomoje nima kaj bit narobe saj je taglavno itak v krivini, dušilec kot že ime pove sam zvok zaduši.Sam verjetno bo najboljš da še teh 20km počakaš pa daš pol use skupi gor =) se ti bo zdelo da bolj letibiggrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

worship.gifworship.gif

če vozim orginal krivino z hgs dušilcem nemore bit nč mašini... al se spet motim :) teh 20km ji nebo nič anede

Kwa si tok neučakan. Pol za 20 km boš šraufu dušilc na original krivino pol ga boš mogu pa z original krivine šraufat na hgs :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj se sam natakne gor. ni nč za šraufat(skoraj nič no.

edino une fedre z krivine je mal težje dol vzet če si sam (:

najbolš sound ma ko je sam krivina gor... alpa sploh če je brez auspuha worship.gif

če nebo deža grem jutri eno rundo okol bajte ob 5.30, komaj čakam laugh.gif

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa si tok neučakan. Pol za 20 km boš šraufu dušilc na original krivino pol ga boš mogu pa z original krivine šraufat na hgs :worship:

lol?al je problem 2šraufka odvit pa nazaj privit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj se sam natakne gor. ni nč za šraufat(skoraj nič no.

edino une fedre z krivine je mal težje dol vzet če si sam (:

Ma usen ti je đabe zto k nebo nč drugačn glas. Pr 2 taktarjih je to samo u krivini za razliko od 4 taktarja k daš slip on auspuh gor pa že grmi. Edin hgs bo pa res gor pisal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol?al je problem 2šraufka odvit pa nazaj privit?

Za marsikaterega je to že cel projetk ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma usen ti je đabe zto k nebo nč drugačn glas. Pr 2 taktarjih je to samo u krivini za razliko od 4 taktarja k daš slip on auspuh gor pa že grmi. Edin hgs bo pa res gor pisal :D

majčken bol glasn je pa kadi se dost bol :P zarad katalizatora k ga ni (:

pravjo da se da 8kw blokada čist na izi vn vzet. sicer se jo vidi, čist na začetku krivine, sam je že tak notr pršvasana da ni šans da jo dobiš ven

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj se sam natakne gor. ni nč za šraufat(skoraj nič no.

edino une fedre z krivine je mal težje dol vzet če si sam (:

najbolš sound ma ko je sam krivina gor... alpa sploh če je brez auspuha worship.gif

če nebo deža grem jutri eno rundo okol bajte ob 5.30, komaj čakam laugh.gif

Drži se bolj naprej da te ne potegne dol zej ko bojo taki pospeški. tongue.gifBoš vidu da je kokr da bi meu 2 auspuha enga do takrat ko ne odpre auspuha druzga pa ko gabiggrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ena stvar me srbi že od začetka...

ZAKAJ MA APRILIA RPM METER HUSQVARNA PA GA NIMA?!?! (čeprav ma na števcu opcijo za rpm)wallbash.gif

Ma sej je sam za ukras... kdaj pa gledaš na kolk rpm se furaš :P js ga pr tomosu nism nč pogrešu, kle mi je pa lih tok fajn d sošolca mal drkam k ga na yamahi wr 125 lih tko nima hehe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je ful jebaćko tole:

http://www.youtube.com/watch?v=VVohpjpWLhs

sicer gre za cagivo raptor, vendar bi se tole dalo na montirati tudi na husqvarno. Sicer ne vem če se da tole dobiti v Sloveniji. Če kdo ve kje se to dobi naj mi piše ZS ali naj kar tukaj pove :)

Popravljeno . Popravil znj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!