Skoči na vsebino

Husqvarna SM 125 S


apriliabiker

Priporočene objave

povsot vožnja z 125 izpitom.. al pa tale http://www.avto.net/....asp?ID=3851915

ušeč mi je ta motor in tut en kolega ga ful hvali pa me zanima če ma kšn kej izkušn a dela kj probleme riba servisi......

Super motor! Sam ... bo pa treba skrbet zanj.

Noben motor ne riba sam od sebe. Serijske napake odpravijo v prvem,drugem letu, naprej je odvisno od lastnika.

Če hočeš TOP kupi eno takole Husqvarno. Meni je služila skoraj dve leti in bi jo še enkrat kupil. :D Tako kot usak moj motor xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super motor! Sam ... bo pa treba skrbet zanj.

Noben motor ne riba sam od sebe. Serijske napake odpravijo v prvem,drugem letu, naprej je odvisno od lastnika.

Če hočeš TOP kupi eno takole Husqvarno. Meni je služila skoraj dve leti in bi jo še enkrat kupil. :D Tako kot usak moj motor xD

 bl k berm bl sm prepričan da je to motor k bo služu...kaj pa servisi na kok km so pa kolk kej pije?...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na vsakih 5kkm treba razdret mašino pa pogledat če treba menjat bat. drugo je vse kot pri ostalih 2t motorjih.

jaz z odblokirano naredim z enim tankom (brez rezerve, torej 9.5L) maximalno 150km in pa minimalno 79km (trance_25_naughty.giftrance_25_naughty.giftrance_25_naughty.gif) s tem da ne speljem dokler cilinder ni topel na otiprolleyes.gif

jaz sem z husqvarno zelo zelo zadovoljen če ti to kaj pomaga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na vsakih 5kkm treba razdret mašino pa pogledat  če treba menjat bat. drugo je vse kot pri ostalih 2t motorjih.

jaz z odblokirano naredim z enim tankom (brez rezerve, torej 9.5L) maximalno 150km in pa minimalno 79km (trance_25_naughty.giftrance_25_naughty.giftrance_25_naughty.gif) s tem da ne speljem dokler cilinder ni topel na otiprolleyes.gif

jaz sem z husqvarno zelo zelo zadovoljen če ti to kaj pomaga

aha ja sj 2T bat menat ja:D am no ja sj niti ne pije neki velik sm mislu da še več:Da kok pa maš ti letnik:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha ja sj 2T bat menat ja:D am no ja sj niti ne pije neki velik sm mislu da še več:Da kok pa maš ti letnik:D

ubistvu sm opazu da 09:D a 05 ta k se prodaja mislš da bi bla za kupt:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2009

a pa si bat že kej menu..pa kok maš kej stroškov z motorjom tko prbližno:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do zdaj nekih vlkih stroškov nisem imel... je enkrat zaribala mašina serviserju ker je HLOD ki NIMA POJMA, vendar se je uredilo pod garancijo. zdaj mam nekaj čez 1500 z novim batom in cilindrom.

stroški... bencin, olje... tu pa začne denarnica že kašljatsurrender.gif

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do zdaj nekih vlkih stroškov nisem imel... je enkrat zaribala mašina serviserju ker je HLOD ki NIMA POJMA, vendar se je uredilo pod garancijo. zdaj mam nekaj čez 1500 z novim batom in cilindrom.

stroški... bencin, olje... tu pa začne denarnica že kašljatsurrender.gif

samo gre pa ko kurba mislim pospeški biggrin.gif mogoče se mi samo zdi ker mam 4t... bi mel takoj samo je impulz noče prodat trance_39_thumbdown.gif

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo gre pa ko kurba mislim pospeški biggrin.gif mogoče se mi samo zdi ker mam 4t... bi mel takoj samo je impulz noče prodat trance_39_thumbdown.gif

Ponud mu 4200€ pa boš videl, kako noče prodat xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do zdaj nekih vlkih stroškov nisem imel... je enkrat zaribala mašina serviserju ker je HLOD ki NIMA POJMA, vendar se je uredilo pod garancijo. zdaj mam nekaj čez 1500 z novim batom in cilindrom.

stroški... bencin, olje... tu pa začne denarnica že kašljatsurrender.gif

heh kaj čmo pač 2T se zavedam da ne pije lih mal:D:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kdo tale

thumbnail_elastomere_gruen.jpg

elastični kolešček od tu:

dsc00420kt.jpgfmeni ga je vtrgalo ven ker sem mel ketno odšpanano zdaj pa se ketna gloda ob ta šrauf.

kupim to zadevo TAKOJ za 10€, naročanje mi traja predolgo :/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če bi uporabil za to čas, preden bi dobil novo, uporabil košček armirane vrtne cevi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če bi uporabil za to čas, preden bi dobil novo, uporabil košček armirane vrtne cevi?

točno... vrtna cevslap.gif

tnx za idejo, sem po kmečko že popravil vendar ideja z cevjo je boljša!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst imam še en tak kolešček prišraufan na geštel, vendar ničermu ne služi. Mogoče kot rezerva :? Sam trenutno je motor na servisu tko da ti ga ne morem prodat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst imam še en tak kolešček prišraufan na geštel, vendar ničermu ne služi. Mogoče kot rezerva :? Sam trenutno je motor na servisu tko da ti ga ne morem prodat.

Najbrš ni prišrravfanna geštel brez pomena??! Sej ma Husa tut še enga al dva, pa če bi bil brez pomena potem ne bi bil čisto umazan in imel odtisov ketne. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbrš ni prišrravfanna geštel brez pomena??! Sej ma Husa tut še enga al dva, pa če bi bil brez pomena potem ne bi bil čisto umazan in imel odtisov ketne.

Sej verjetno ni braz pomena samo ne vem čemu nej bi služil. En je pod ketno, in po njemu drsa ketna, drugi je pa prišraufan precej nad ketno in sicer približno tm kjer si pršvasane tačke za sovoznika oz. mal pod airboxom. Je pa samo ošprican od ketne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej verjetno ni braz pomena samo ne vem čemu nej bi služil. En je pod ketno, in po njemu drsa ketna, drugi je pa prišraufan precej nad ketno in sicer približno tm kjer si pršvasane tačke za sovoznika oz. mal pod airboxom. Je pa samo ošprican od ketne.

če tistega nebi bilo in bi imel odšpanano ketno in bi bil na kakšnem offroad terenu bi ti plastiko od airboxa zagrabilo v ketno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej verjetno ni braz pomena samo ne vem čemu nej bi služil. En je pod ketno, in po njemu drsa ketna, drugi je pa prišraufan precej nad ketno in sicer približno tm kjer si pršvasane tačke za sovoznika oz. mal pod airboxom. Je pa samo ošprican od ketne.

Ne ni ošprican, ima odtise ketne. Enkrat poglej kako visoko fukne ketno, ko daš iz lera v brzino. Pa tudi med vožnjo so veliki sunki na ketno, ki se razteza in ni ves čas v enaki legi kot če motor miruje. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ni ošprican, ima odtise ketne. Enkrat poglej kako visoko fukne ketno, ko daš iz lera v brzino. Pa tudi med vožnjo so veliki sunki na ketno, ki se razteza in ni ves čas v enaki legi kot če motor miruje.

Aha, no hvala za razlago. Bom pogledal takoj ko dobim motor s servisa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

lp..evo jst sm zdej kupu husqvarno sms125 prvi občutki noro hud motor trga gate glede na to da je 125 zdej me pa zanima kje je kkšn uradni servis..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp..evo jst sm zdej kupu husqvarno sms125 prvi občutki noro hud motor trga gate glede na to da je 125 zdej me pa zanima kje je kkšn uradni servis..

povej skod si pa ti povem kje ti je najbližje.

letnik 2010 si kupu? tanovo 4t RAKETO??l_01.gif:P

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

povej skod si pa ti povem kje ti je najbližje.

letnik 2010 si kupu? tanovo 4t RAKETO??l_01.gif:P

am borovnica okolica vrhnike..nene 2t 2005.l ah kje 4 taktna pomoje negre nikamor:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!