Skoči na vsebino

Kawasaki Z 1000


miki

Priporočene objave

tale si pa že zasluži objavo:

post-18923-0-62010800-1336474226_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Bi lahko bil kdo tako dober, da bi mi posodil Z1000 2008 letnik sprednjo šipico?...lahko med kakšnim deževnim obdobjem. Vrnem nazaj originalno v zameno za posojilo pa priložim 1x full karbon šipico

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

najprej moram zamenjati zadek. če je kdo menjal, katerega in za koliko ste namontirali. sledi pa še menjava rorov. ideje že imam, dnarja pa še ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najprej moram zamenjati zadek. če je kdo menjal, katerega in za koliko ste namontirali. sledi pa še menjava rorov. ideje že imam, dnarja pa še ne.

Zadek karbonski od zx 10r 04/5 izpuhi leovinci....zadek prodam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Če bo imel kdo slučajno preblisk in bo na svojem Z1000 2008 letnik snemal krivine in menjal za športne, kupim originalne cevi...

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Zdravo,

 

Da se za začetek pohvalim eden več med z1000 :) Drugače pa me zanima kaj vse je treba postorit pri servisu na 10000km.

 

Kje dobit prikazovalnik predstav in stabilizator krmila?

 

 

HyperJack kakšna je cena za masko/ščit lahko na PM.

Popravljeno . Popravil norc 16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

 

Da se za začetek pohvalim eden več med z1000 :) Drugače pa me zanima kaj vse je treba postorit pri servisu na 10000km.

 

Kje dobit prikazovalnik predstav in stabilizator krmila?

 

 

HyperJack kakšna je cena za masko/ščit lahko na PM.

 

Čestitke, izbral si super motor :), si nabavil 2010letnik?

 

Kakšna slika je dobrodošla :)

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke, izbral si super motor :), si nabavil 2010letnik?

 

Kakšna slika je dobrodošla :)

 

lp

Žal je 2010 letnik malo predragi :) Je pa 2009 :)

 

Evo ena slika za pokušino :)

post-4575-0-67075900-1367221244_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal je 2010 letnik malo predragi :) Je pa 2009 :)

 

Evo ena slika za pokušino :)

 

Lepo lepo :)

 

p.s. cene za vezir so bile za novi model. Šipca za 2nd generacijo Z1000 bo v roku 3tednov (moram naredit kalup)

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

 

Zanima me kakšne gume kaj furate na z1000? Trenutno imam nameščene roadsmartke in mi zadnjo gumo rado zavrti v prazno, sploh če je kakšen "slabši" asvalt. Res je da je zadnja guma dot08 a je razlog za vrtenje v prazno v dotu ali vseeno kaj bom dal gor se bo vrtelo v prazno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

 

Zanima me kakšne gume kaj furate na z1000? Trenutno imam nameščene roadsmartke in mi zadnjo gumo rado zavrti v prazno, sploh če je kakšen "slabši" asvalt. Res je da je zadnja guma dot08 a je razlog za vrtenje v prazno v dotu ali vseeno kaj bom dal gor se bo vrtelo v prazno?

hypersport gume so predvidene. Se pa da tudi s sporttouring z malce pazljivosti. Razlika je v oprijemu in v kilometrih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsako gumo bo zavrtelo v prazno, potreben je trening desnega zapestja, in nastavitev zadnjega vzmetenja (recimo da malo popustis vzmet, ce je prevec nasponana za tvoje kile)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

 

Zanima me kakšne gume kaj furate na z1000? Trenutno imam nameščene roadsmartke in mi zadnjo gumo rado zavrti v prazno, sploh če je kakšen "slabši" asvalt. Res je da je zadnja guma dot08 a je razlog za vrtenje v prazno v dotu ali vseeno kaj bom dal gor se bo vrtelo v prazno?

 

Že sam si si odgovoril na polovico vprašanja:

 

- DOT08, kljub "pravilnemu" skaldiščenju je guma sigurno pridobila na trdoti in prav gotovo ni več tako voljna kot je bila ob svojem nastanku...

- Na slabšem-spoliranem asfaltu še z biciklom drsi

- Desno zapestje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, ne bo čist točno držalo: ST gume kot je roadsmart al bt023 se rada zavrti na gladkem, ali pri pospeševanju iz ovinka...preverjeno in preiskušeno, medtem ko hypersport guma (S20, bt16pro, sportsmart) drži kot zalimana. Konji in navor, ter kratko prestavno razmerje naredi svoje. tudi proizvajalci ne priporočajo ST gum za Z1000. Se pa z njimi da ravno tako voziti, če malce paziš, predvsem pa se da dosegati kilometrine med 8-10kkm. to je moja iskušnja na Zju. Lani sem menjal 4 komplete, letos bom pa ene 3 skoraj sigurno. Za prvomajska in poletna potepanja namestim ST gumo, potem ko je konc dolgih fur pa nazaj SS gumo in razlika je hudo očitna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!