Skoči na vsebino

Radar zasede po slovenskih krajih


Pervy

Priporočene objave

Kam ga pa zadaneš, če ima spredaj zašiljeno masko in je spredaj 2 cm2 ravne površine :unsure:

Tud mene to zanima :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V telo (pri tistih z zravnano držo) oziroma čelado kar pa lahko trajno poškoduje vid. In če pomislim, da smo zaradi pretežno nabiralniške taktike merjeni večkrat dnevno.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

V tej temi je bilo govora o radarju v avtu s tujo (italijansko) registracijo-a je to preverjeno? Ker se mi zdi skoraj nemogoče...

Kje točno na Planini je ta stacionarni radar ki slika od zdaj?

Popravljeno . Popravil GT4turb0
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Vsi, ki se vozite čez Tuhinjsko dolino, radarji so na štirih lokacijah v smeri Kamnik-Snovik:

pri AZUR trade

pri gostilni Repnik (200m naprej od AZURja)

v Soteski

nasproti gostilne pred krajem Potok - na makadamskem parkirišču

Pri gostilni Repnik je velikokrat parkiran avto za živo mejo, ki vas lovi na t.i. Gatso radar, kjer čez 3 tedne dobite na dom kuverto.

Naj opozorim, da so radarji na tej relaciji stacionirani zeeelooo pogosto!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo opisal sem svoje izkušnje z plavimi, ki so res pretežno pozitivne.

Ja pa pohvalil se tudi kake prekrške delaš a misliš da si zdej zgled kako treba ravnat in se obnašat na ceti .

Dej malo si prečisti kurnik pa pospravi da ne bo zmede.!!! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu so za vse nas, ki nismo ti, pretežno negativne. Zakaj?

Nekdo je zadnjič nekje napisal - "Sedaj ne blendam več nasproti vozečim voznikom v primeru, da je na cesti policijska kontrola. Zakaj? Zato, ker tako zmanjšujem možnost, da bodo s ceste umaknila kakega močno pijanega voznika ... "

Skratka - seveda bodo vsi tukaj usekali po meni, če napišem, da je varnost v prometu kolektivna zadeva in da bi bilo super, če bi policija stalne in brezvestne, vase zaverovane kršitelje nekako umaknila iz prometa.

Take, kot si ti, recimo.

Jaz prvi usekam ampak da se podpišem pod to kar si napisal !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Kam ga pa zadaneš, če ima spredaj zašiljeno masko in je spredaj 2 cm2 ravne površine :unsure:

sj radar ni neka pikca laserska k jo more zadet točno pravokotno nase na ravno površino.... to je mal večji snop oz kt stožec k te nameri..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Radarji povsod, po pamet ta teden :whistle:

lp, blaž

Ne samo ta teden..vedno bi moglo bit tak... :nono: drugače pa..relacija Ce-Laško videna kontrola prometa in merjenje že drugi dan zapored..previdno.. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ob 21.45 videno na severni lj-obvoznici : dve provide v uniformi .pa pri smeltu dva iz smeri brda zavila dol.

a je že kdo videl - zadnji model renault megane limuzina (classic) ? ali ima vgrajeno provido? ja,v uniformi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res ta teden previdno...Se na relaciji Kranj - Golnik vsak dan peljem 2x minimalno že skoraj 1 leto, pa tam kjer so dons policaji stali NIKOLI IN NIKDAR niso...Tako da, ne se tudi zanašat, da tam sigurno niso... Počasi skozi naselja!!!!!!

Tisto pa v civilnih avtomobilih z uniformo...Vidiš šele ko mimo prideš ali pa če si res pozoren na voznika in sopotnika. Ker se zlo slabo vidi tisti grb slovenska policija...Treba bit mal pozorne na "močnejše" in novejše avtomobile...Pa 2 anteni mogoče zadaj :rolleyes:

Sicer pa, na relaciji Kozina - Koper stara cesta in avtocesta...Pozor na sivo al modro (nevem točno) Opel Vectro registracija: KP 22 - 82T

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Taka reklama o tem.

Sam pa vidu in na srečo peljal v ta pravo smer le dve patrulji :? .

V ponedeljek na Planini BUS streljali v tiste usmerjeni proti Postojni

(že napisal), ter v torek pred Litijo.

Pa sem bil kar precej na cesti.

Pa srečno.

Aja, mamo pa motoristi eno prednost. Spredi ni tablice! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne samo ta teden..vedno bi moglo bit tak... :nono: drugače pa..relacija Ce-Laško videna kontrola prometa in merjenje že drugi dan zapored..previdno.. ;)

Tukaj zaustavljajo zaradi tajkunstva :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Taka reklama o tem.

Sam pa vidu in na srečo peljal v ta pravo smer le dve patrulji trance_11_confused.gif .

V ponedeljek na Planini BUS streljali v tiste usmerjeni proti Postojni

(že napisal), ter v torek pred Litijo.

Pa sem bil kar precej na cesti.

Pa srečno.

Aja, mamo pa motoristi eno prednost. Spredi ni tablice! trance_25_naughty.gif

to da so zadnje čase ta plavi na mestih kjer jih prej ni bilo bo kar držalo , prazna državna kasa, to da smo motoristi v prednosti glede ene tablice pa ne bo držalo ,me je stacionarc spomladi v kozini v rit poslikal po pošti čez dva tedna dobil mojo slikco pa položnico za 250 eur tako da je ena tablica čist zadost da te oskubijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to da smo motoristi v prednosti glede ene tablice pa ne bo držalo ,me je stacionarc spomladi v kozini v rit poslikal po pošti čez dva tedna dobil mojo slikco pa položnico za 250 eur tako da je ena tablica čist zadost da te oskubijo

Ena boljš, kot dve (razn pr jajcih- tam je bolš met dve, kot eno!)

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to da so zadnje čase ta plavi na mestih kjer jih prej ni bilo bo kar držalo , prazna državna kasa, to da smo motoristi v prednosti glede ene tablice pa ne bo držalo ,me je stacionarc spomladi v kozini v rit poslikal po pošti čez dva tedna dobil mojo slikco pa položnico za 250 eur tako da je ena tablica čist zadost da te oskubijo

Kje je radar na Kozini?Koliko si prekoračil za 250€?

Zanima me tudi če je mogoče stacionarni radar na relaciji iz ankaranskega križišča (izhod iz avtoceste) po stari cesti proti Črnemu kalu?

LP Toni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dva letečmana v Logatcu nasprot avtobusne postaje.....sta se hladila pod drevesi in merla v smeri Kalc :)

Torej previdno čez Logatec ker majo vsak dan nove lokacije :)

post-17185-125136025832_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!