Skoči na vsebino

Sym Jet 50


SeLoTeJp

Priporočene objave

se pravi predvidevaš.. :)

sam men se pa ne zdi čist logično.. blokade te omejujejo na 3500 obratov, skuter pa ne spelje pri tolk velikih obratih..??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naštelan skuter mora speljat pri več kot 5000 obratih.

In blokada te skor zih ne omejuje na 3500 obratov, ker skuter ne bi šel nikamor. Kolkr sem gledal po grafih, bi imel pol konja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tem času k si ga porabu za to da folk sprašuješ kako bo z pospeški, bi že zdavnaj lohka blokado vn vrgu pa se sam prepričal a so boljši al niso.... :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrži vse blokade ven nima kaj bit samo foter ti bo mogoče težil če bo zvedel. Če pa bo že zvedel mu reči ko te j.... to je moj skuter pa se mu odpelji in to previdno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj bi pa res pocasi lahko vzel ze ven, ja:D

stikalu pa nima kaj bit, mam jaz nareti dve stikali na skuterju (za modro lucko:)), sicer sta tak lepo v eni mali odprtinici vdelani, ampak tudi ko je dez bil in sem se vozil ni blo z njimi nic nareobe, se vedno delujejo normalno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Mena pa zanima ce za Sym Jet 50 sploh delajo ksne avspuhe ce gdo ve naj mi sporoci pa lahko tud ksno slikco pa koksna je cena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MOj kolega ma S-yet moto 50 pa je skuter kar dober.Odstranil je blokado na variatorju pa mu je šel iz 50 na 65km/h tak kot približno vsi skuterji.Blokada je še v avspuhu in sicer v tistem kolenu ko pride iz celindra je v cevi še ena manjša cev da duši(samo vun jo vreži al pa zvrtaj)Ena blokada ša je še na elektroniki tak kot so ti že povedli.in to je TO. :rolleyes: :yea2: :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem imel samo blokado na variatorju - na auspuhu in na elektroniki je ni blo.. prej je sel okol 65, ta trenutek gre malenkost slabse :) izpuhov ni tolk kot za druge skuterje, pasali naj bi teli:

-technigas racing r carbon

-giannelli next

-ixil sport

-leovincie hm

-technigas next

ce bos menjov izpuh, se prosim kej javi in povej kako gre .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zastonj jih verjetno ne boš dobil, če pa si že na začetku skeptičen glede cenovnega vidika friziranja skuterja pa svetujem, da že zdaj pozabiš na vse skupaj ker friziranje ni poceni še posebej ne na tvojem motorju, na katerem znese kar velik del celotne vrednosti vozila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri skuterju ko grem cez lukno ne ugasne in ko neha trest spet pele

pa ko se mal segreje nima moci pa ga ugasnes pa uzges pa dela normlno pa cez nekej casa mor to ponovit

hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fotr je tut sym jet 2 nabavu :) . je nov tko da je use original. ima pa se eno slepo cev iz zacetka avspuha - ena blokada. vrjetn ma pol tut tisto na elektrik, bo terba pogledat, ker 45 je res premal :wacko: in zeloooo nevarn. matr ze dolg casa me noben ni prehtevov, uceri ko sem se z symam pelov so me pa skos :) - res nevarn :blink:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj bi to pomenil da se vozm neki casa s skuterjem pol pa kr na enkrat nima vec moci pa nece pelat pol ga pa ugasnes pa uzges pa spet pele normaln to mor pa se ponavlat to mors natredt na prblizn vsakih 9-10 km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam skuterja jest ne ugasnem za 1,2,3 minute ampak sam tolk da kluc obrnem na off pa na on pol pa spet pele pa na skuterju je se vse original

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

no, na fotrovmu symu so blokade uzuni (stisnjena slepa cev, variator-se mi zdi). elektronke nc nismo stimal, ker baje tam nima blokade :doze: . drgac pa po ravnini doseze 70 km/h - kar vredu, kajne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

No mene pa zanima KUKO JE ZDEJ S TO ELEKTRONIKO.Rekl ste de je ena škatlca in 6 kablou.Svetlejše zelenega naj bi dal na (-).Ampak ko sva s prjatlam gledala je blo na tisti škatlc sam pet kablou.3-je so bli pisan, dva sta bla pa zelen in modr.In kua naj zdej?????

Mogoče ni bla prava škatlca, sam tm ni nibene druge.Nataknjena je bla na takem železu.Je črna in pol so še tistih 6 konektorjev, ampak kablou je blo sam 5

help

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!