Skoči na vsebino

Husqvarna SM 125 S


apriliabiker

Priporočene objave

hvala za odgovore. najbrž se bom odločil za dunlop qualifier

enako jst tut razmišlam da bi kr te nataknu na felge pa gasa:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni to isto :) GP Racer so GP Racer :P

Ja se opravičujem sem zato napisu ker se nespoznajo vsi na Dunlop gume tko k ti naprimer :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja se opravičujem sem zato napisu ker se nespoznajo vsi na Dunlop gume tko k ti naprimer :rolleyes:

Moje je blo pa mišleno kot sarkazm, kot GP Racer so najboljše :D xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me če kdo prodajala al pa če pozna koga ki prodaja odprto Husqvarno sm 125 2T do tam nekje 3000€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me če kdo prodajala al pa če pozna koga ki prodaja odprto Husqvarno sm 125 2T do tam nekje 3000€

Nima veze al je odprta al zaprta, ti jo kupi. Odpreti se jo da za 70€. Če rabiš vedeti kako, mi piši PM, ker je ni noben problem odpreti. Lahko ti tudi pokažem, če hočeš. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me če kdo prodajala al pa če pozna koga ki prodaja odprto Husqvarno sm 125 2T do tam nekje 3000€

haha a si to ti žan:D:P si se čis navdušu zdei..to nedelo sm mislu pridt spet na rakitno mau pa bo pomoje polcajou dost:S  hehe čis se navdušu zdei k si vidu mojo aa;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha a si to ti žan:D:P si se čis navdušu zdei..to nedelo sm mislu pridt spet na rakitno mau pa bo pomoje polcajou dost:S hehe čis se navdušu zdei k si vidu mojo aa;)

:surrender: Jest bom pomoje reskeru....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:surrender: Jest bom pomoje reskeru....

hm ma js pa to nedelo raj ne k nvem zdej so neki velik gor morm narest glavno nasledn petk poll pa gasa k zaenkat sm še brz izpita čakam glavno vožno pol pa komot:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe ma morm ubaut neki za po cest ne..zdj pa a bo husa al pa aprilia :)

js bi na tvojm mestu raj mejčkn počaku da kšna dobra husa gor pride mi je ful bl strupena k aprilia..pač suprmoto mislš ti najbrš ?? al rs aprilio

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js bi na tvojm mestu raj mejčkn počaku da kšna dobra husa gor pride mi je ful bl strupena k aprilia..pač suprmoto mislš ti najbrš ?? al rs aprilio

Drugač ma sx aprilia dosti bolj sofisticiran dizajn ;) husa še ni vidla zadnje led luči... Kar se agregata tiče sta enako zmogljiva in preverjena stroja. Pomoje se gre tukaj samo ker ti je lepši. Js k sm svojga kupvou mi je aprilia velik bolj sedla, usake oči imajo pa svojega malarja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugač ma sx aprilia dosti bolj sofisticiran dizajn ;) husa še ni vidla zadnje led luči... Kar se agregata tiče sta enako zmogljiva in preverjena stroja. Pomoje se gre tukaj samo ker ti je lepši. Js k sm svojga kupvou mi je aprilia velik bolj sedla, usake oči imajo pa svojega malarja.

kok maš pa ti kej letnik ..k js mam 2005 in mi je zlo lepši k aprilia ta letnik..kako to mislš husa še ni vidla zadne luči.. glede agregata je pa pomoje enako ja ker nemore bit en tok različn od druzga prbližn sta si podobna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok maš pa ti kej letnik ..k js mam 2005 in mi je zlo lepši k aprilia ta letnik..kako to mislš husa še ni vidla zadne luči.. glede agregata je pa pomoje enako ja ker nemore bit en tok različn od druzga prbližn sta si podobna

Aprilie sx 125 sploh ni do letnika 2008, prej so bile pa mx, ki pa tut men niso ušeč :D... LED luč sm mislu :D Js mam 2008

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aprilie sx 125 sploh ni do letnika 2008, prej so bile pa mx, ki pa tut men niso ušeč :D... LED luč sm mislu :D Js mam 2008

ja sj une so mx ja una mi res ni lepa..to se pa strinjam ja.glede luči hmm me sploh ne moti da ni led je tut taka mi ušeč:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugač ma sx aprilia dosti bolj sofisticiran dizajn ;) husa še ni vidla zadnje led luči... Kar se agregata tiče sta enako zmogljiva in preverjena stroja. Pomoje se gre tukaj samo ker ti je lepši. Js k sm svojga kupvou mi je aprilia velik bolj sedla, usake oči imajo pa svojega malarja.

Aprilia nasploh je čist tipično Italjanska, ogromno dajo na dizajn, premalo pa na agregate. Sicer je aprilia priznana znamka, samo ne slovi po nekih zelo kvalitetnih agregatih (pokvarljivost in te fore). To velja nasplošno in kakor sem slišal za SM 125 so kar v redu. Saj Husqvarna je tudi Italjanska samo se pri njihovih motorjih ne opazi teh lastnosti. Res pa je da izdelujejo le HE, SM in MX, kjer so vsi dizajni dokaj podobni. Sem pa tudi o Husqvarni že slišal takšne stvari, da te boli glava. Pa to niso ble čenče iz gostiln, ampak od ljudi, ki furajo za Husqvarna MX team in od ljudi, ki so testirali motorje v tovarni. 

Glede LED luči. Res ni problem odžagati zadnjega nosilca tablice in luči in ga zamenjati z HE nosilcem tablice, ki stane 20€. Je pa res  da bi lahko nataknili zadnji blatnik od WR 125 (novejši letniki), ali kaj podobnega. Ne bi bilo nič dražje. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aprilia nasploh je čist tipično Italjanska, ogromno dajo na dizajn, premalo pa na agregate. Sicer je aprilia priznana znamka, samo ne slovi po nekih zelo kvalitetnih agregatih (pokvarljivost in te fore). To velja nasplošno in kakor sem slišal za SM 125 so kar v redu. Saj Husqvarna je tudi Italjanska samo se pri njihovih motorjih ne opazi teh lastnosti. Res pa je da izdelujejo le HE, SM in MX, kjer so vsi dizajni dokaj podobni. Sem pa tudi o Husqvarni že slišal takšne stvari, da te boli glava. Pa to niso ble čenče iz gostiln, ampak od ljudi, ki furajo za Husqvarna MX team in od ljudi, ki so testirali motorje v tovarni. 

Glede LED luči. Res ni problem odžagati zadnjega nosilca tablice in luči in ga zamenjati z HE nosilcem tablice, ki stane 20€. Je pa res  da bi lahko nataknili zadnji blatnik od WR 125 (novejši letniki), ali kaj podobnega. Ne bi bilo nič dražje. 

V praksi se je izkazalo, da rotax 122 ob pravilni nastavitvi in vzdrževanju dela BP, tisti ki pa doma odperajo in pa drkajo, dizo pa original pa ribne jasno. In še to morš upoštevat, da je veliko več aprilij kot pa husqvarn in je zato tut več govora o tem. Če že samo po forumu pogledaš kolk folka fura rs-ke pa sx-e (no teh je manj), pa kolk jih ma husqvarno. Aja LED SERIJSKO, motor pa ti itk lhko prefukaš kokr ga hočš, sam to kar so fantje delal po tomosih uzadi z lučkam je šlo men na bruhanje (končni izgled). Js sm meu na tomosu original in mi je blo tko najlepš..-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko KM pa imata ta dva motorja (husqvarna sm, aprilia sx) odprta verzija?

Okoli 25 na kolesu. Če daš pa večji uplinjač, lamele športne, izpuh, pa mogoče kakšen bat pa glavo + kanali pa z lahkoto dobiš 30++

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aprilia nasploh je čist tipično Italjanska, ogromno dajo na dizajn, premalo pa na agregate. Sicer je aprilia priznana znamka, samo ne slovi po nekih zelo kvalitetnih agregatih (pokvarljivost in te fore). To velja nasplošno in kakor sem slišal za SM 125 so kar v redu. Saj Husqvarna je tudi Italjanska samo se pri njihovih motorjih ne opazi teh lastnosti. Res pa je da izdelujejo le HE, SM in MX, kjer so vsi dizajni dokaj podobni. Sem pa tudi o Husqvarni že slišal takšne stvari, da te boli glava. Pa to niso ble čenče iz gostiln, ampak od ljudi, ki furajo za Husqvarna MX team in od ljudi, ki so testirali motorje v tovarni. 

Glede LED luči. Res ni problem odžagati zadnjega nosilca tablice in luči in ga zamenjati z HE nosilcem tablice, ki stane 20€. Je pa res  da bi lahko nataknili zadnji blatnik od WR 125 (novejši letniki), ali kaj podobnega. Ne bi bilo nič dražje. 

am se strinjam glede usga sm mislu od ktma exc zadn nosilc dat gor samo ni gomolugacije...glede blatnika mi je pa zelo všeč ker je že tanov ta je že tanova oblika in se blatnik zaključi na gor in v špico tko da to ni potrebno zamenjave:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V praksi se je izkazalo, da rotax 122 ob pravilni nastavitvi in vzdrževanju dela BP, tisti ki pa doma odperajo in pa drkajo, dizo pa original pa ribne jasno. In še to morš upoštevat, da je veliko več aprilij kot pa husqvarn in je zato tut več govora o tem. Če že samo po forumu pogledaš kolk folka fura rs-ke pa sx-e (no teh je manj), pa kolk jih ma husqvarno. Aja LED SERIJSKO, motor pa ti itk lhko prefukaš kokr ga hočš, sam to kar so fantje delal po tomosih uzadi z lučkam je šlo men na bruhanje (končni izgled). Js sm meu na tomosu original in mi je blo tko najlepš..-

vrjammm ja dostkat je original dost lepši k pa da kej packaš men je moja res čis uredu

post-24487-032625200 1281689912_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!