Skoči na vsebino

frizura za 125ccm 4T


kekec

Priporočene objave

to vem, hvala,

sm kake bi ble pa kj cene, nism še nikjer zasledu (za forgazer mislm), gledov sm na dellortovi strani sm ni nobene cene podane (al sm pa slep :blush:)

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sicr nimam izkušen, ampk glede na tu d je zdej 22 (js bi dau 26 gor) bi se z 28 mogl kr poznat nekej, na pospeških zihr, sm na končni pa ne vrjamm d dost, kšnih 5km po moje bi se, drgač pa js sevede, če se bom spravu tu delat, bom takat ko bom dau forgazer gor, tud filter in vse skup naštelat, d bo laufalu tku k treba, za avspuh bom pa doma še fotra probov nahecat, tku d kombinirano bi se bogl kr nekej poznat .)

preizkušen kit (odmična + dellorto 26 brez prirobnice) se bo dobilo v kratkem za 400 eur :D

se že dobi baje 155ccm za 1000€ :eek: nekje v mariboru (se mi zdi)

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidm da je neki govora tud o 28-ki. Doma imam NSR-ko ki čaka da jo razdrem za dele, in glej vraga na njej je tud 28dellorto :D :D

info na PM :P

že že, sm ti maš 2t js pa 4t .)

(pre)drago. :BUA:

http://scooter-center.com/catalog/product_...af0e151543a0a7e

za mene je pa okrog 12 jurjev + postnina. :D

pocen...maš mogoče izkušne z naročanjem prek interneta, pa kolk bi znala pridt poštnina?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

niam pojma. kar sm rabu prek neta dobit mi je bratranc narocu, k ma mastercard/eurocard/nevemkirwsecard..

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha...sej to itak spada v drugo temo...bo že, najprej morm mau prašat serviserja kva on prav na tu, po bom pa naroču..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da niti nima tolk veze za fergazer kar se tiče 2t in 4t. Tista bistvena razlika je pač priključek za olje ki se ga da enostavno zamašiti.

Edino sedajle razmišljam,kako je s količino zraka, mislim, nisem pa siguren, da 2t rabi več zraka pri enakih obratih. Kar pomeni da bi verjetno za 4t zadostoval fergazer ene 24 od 2taktarja.

Taka je moja logika :P

sicer pa če bi rad probal, komot prideš en dan do mene in za probo zmontirava tisto 28 zadevo pa da vidmo kako laufa. Mislim da nimaš kej zgubit :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lohk probaš. Sam frgazar od 4T motorja je čist drgačen po sestavi je membranski. Kar pomeni da dviguje loputo za zrak vakum iz motorja. Pri 2t pa batek premika zajla za gas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh tud lahku ne :OK: , sej probat ni greh...al :? , mislm, sej če ne bo dobr, se ga da dol, ampk bul me skrbi d bi se pol kje kej pokazalu, sej veš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne sej mislim da z večjim fergazerjem nimaš kaj mašine sfukati, sicer pa tako ali tako, bolj bogata mešanca kot je, bolše je za mašino :) pa itak se takoj vidi če mu je to preveč ko bo začel kašljat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje, zanimam se za dellorto kukr sm že reku, pa sm najdu uradnga zastopnika za slovenijo :)

M.A.J. & JEFRA d.o.o

Taborska 6

1230 Domžale

pol sm pa iskov po zemljevidu na najdi.si in če vpišem jefra, mi najde več podjetij oz. lokacij, pa je najdlu tud podjetje, k je v nm oz. na otočcu:

JEFRA PODJETJE ZA TRGOVINO,

VZDRŽEVANJE IN POPRAVILO MOTORNIH VOZIL

TER GOSTINSTVO

D.O.O. OTOČEC

k je tu isti šmorn :? , rd bi namreč naroču frgazer, pa neb v domžale hodu, če je to to

prosm za odgovor, če kdurkol kej ve

hvala, lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no...podatki so stari, pošta je še 61230 DOMŽALE (!!!), tku d ne vem, kko je s telefonom, k se pa številke tok pogosto spreminjajo (no...vsaj od takrat so se zihr), sej vrjetn tud mail ne dela več, ampk sm rizkirov, tku d sm pisov na mail...sm ne vrjamm d bo kej odgovora, ztu sm pa še tle prašov :D

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tis pomlad 2005 najde pod jefra tole če ti kej pomaga:

DOMŽALE

POŠTA: 1230 DOMŽALE

M.A.J. KLUB - JEFRA RACING D.O.O.

TABORSKA CESTA 6

TELEFON: (01) 7248063

TELEFON: (041) 631702

TELEFON: (050) 631702

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala

sm že vzpostavu kontakt z njimi, povedal so mi d ma Dellorto PHBL dva modela in sicer BS in BD (levi ali desni) moj trenutn ma oznako: Mikuni VM22SH/1, pa me zanima, če gdu ve kater bi zdej pasov na ybr, sicer pa so cene od 19 920 sit do 24 000 sit. :BUA: mal velik se mi zdi :blink:

mam pa v mislih

Dellorto PHBL 25 al pa 26mm pa

Dellorto PHBH 26mm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ufff...marving universal lonc je cenejš...

no ja...sej man res ni za prčakvat, če pogledamo da ga je treba dobavt v slovenijo pa morjo zraven še najmanj trije zaslužt... .) :P

sej je kr realna cena (sm mau razmislu, sm prec sm mau pogledov ztu k sm že drgačne cene vidu)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!