Skoči na vsebino

frizura za 125ccm 4T


kekec

Priporočene objave

kaj se splača in kaj ne smo predebatiral...to je odvisn od posameznika kaj hoče tku d bzv...

on topic: z 200€ si ne boš dost pomagov .) js sm se omejiv nekje na 400€ sm ko premišlujem kolk je to dnarja, me mal mineva, če pobrskaš po temi nazaj, boš vidu kaj se vse da nabavt in kakšna je okvirna cena, sm če nabavš sam eno stvar, nisi naredu nč, moraš vsaj eno kombinacijo nardit, da ti olajšam delo: za začetk odmično gred in frgazer

odmična pride...mislm d 120 al 150€

frgazer pa kr 250€, dobiš ga sicer tud za dobrih 20k (starih tolarjev), sm je slabši, poleg tega pa morš zravn še konektor zamenat pa še kj in prideš na isto ceno

stvari so za premislt

pa še to: če boš karkol na mašini delov, moraš nujno zamenat al pa vsaj predelat originalen avspuh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

No, lahko menjaš izpuh, fergazer, odmično gred, filter (?),.. :) Čisto vse piše, verjemi sem vse večkrat prebral :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje se pa da kupit te filtre.(kaksen link prosim)recimo za SM motorje.

pa recimo kako ves keri je taprav recimo za tomos 125 sm

lp

Popravljeno . Popravil tada14
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje se pa da kupit te filtre.(kaksen link prosim)recimo za SM motorje.

pa recimo kako ves keri je taprav recimo za tomos 125 sm

lp

a joj :blink:

glede na to, kva sprašuješ, bo najbol da boš šu ti do mehanika da ti on use predela kar misleš, če boš sam po vsej vrjetnosti nč nau delal? :blink:

drgač pa recimo, K&N filtri so zlo v top-u , ostale pa ne poznam.

Ker je pa taprav pa pogledaš kašna je recimo odprtina na frgazrju, pa gledaš da je na filtru tud taka.

Morš pa potem še naštimat ponovno razmerje bencin-zrk, čene boš dobil velik preveč zraka notr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem sicer koliko brcam tu v temo ampak vseeno...

nevem če se 'tuning kit' za tomos SM da posebej kupiti, ampak bi te dele lahko uporabil pri predelavi ybr (glede na to da je ista mašina), edino akrapo bi malo navzkriž hodil, pa še to bi se najbrž dalo nekak preusmeriti (flex, švasaparat & co.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to sm se jz že vse pozanimov kko in kaj bi to šlo. pa sm reku, da za začetek dam nov fergi, filter in odmično gred, kar bi me koštalo cca 400 evrov. sm bi mogu predelat avspuh, ker ma not še katalizator (-2KM) s katerim bi meu še dodaten strošek...torej recimo okol 500 evrov. za to sm se že čist trdno odloču, ampk zdej sm dau zrihtat orig. fergi in motor laufa kot treba, s končno hitrostjo sm se pa sprijaznu...pač potem bi šou mogoče 20 na uro več, sm bi biu ob 500 evrov, katere rajš pršparam za kasneje za večji motor

tko, da je šlo vse skup v pozabo...edino mogoče dam filter gor, za mal boljši zvok :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to sm se jz že vse pozanimov kko in kaj bi to šlo. pa sm reku, da za začetek dam nov fergi, filter in odmično gred, kar bi me koštalo cca 400 evrov. sm bi mogu predelat avspuh, ker ma not še katalizator (-2KM) s katerim bi meu še dodaten strošek...torej recimo okol 500 evrov. za to sm se že čist trdno odloču, ampk zdej sm dau zrihtat orig. fergi in motor laufa kot treba, s končno hitrostjo sm se pa sprijaznu...pač potem bi šou mogoče 20 na uro več, sm bi biu ob 500 evrov, katere rajš pršparam za kasneje za večji motor

tko, da je šlo vse skup v pozabo...edino mogoče dam filter gor, za mal boljši zvok :D

edino pravilno .) sicer pa tudi končna ni vse, moja xt-jka ne gre več ko 130-140, pa ma 30hp :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od kje maš 30hp na xt-jki?

da nimaš slučajn xt 125 v mislih :naughty: xt 350 je, no če smo natančni jih ma 27 (20kW) :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaaa...pol pa ja :D

za 125 se mi je pa čudn zdel ja :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!