Skoči na vsebino

Kawasaki Z 1000


miki

Priporočene objave

no in točno to tudi mene moti. Pač če delajo motor za množice, bi morala biti sprednja maska po mojem mnenju malo bolj dodelana, če pa delajo neko hudobijo, bi pa tale maska meni osebno veliko bolj pasala na slečeno ninjo. Dosti ljudi potem montira še majhno šipo na svoje nakede, me zaima kako bo tu zgledala.

mala šipa bo kr ql, jo je rizoma že naredla, mislim, da je nekje tukaj že bila objavljena fotografija rizominih dodatkov.

sicer pa tistemu, ki kupi Z1000, šipca ni prioriteta (ker bi sicer kupil sxa).

meni je bolj ga gledam bolj všeč (mogoče zato, ker je samo vizuelna nadgradnja prejšnjega).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo treba pogledat v živo, kajti na nekaterih fotkah zgleda.....fukiš, na drugih mal manj :D v glavnem BMW 1000r se lahko gre skrit :P

 

1393880_472904282826184_56387111_n.jpg

 

1452523_472904252826187_1640723473_n.jpg

 

 

 

1450121_472904422826170_758415722_n.jpg

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo treba pogledat v živo, kajti na nekaterih fotkah zgleda.....fukiš, na drugih mal manj :D v glavnem BMW 1000r se lahko gre skrit :P

 

 

 

 

 

Si predstavljaš ko daš ta original nosilc tablce dol, kakšna seksi rit je to s tem, da potem bog ne daj, da te kakšna kapljica ujame :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je full lep,sam kaj ko se bo sigurno zvijal :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej pa mislim, da mamo že skoraj vse zorne kote :OK:

 

cacbedf9c08452164f5cbda2.jpg

 

b186f8c8dffa6a716f980167.jpg

 

f14dee3b2d0b0bddadab42ae.jpg

 

c2737658905882d23f3f957f.jpg

 

kawasaki-top.jpg


Men je full lep,sam kaj ko se bo sigurno zvijal :P

 

Do kafiča sploh ne boš začutil ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že na moju novemu KTM sem opazil da je original izpuh lepši ko Akrapovič,no tuki pa isto........za male ljudi se je nehal trudit :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razmišljam, kakšna čelada bi pasala na ta motor, ker te navadne bi kvarile celostni videz...mogoče kakšna z nekim rilčkom spredaj?

 

Japanese_buddhist_monk_hat_by_Arashiyama

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že na moju novemu KTM sem opazil da je original izpuh lepši ko Akrapovič,no tuki pa isto........za male ljudi se je nehal trudit :BUA:

sam res. akrapo v tej obliki je oblikovno tujek na tem motorju. original je lepši. če bi vsaj naredli nekaj v stilu akrapota za ninđo10!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo treba pogledat v živo, kajti na nekaterih fotkah zgleda.....fukiš, na drugih mal manj :D v glavnem BMW 1000r se lahko gre skrit :P

 

1393880_472904282826184_56387111_n.jpg

 

1452523_472904252826187_1640723473_n.jpg

 

 

 

1450121_472904422826170_758415722_n.jpg

Design tega Z1000 je VRHUNSKI!!!!!! Vsa čast Kawasakiju, za zelo pogumno smer, USPELO JIM JE!!!!!  :grim  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam res. akrapo v tej obliki je oblikovno tujek na tem motorju. original je lepši. če bi vsaj naredli nekaj v stilu akrapota za ninđo10!

 Se pa popolnoma strinjam z Kmet2 in s siks-om glede Akrapovičevih izpuhov! Saj ne rečem, verjamem da so po kvaliteti eni izmed najboljših na tržišču, če ne celo najboljši, ampak design jim pa šepa in to grozno! Na tem Z-ju so originalni izpuhi absolutno lepši in bolj pašejo k celoti motorja. Akrapovič pa s to isto obliko izpred kaj pa vem koliko let nazaduje in kvari celotno sliko čudovito izdelanega motorja! Pa ne samo na tem modelu, na večini motorjev z zastarelim hexagonalnim dimnikom pokvari celoten izgled.. :BUA:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

komot bi dal lahko tamale akrapoviće, podobne kot mam js na mojmu :angry:

 

Vse se da, sam najlažje je ponucat že obstoječo linijo, kot pa dat nekaj denarja za tistih par ur razvoja, da predelajo krivine...

 

,,,ma škoda zgubljat besede, vse se da če se hoče, zato pa nekateri k damo nekaj na obliko kupimo LeoVince, ni vrhunski dosežeg, je pa svetlobna leta pred akrapotom :)

 

Kaj na LED sprednje žaromete, je kaj več garancije kot na moped? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Se pa popolnoma strinjam z Kmet2 in s siks-om glede Akrapovičevih izpuhov! Saj ne rečem, verjamem da so po kvaliteti eni izmed najboljših na tržišču, če ne celo najboljši, ampak design jim pa šepa in to grozno! Na tem Z-ju so originalni izpuhi absolutno lepši in bolj pašejo k celoti motorja. Akrapovič pa s to isto obliko izpred kaj pa vem koliko let nazaduje in kvari celotno sliko čudovito izdelanega motorja! Pa ne samo na tem modelu, na večini motorjev z zastarelim hexagonalnim dimnikom pokvari celoten izgled.. :BUA:

 

Akrapo bo moral ukrepati, ker vedno več motorjev ima dizajnerske izpuhe.

 

On jih a izdeluje po liniji najmanjšega upora, ror pa cev in srečno. Še na cevi se ne potrudi in se vidijo sledi ukrivljanja.

 

Da ne govorim o fedrcah namesto objemke, izgled nikakav.

 

Nasploh je pri današnjih prezmogljivih agregatih neumnost dajati gor neestetske dele, saj je z originalom moči in navora krepko preveč.

 

Zakaj pol sploh še Akrapo? manjša teža? (ok), zvok (subjektivna zadeva).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si predstavljaš ko daš ta original nosilc tablce dol, kakšna seksi rit je to s tem, da potem bog ne daj, da te kakšna kapljica ujame :P

tut sedaj si ves moker, preverjeno :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsi after market auspuhrji delajo na popolnoma ist način. imajo ene par modelov loncev in tiste pol prilagajajo motorju. pa nej bo akrapovič, leovince, arrow, mivv, remus, mass al pa en tretji. 

 

sej nikjer ne piše da je treba lonc menjat. v tem stilu kot ga ima z pa zelo dvomim da bo kakšen aftermarket. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14.454€. A so znorel?

jp...če bo šlo tko naprej bom jz SX prodal dražje kot sm ga kupil :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Se pa popolnoma strinjam z Kmet2 in s siks-om glede Akrapovičevih izpuhov! Saj ne rečem, verjamem da so po kvaliteti eni izmed najboljših na tržišču, če ne celo najboljši, ampak design jim pa šepa in to grozno! Na tem Z-ju so originalni izpuhi absolutno lepši in bolj pašejo k celoti motorja. Akrapovič pa s to isto obliko izpred kaj pa vem koliko let nazaduje in kvari celotno sliko čudovito izdelanega motorja! Pa ne samo na tem modelu, na večini motorjev z zastarelim hexagonalnim dimnikom pokvari celoten izgled.. :BUA:

zato sem jaz na mojmu SXu obdržal raje original rore...ker drugače mu nekaj manjka. V bistvu so originali skoraj zaščitni znak Zjev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!