Skoči na vsebino

Husqvarna SM 125 S


apriliabiker

Priporočene objave

Tako mi reku mehanik da naj delam

Motor gre dobro pa ne paca nic za 1x se

Haha zazo jih raje dol vrzes pa je reseno :D

Tale motor pa js poznam pa tudi lastnika poznam ;)

Sej motor je dober samo cena pa je res previsoka za ta letnik

Ko ga je on kupu je dau majn pomoje

Tolko sm dau js za mojga pa je biu 1leto star :)

Ma pa res pou leta state gume 2mesca staro ketno pa zobnike pa arrow auspuh ce se ne motim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako mi reku mehanik da naj delam

Motor gre dobro pa ne paca nic za 1x se

Haha zazo jih raje dol vrzes pa je reseno :D

Tale motor pa js poznam pa tudi lastnika poznam ;)

Sej motor je dober samo cena pa je res previsoka za ta letnik

Ko ga je on kupu je dau majn pomoje

Tolko sm dau js za mojga pa je biu 1leto star :)

Ma pa res pou leta state gume 2mesca staro ketno pa zobnike pa arrow auspuh ce se ne motim

Te mehaniki so itq tak tak, eni res ne bi smeli šeraufat. Sej jst tut nisem nek genij na tem področju, sam vseeno. 2% Motula 710 se men zdi čist kul. Na krosu sem mel 2% pa mu nikol ni blo nič. :) 

Ne ne, ogledalo mora bit vsaj eno gor. Verjem, rešuje življenje. Jst sm ga mel 2 tedna dol pa sem 3× skor v rit auto dobu. 

Jah pa verjetno tut slovenski ni, je tako? V Italiji so pa te mopedi napol zastonj. Model je tut starejš, kot 07, vsaj zdi se mi. 

Ja in kaj? Gume pa ketna pa izpuh so vse skup 500-600€. :) Naj da realno ceno, naj si vzeme vse te stvari in mi spust teh 600€ in ga jst kupim :) Za 3300€ dobiš novo, nov model. :) Jst sm dal za svojo, k je bla stara tut leto al leto pa pol nekje mal več, kot 3000€, sam takrat so ble mal drugačne cene, je bla tut nova kanček dražja. Edin Impulz je dobu ful pocen, mamo mu vidim! :D 

 

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah to mas tudi prau

Sej mu nima kej bit bomo vidli sm naredu samo en tank od servisa zdej :)

Sej js mam tud levo gor ker sm tudi js probau brez pa mi je cudno se non stop obracat za prehitevat pa use ni najlepse ampak pomaga

Tonvem

Vem da je 2lastnik

Nene letnik je 2005 ker od 2006 so ze taki modeli kot so bli nasi ta rdece bela kobinacija

Jo ma kolega enako 2006 letnik pa je ista ko moja ko je 2008

Za gume pa ketne je pa tudi res

Ugl dobis dosti novejsi letnik za ta dnar

Npr moja 2008 letnik res da bla ze na tleh pa nedela stevec ampak je masina ko nova se zdej sm menjau bat tesnila prenose in te pizdarije slo 400€ gor na njo pa jo dam za 500€ majn

Heh treba met sreco ne :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah to mas tudi prau

Sej mu nima kej bit bomo vidli sm naredu samo en tank od servisa zdej :)

Sej js mam tud levo gor ker sm tudi js probau brez pa mi je cudno se non stop obracat za prehitevat pa use ni najlepse ampak pomaga

Tonvem

Vem da je 2lastnik

Nene letnik je 2005 ker od 2006 so ze taki modeli kot so bli nasi ta rdece bela kobinacija

Jo ma kolega enako 2006 letnik pa je ista ko moja ko je 2008

Za gume pa ketne je pa tudi res

Ugl dobis dosti novejsi letnik za ta dnar

Npr moja 2008 letnik res da bla ze na tleh pa nedela stevec ampak je masina ko nova se zdej sm menjau bat tesnila prenose in te pizdarije slo 400€ gor na njo pa jo dam za 500€ majn

Heh treba met sreco ne :D

Kje si dele naroču? 

Seveda mu je lahko kaj...obročke prepiha prevelika količina olja. Kvasko ma kr izkušnje s tem. Najboljš, da nazaj priklopiš pumpico, ker je res fenomenalna :D 

Pa to je potrošni material, ne more to on v ceno vračunavat. Kaj pa vem :) 

Če bi bla slovenska, bi imel označeno slovensko poreklo po mojem. :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ih dobim preko enga mehanika ki se pac poznamo pa mi zrihta :)

Iz italje so ugl kosi

Maja to ja ampak za 1x dela uredu no

Ma kurac me je strah da mi se 1x zablokira gumo zarad tega -.-

To itak hh

Js mam zdej nou bat pa to gor pa bom zato dau 400€ visjo ceno

Ehh usak ma svojo logiko

Prej al slej usi spustijo ker jih noben ne klice itak :)

Ja to pa nvem alpa spregledau nvem pok ga pa prasi hh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ahh, s 125 2 taktasi je ce mene prasas mal brezveze se zajbavat..sej sem tudi sam mel wrja 125 pa predelanga kr posteno..ampak ce mene prasas rajsi prodas in das se kej zravn in kupis ktm-a :3 pije mi vec k pou manj gre pa neprimerljivo bolse

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ahh, s 125 2 taktasi je ce mene prasas mal brezveze se zajbavat..sej sem tudi sam mel wrja 125 pa predelanga kr posteno..ampak ce mene prasas rajsi prodas in das se kej zravn in kupis ktm-a :3 pije mi vec k pou manj gre pa neprimerljivo bolse

Izpit, kolega, izpit :D LCji tut vejo potrgat kšne ojnce že pri 25-30kkm ;)

Pa ne moreš primerjat sploh. Tvoj LC ma 5× več kubov pa nit 2× več konjev :D WRjka s pravimi prenosi se ziher drži LC4 v speljevanju :D To je tist, kar se išče. Mala, nabrušena mašina, k se razlet po 5.000km, ne pa te LC4 kravice od KTMa :D

Keri letnik WRjke si pa meu? Lani si lahko dobu za 4000€ novo. Če bi mel denar...huh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ktm gre hudo in jebes 125 ce mas to :)

Je pa lepo pri 16 met hudo 125

Meu je wre-ja 2008 letnik :)

Ti pa budacki mislim da mas leta da bi lahko meu ze za neomejeno a ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tok star pa nism :D Mi še manjka malo :P Oz. po novem zakonu bi mogoče že lahko mel :) 20 okroglih haha

WRE ni isto, kot WR. WREja al WRja je imel? WR je stroj, WRE so ista zadeva, kot SM, sam enduro poteze. :)


Ej k je kdo menjal prestavno razmerje na teh novejših letnikih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mas za a2?

Wre

Wr je cisto drugo drugi mortizeri masina auspuh zadnja luc je majnsa nima zmigauceu medtem ko wre je isti k ko sms samo spredni blatnik ma drugii in kross gume

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nema bureka :D

Bo se pa še kakšna razlika našla med SMS in WRE, med ostalim prestavno razmerje, črevesje v vilicah, zadnji amortizer...ma se ne spomnem drugega, ura je čudna že :D

evo ti razlike :D Sam se pa WRE zaustavi pri 100, SMS ma pa še kak kilometer viška, moja je vidla tut 145 :D
 
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mja doro pac narjena je boll za offroad

Usen dosti raje sms kot pw wre

Najraje pa bi exc meu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Mal bolse mi to razlozi prosim :)

 

Snemi zavorni cilinder dol iz njegovega nosilca, vzemi stare ploščice ven, daj nove notr in pazi da tačas ko v zavornem cilindru ne bo ploščic ne stisneš ročice prednje zavore, ker potem ti bo vrglo ven batke in boš mogu dat spet batke notr, nalit zavorno tekočino in sistem odzračit ;)

 

In ko boš dal nove ploščice lahko še namažeš stik med batki in ploščicami z bakreno mastjo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal bolse mi to razlozi prosim :)

 

 

Snemi zavorni cilinder dol iz njegovega nosilca, vzemi stare ploščice ven, daj nove notr in pazi da tačas ko v zavornem cilindru ne bo ploščic ne stisneš ročice prednje zavore, ker potem ti bo vrglo ven batke in boš mogu dat spet batke notr, nalit zavorno tekočino in sistem odzračit ;)

 

In ko boš dal nove ploščice lahko še namažeš stik med batki in ploščicami z bakreno mastjo ;)

(hahahahaha)

Obraten postopek, kot pri snemanju dol. :) Če ti batki pridejo ven, si najebu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok hvala ;)

Kaka razlika v kvaliteti ploscic? Materjal pa to

Tu se pa jst ne bi igral, ker so ene aftermarket ful cvilile. Dej pobrskaj malo po forumu, jst nism nikol menjal, tako da ne vem.

Mogoče še najboljš kšne original, sam vprašanje kdaj jih boš dobu. Pa mogoče ne bi bilo slabo porezkat disk, če ni čist raven.

EBCjke al pa Goldfren mogoče? Pa ne vzemat kšnih dirkalnih, ker tiste moraš ful segret in za navadno cesto so normalne ploščice več, kot dovolj! :) Tut če še ne vem kako zelo divljaš, kar pa tudi odsvetujem (lej mene, tok moraliziram pa sm bil najhujše sorte). Pa cena ni nekaj pretirana pri teh ploščicah,  tako da vzami čimboljše. Zgolj moj nasvet...

EDIT: Pa pazi, da jih dobro utečeš, ker lahko zelo vpliva na življensko dobo ploščic in tudi tebe. Sem danes na maminem avtu vtekaval ploščice. Ena ploščica pride 60€, niso nemški auti zame. Forza Italia hahahaah

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sepravi najbolse kr original za brembota pa bo najbolse?

Sej nism meu v mislih dirkalnih ker se ne splaca ker te original so cisto uredu in zame in dovol dobro bremzajo ucasih so se prevec hh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sepravi najbolse kr original za brembota pa bo najbolse?

Sej nism meu v mislih dirkalnih ker se ne splaca ker te original so cisto uredu in zame in dovol dobro bremzajo ucasih so se prevec hh

Tok dobr morajo bremzat, da letiš po prvem kolesu kjerkol in kadarkol :) To je edini pogoj ^^

A original so tut ploščice od brembota? ja potem pa te dej, sej nism vedu, da ma tut ploščice brembo, poleg zavornega cilindrčka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha ucasih pa tudi letis potleh kolko dobro bremzajo

Nvemnvem sklepam pac ker je pac bremza od brembota

Ti povem ko razdrem ta drek pa bom vidu kaj je not :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha ucasih pa tudi letis potleh kolko dobro bremzajo

Nvemnvem sklepam pac ker je pac bremza od brembota

Ti povem ko razdrem ta drek pa bom vidu kaj je not :)

Po tleh pa nisem nikol letel, vsaj s tem mopedom ne, tako da ti ne morem posredovat nobenih izkušenj. Je blo pa ena 2× čist bliz ograje pa enkrat sm se tok nagnu, da mi je tačka zapela pa dvignla zadnji konc v ovinku (umrl od straha :D )

Brembo is gut! Pa kok ma to...2 bata?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha te pri ograji pozbam tudi js kr dobro hahaha

Je pravi adrenalin :)

Uu do tacke pa mi ga ni uspelo se spravit

To si na cesti al na pisti?

Itak da so :)

Nvem pomoje majo dva mogoce pa celo 1nga nvem nism se se lotu nic ker nimam casa

Ves mogoce kje bi jih na netu lahk te plscice narocu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha te pri ograji pozbam tudi js kr dobro hahaha

Je pravi adrenalin :)

Uu do tacke pa mi ga ni uspelo se spravit

To si na cesti al na pisti?

Itak da so :)

Nvem pomoje majo dva mogoce pa celo 1nga nvem nism se se lotu nic ker nimam casa

Ves mogoce kje bi jih na netu lahk te plscice narocu?

Na navadni cesti. Pa poskušaj zadnje tačke odprt pa jih podrsat, sam ne preveč, ker so nove ful drage haha

majo 2 bata, sem preveril. To morajo bit ploščice kšnih 20€.

Na netu kje bi to naročil? Si iz primorske, italjanski ebay je tega POLN! :) Drugače pa jih imajo ziher v AXLU v Kopru, pa supermoto center, če je še sploh odprt. Če bi še vedel iz kje točno si, bi ti najdel tono trgovino. :) Pa greš k kermukol motomehaniku (uradnemu) al pa v moto trgovino in mu daš dimenzije in ziher ma en komplet v skladišču :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!