Skoči na vsebino

frizura za 125ccm 4T


kekec

Priporočene objave

pr čem pa elektronika v bistvu pomaga?

vbrizg če se ne motm :?

am... ce se motim naj me keri popravi mislim da z elektroniko spremenis hitrost vrtenja motorja oz vsak motor ima omejevalec obratov in s tem spremenis to na visje obrate....

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js mam na 10k rdeče, zavrti se pa do 11, oz. več nism probov (števc je do 12), torej čemu mi omejevalec? rdeče polje je itak 'prepovedano'

Saj si samo to vprašal? če boš vprašal še kaj druga in ti bom znal pomagat ti bom pa tudi napisal.

prašov sm kje se tu dobi, s tem sm mislu na naslov oz. tel. št. oz. mail :yes:

kr če ma kdu privat tu mora nekdu poštnino plačat, zatu sm tku prašov...

sicr pa js nimam izkušen s pošilanjem takih zadev po pošti :slap: , če je vse skup izpalo neumno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

hehe, sezona se je nekak zaklučla...no vsaj za nekatere...ampk garaže ne spijo :OK: al :?

ene par 4 takterjev se je nekej menil da bojo čez zimo mal poštimal zadeve, je gdu že kej začeu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej a ti se še voziš? Skorajda bi dal roko v ogenj da sem te videl na cesti...

[attachmentid=87828]

zihr sm pičiu mim tebe :doze:

aja sej res ti si biu k si brcov eno rdečo plastiko tm po jarku :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

svoja mnenja ste pa že vsi po večini povedal, največ pa tisti k se nekej brezveze obremenjujete z drugimi...pametni molčijo :whistle:

pa ne vem zakaj je frizura 4T taku zelu nekej neumnga in ne vem kaj, sej procentualno mislm d ne izbolšaš nč man k na 2T, sm 4T že v osnovi ne gre ko nevemkaj in recimo 20 več kr nekej pomen...

sej res da je dragu sm...zakaj pa sploh pr 17ih živiš? bol k šparaš man maš, js sm pa pač prpravlen vložit v motor, kr uživam v teh zadevah....pa ne govorim o raketah, kerozinu in nevemčem še, ampk o enih čist realno izvedljivih zadevah....

zdej mi pa povej gdu je bul neumn? js k strmim k svojmu cilju in stojim sam za sabo al ti k se nekej obremenjujš s tem kko bom js spedenov svoj moped :glare:

vsi k pedenajo svoje frčlne, minimotote, 4ke in podobno so pa največji carji k jim gre 10 več? pa rečš zaka si ne kup 125 pol tistim k majo 4T zaka ne 2T pol spet zaka ne čakat do ispita za 25kW pol zaka ne čakat do neomejenga...bla bla bla... tu nima smisla, kr pol bi si na konc vsi avion kupil :doze:

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh avion ni za nas. Ni na dveh kolah pa ne gre lepo ovinke polagat :P Joj no ne bit tečn saj je samo hec nihče se ne obremenjuje kak boš ti predelal pač malo se hecamo :D Tisto glede procentov: na 2T je dooooostiiiii večja razlika če kaj predelaš kot na 4T , kjer se skoraj nič ne da iztisnit iz motorja tak da ni procentualno isto. Raje uživaj v vožnji ko pa da se mučiš s predelavami na ybr-ki .)

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvo svaka čast brodarju za to izvirno sliko- se vidi da se z mano druži ne :D :naughty: ... kot drugo pa tak niam besed, ker cavalier s svojo ybr-ko je tak klasa zase... no btw, jaz mam tudi 4T 125, pa res raje uživam v vožnji kolk se pač tu da uživat, in ne vlagam v motor ki bo čez pol leta samo za po šumi še. sicer pa 4 takterji niso neke namenjeni predelavi, temveč za vstop v svet motociklizma, ter učenje osnov.... no sicer pa smo to že 365485 predelali, pa nima smisla več no.... glavno da ybr-ka zaradi svoje pretirane moči že zgublja stik z asfaltom :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvo svaka čast brodarju za to izvirno sliko- se vidi da se z mano druži ne :D :naughty: ... kot drugo pa tak niam besed, ker cavalier s svojo ybr-ko je tak klasa zase... no btw, jaz mam tudi 4T 125, pa res raje uživam v vožnji kolk se pač tu da uživat, in ne vlagam v motor ki bo čez pol leta samo za po šumi še. sicer pa 4 takterji niso neke namenjeni predelavi, temveč za vstop v svet motociklizma, ter učenje osnov.... no sicer pa smo to že 365485 predelali, pa nima smisla več no.... glavno da ybr-ka zaradi svoje pretirane moči že zgublja stik z asfaltom :D :D :D

ja sej to je res in po eni strani zakaj nebi šparov za večjiga, sm lej tolk kokr sm js prpravlen vložit in kolkr bi to koštal, če dam na kup, se mi ne bo dost poznalu pr nakupu druzga motorja, k ga še dooouuuuug cajta ne bo pr hiš...tko pa mal vložiš pa za svoje veselje nardiš unikat :P

ne vem no, sej res d sm mogoče butast da se nekej silm :whistle: ampk js mam veselje v motorju, na cesti :slap: , ampk kokr sm že reku, mi tastari ne dopuščajo več :nono: ...pol pa k ma človk preveč cajta med 'kruzingom' razmišla take in podobne zadeve.... vrjem d če bi vedu d bom drug let nabavu ornk motor se niti neb dost matrov z ybr... .) ...al pa... ne vem, eni pač najdemo veselje v tem...

:topic:

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no no sej vem...tle se itak skos nekej zajebavamo/te/jo pa čeprovje mišleno napol zares napol za hec...sploh ne vem ka se trudm nekej razlagat.... :headbang: bomo rajš pol komentiral če uresničm ta dejanja :P :naughty:

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa ful zanima če boš uresničo al te bo minlo prej pa boš menjal motor... če pa boš uresničo pa svaka ti čast ne =P

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem sicr kaj je taka znanost, če zamenaš frgazer pa odmično gred pa avspuh :? Sej ne bo ničesar ekstremenga..., če je pa tko zlo neumn zard cene, pa itak ne bom vse naenkrat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

jst mam xtx pa bi zamenjal neki stvari sam kaj ko je vse tk drago efekta pa ni tapravga. eden mi naj pove kakšen filter naj kupim za xtx125 da bo pasal for in kje ga naj naročim (sm blizu celja) pa ne mi spamat da se nič ne pozna ker se ne gre tu za hitrost amapk za zvok. pa zanima me še kakšna modifikacija amapk ne draga ( da mi ne bo kdo govoru za 800€ dobiš pa to) največ 200€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, lahko zamenaš zračni filter,najdeš majstra ki ti naredi drug izpuh, in naštelaš vplinjač, pa ti zmanjka dinarjev. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dijo porko kaj biš ti teu predelovat 125 4T, poleg tega pa še omejiš 200€

Za 200€ ti ga nanka ne pokažem, fant bo treba delat pa si potem kupi en motor ne s ta motorčič predelovat ker s tem ga samo jebeš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!