Skoči na vsebino

Husqvarna SM 125 S


apriliabiker

Priporočene objave

To te policaji zahapsajo takoj. Verjetno živi v kšnem odročnem kraju :D

http://www.avto.net/....asp?ID=3667162

Evo za vse k bi pa novo kupli. Za 3800€ bi se dal že tanov motor dobit :D res da je pa verjetno lanski model ampak če pogledaš da iščejo po 3300€ za 08 in 3200 za 07 letnik rabljene je to odlična cena!

Tole je men Jože že pred pol leta ponujal za 3800€. Letnik je pa 08, ja. Pomoje bi šla še dol. V Avtovalu pa nočjo it pod 3800€ za 08 letnik, usaj kukr  sem jaz govoril z njimi. :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me kakšne imate izkušnje z pooblaščenimi servisi za husqvarne?

še posebej me zanimajo mb in ptuj... :)

No js ti povem lahko samo da ko sem delal generalno sem pač preklical mal uradne servise in so deli dragi :whistle:... več ti pa ne morem pomagat ker nisem tam servisiral ti pa priporačam da greš v avstrijo, lih ker si blizu in pomojem se bi tam dalo dobit veliko ceneje, vem pa za enga ki je iz Celja in ima relativno poceni stvari za Husqo(meni je zrihtal tiste dele ki jih nisem mogel nikjer dobit), ni pa pooblaščen. to kar sm zaj napisal pa ti lahko pomaga samo če nimaš več garancije...;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me kakšne imate izkušnje z pooblaščenimi servisi za husqvarne?

še posebej me zanimajo mb in ptuj... :)

http://www.zupin.si/pdf/huPLZslo.pdf   - tole naj bi bili trenutno pooblaščeni za Husqvarno v Sloveniji. 

Jst poznam samo Avtoval iz Grosuplja. Zaenkrat vse v redu, tudi na garancijo že porihtali/zamenjali brez vprašanja. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a majo sm/wre kakšno sranje v original resonanci??nekje sem prebral,da če naročaš racing kit,potem dobiš enak izpih samo spraznjen,pa na youtube k je posnetek od racing kita tudi dosti bolj "cingla" motor,kot pa navaden...

sicer bom pogledal,moram pa prvo dobiti motor iz servisa.A je potrebno zamenjati tisti obroček med cilindrom in izpuhom,če ga vzameš dol?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a majo sm/wre kakšno sranje v original resonanci??nekje sem prebral,da če naročaš racing kit,potem dobiš enak izpih samo spraznjen,pa na youtube k je posnetek od racing kita tudi dosti bolj "cingla" motor,kot pa navaden...

sicer bom pogledal,moram pa prvo dobiti motor iz servisa.A je potrebno zamenjati tisti obroček med cilindrom in izpuhom,če ga vzameš dol?

lp

nekateri motorji majo prekate v resonančnm delu, za tega nism prepričan če ma al nima, snem dol pa probej s kašno zajlo al pa dratom ;)

obročka p ni treba menat če del avspuh snamš, razn seveda če ga uničš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a majo sm/wre kakšno sranje v original resonanci??nekje sem prebral,da če naročaš racing kit,potem dobiš enak izpih samo spraznjen,pa na youtube k je posnetek od racing kita tudi dosti bolj "cingla" motor,kot pa navaden...

sicer bom pogledal,moram pa prvo dobiti motor iz servisa.A je potrebno zamenjati tisti obroček med cilindrom in izpuhom,če ga vzameš dol?

lp

ja seveda imajo :wacko:

ko pa naročiš racing kit pa dobiš mislim da izpuh od WR modela :) ne me držat za besedo......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se pa splača to vn jemat?

ja naj bi se an ;) motor lahko dela brez d bi ga kej overalu in pač lepš dela in bul gre heh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se pa splača to vn jemat?

o tem bi se dalo razpravljat.

iz finančnega vidika se ne splača

iz vseh drugih vidikov se splača.

vpraši kaj te zanima

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o tem bi se dalo razpravljat.

iz finančnega vidika se ne splača

iz vseh drugih vidikov se splača.

vpraši kaj te zanima

hja glede finančnega vidika,ni mi nek problem razrezat pa nazaj avtogeno zavarit an,fergazer je pa treba na novo nastaviti ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja glede finančnega vidika,ni mi nek problem razrezat pa nazaj avtogeno zavarit an,fergazer je pa treba na novo nastaviti ?

Absolutno treba fergazr nastavt, čene se neboš doug pelu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če nisem tega napisal že 3x v tej temi pol pa tui nevemclosedeyes.gif

nabavit dele iz racing kita (dize in iglo) + set diz in potem probavaš kera najbolj paše.

racing kit dize stanejo v kompletu 150€.

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če nisem tega napisal že 3x v tej temi pol pa tui nevemclosedeyes.gif

nabavit dele iz racing kita (dize in iglo) + set diz in potem probavaš kera najbolj paše.

racing kit dize stanejo v kompletu 150€.

pol bi pa bilo bolje če bi kupil dize za ta ferg posebi,da mi serviser naroči iz avstrije itak bi pol on nastavu motor,ker ne vidim logike da bi 5 diz pa igla stalo 150€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če nisem tega napisal že 3x v tej temi pol pa tui nevemclosedeyes.gif

nabavit dele iz racing kita (dize in iglo) + set diz in potem probavaš kera najbolj paše.

racing kit dize stanejo v kompletu 150€.

A naj ne bi bil v tem kitu še en batič, ki je v fergazerju? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni važna glavna diza, ker te so poceni.

draga je igla in pa einspritz diza.

jaz sem rajš dal tistih 150€ pa se nisem matral iskat vse dize pa iglo posebej :)

najprej poglej ker fergazer sploh maš, to kaj sem napisal je blo mišljeno za 28 dell'orto fergić k je neki kompromis med einspritzom in pa fergazerjem.

prepričan sem da maš ti še 34 dellorto vhsb ali 35 mikuni tmx!

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol bi pa bilo bolje če bi kupil dize za ta ferg posebi,da mi serviser naroči iz avstrije itak bi pol on nastavu motor,ker ne vidim logike da bi 5 diz pa igla stalo 150€

Enako tudi jaz razmišljam, vendar vsi govorijo, da je ta igla tako  ključnega pomena, ali pač? Igle pa žal ne moreš drugače dobit kakor, da kupiš original racing Kit. Ima mogoče kdo  kakšne izkušnje s tem, da bi zamenjal kar cel fergazer in npr. vzameš še kaj večjega 32mm ali 34mm? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enako tudi jaz razmišljam, vendar vsi govorijo, da je ta igla tako ključnega pomena, ali pač? Igle pa žal ne moreš drugače dobit kakor, da kupiš original racing Kit. Ima mogoče kdo kakšne izkušnje s tem, da bi zamenjal kar cel fergazer in npr. vzameš še kaj večjega 32mm ali 34mm?

jap absolutno, naredi tak.

kupi 34 in se rešiš teh nevšečnosti + dobiš še dodatn šus na 11k rpm ko se vsi 28 fergazerji začnejo že dušit .)

moja izbira bi bila mikuni 35tmx če ti kaj pomaga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap absolutno, naredi tak.

kupi 34 in se rešiš teh nevšečnosti + dobiš še dodatn šus na 11k rpm ko se vsi 28 fergazerji začnejo že dušit .)

moja izbira bi bila mikuni 35tmx če ti kaj pomaga.

Bom se to jaz še z majstrom pogovoril, ziher ve kako pa kaj. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap absolutno, naredi tak.

kupi 34 in se rešiš teh nevšečnosti + dobiš še dodatn šus na 11k rpm ko se vsi 28 fergazerji začnejo že dušit .)

moja izbira bi bila mikuni 35tmx če ti kaj pomaga.

35 TMX je bil original na moji Hondi xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js mam 28 PHBH sam je pomojm čist navadn fergazer,brez dodatkov ki jih imajo novejši letniki.Kaj torej narediti?

Bi tudi sam najraje dal gor kakšnega 34 samo se je spet treba zravn spravit pa izpeljat zadevo.Bom počakal da vidim koliko dobim prakso plačano pol se bom pa odloču

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kako se pa nastav pol fergazer? :blush:

Ja obvezno večjo glavno dizo in mogoče iglo dvignit malo, stvar probe. Če bo diza premala, se izsuši mašina in hrk pa je konc veselja... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!