Skoči na vsebino

BMW R 1150 GS


marting

Priporočene objave

pozdravljen bica

Ko odhaklaš zadnjega, na isti način držiš ključ v istem položaju in odhaklati se mora še prvi.

Je pa zelo možno da se ti je v sprednjem zobu zataknil kak kamen ali pa kakšna druga stvar in zatič ne odhakla sedeža.

To težavo sem imel jaz in sem poleti pri 35C 2 uri vlekel sedež dol na vse načine na koncu pa opazil da se je nekako skril v tisti zatič kamen. Kamen sem dregnil ven in sedež je šel brez problema dol...

Če snameš zadnjega se ti vidi pod prvega, pomagaj si s svetilko in mora se odhaklati drugače si pa naredi kakšno kljuko in ga ročno odhaklaj.

LP, Robberrt

Ej hvala....

Malo porukal zatic in sedez gre normalno dol.

LP Bica

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo ve za kakšno pametno stikalo, kaj v podobnem designu kot so original, potreboval ga bom za dodatne luči ki jih bom montiral??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo ve za kakšno pametno stikalo, kaj v podobnem designu kot so original, potreboval ga bom za dodatne luči ki jih bom montiral??

Sam sem našel štiri možnosti:

-Varianta 1:Wunderlich

-varianta 2: Wüdo

-varianta 3:original BMW, meni se zdi najboljša

-varianta 4: Autoswitch, z večkratnim pritiskom na tipko za izklop smerokazov lahko vklapljaš dodatne uporabnike na motorju(npr. dvakratni pritisk vklopi ali izklopi dodatne žaromete).

post-689-1133939403.jpg

post-689-1133939417.jpg

post-689-1133939663.jpg

post-689-1133939785_thumb.jpg

post-689-1133939802_thumb.jpg

post-689-1133940266_thumb.jpg

post-689-1133940283_thumb.jpg

post-689-1133940300_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil bambi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oj uu super, evo tale čisto spodnja leva mi je najbolj všeč, a to je original od BMW-ja?? A si mogoče kje

zasledil ETK številko tega dela da ga naročim

Še enkrat hvala!!

Pride kdo na srečanje na Avto Aktiv??

lp, Robi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oj uu super, evo tale čisto spodnja leva mi je najbolj všeč, a to je original od BMW-ja?? A si mogoče kje

zasledil ETK številko tega dela da ga naročim

Še enkrat hvala!!

Pride kdo na srečanje na Avto Aktiv??

lp, Robi

Mislim, da sem malo zamešal vrstni red.

Tale je od F650 n paše tudi na 1150:

post-689-1133942522_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo ta je za na sredino, kaj pa tista ki pride zraven že obstoječih stikal, mi nekako bolj original deluje.

Ta je original ane glede na design gumbov??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pismo 54€ je cena tegale, to je pa kr noro, ampak vseen zgleda dobr in pomoje se bom kar za tele odloču.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Akumulator

Zanima me kako je z akumulatorjem....Naj ga odklopim, al naj si nabavim polnilec in ga prikljucim na vticnico na boku motorja? Slisal sem, da obstaja orig. polnilec(impulzni), ki je cez zimo kar stalno prikljucen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo je problem pri teh motorjih, ker je akumulator čisto pod rezervarjem ni pod sedežem kot recimo pri kakšnih japonskih motorjih, tko da ga je malo težje ven vzeti. Če nočeš imeti spomladi problemov vzemi akumulator ven in ga daj nekam kjer je sobna temperatura cca 20C, drugače pa kot si rekel polnilec; original od BMW-ja pride cca. 20.000,00 SIT. S tem se pa izogneš problemu praznenja.

Popravljeno . Popravil robberrt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je pa tudi že cena skoraj treh novih akumulatorjev. Letos me je prišel malo čez 10.000,00 SIT, sicer ni gel ampak za 2 sezoni bo dober...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdejle ravn tuhtam, škoda ker BMW ne dela GSov dizlov :) bi blo zakon poraba ene 3l, bi z enim tankom naredu 600km :)

Jaz sem ga prejšni teden mal zalaufov da se je akumulator mal napolnu, po novem letu pa pridejo Sturzbugli gor...a bo še kdo drug kaj modificiral???

A jih kej hodte gledat v garažo?? Moj ma še kar povštre pod kolesi ker je na zimskem spanju :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po novem letu pa pridejo Sturzbugli gor...a bo še kdo drug kaj modificiral???

A jih kej hodte gledat v garažo?? Moj ma še kar povštre pod kolesi ker je na zimskem spanju :yea1:

Kaj so že to Sturzbugli?

Drugač pa jih pridno gledamo v garaži, pa vsake toliko ko je kak dan lep in ceste vsaj za silo suhe še hitr na en krog...tulk da ko ga naslednjič vžgem, da ABS normalno zalaufa.

LP, M.

PS. Ima mogoče kdo viška (za prodat seveda) tavelik 42 litrski kesl za GS-a? Sem resen interesent...sam novga glih ne bi kupil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm pomojem za rezervar v sloveniji nimaš možnosti, edino od kakšnega golfa al pa soenke če ga daš gor :OK:

poglej ebay...tam se pa že najde kakšen BMW GS guru...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Touratech ponuja tak rezervar. Izgleda skoraj isto, kot originalen, samo bolj nabit.

Sam je cena 700 €, pa še pobarvat si ga moram. Tak da to mi je mal prevelik.

Sicer mam cajta še dovolj, ampak če bi se komu valjal doma...

LP, M.

Ps. Ko si me že ravno spomnil na stoenko...mogoč bom pa top-case prerihtal v rezervar; noter dal eno kanto, pa bo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Touratech ponuja tak rezervar. Izgleda skoraj isto, kot originalen, samo bolj nabit.

Sam je cena 700 €, pa še pobarvat si ga moram. Tak da to mi je mal prevelik.

Sicer mam cajta še dovolj, ampak če bi se komu valjal doma...

LP, M.

Ps. Ko si me že ravno spomnil na stoenko...mogoč bom pa top-case prerihtal v rezervar; noter dal eno kanto, pa bo :P

hm za kam pa misliš imeti motor da rabiš tak rezervar. Tak kot ga ima ADVENTURE bi bil čisto dobolj velik, mislim da ima par litrov več kot navaden...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede permanentnih polnilcev lahko povem, da na mojem BMW-ju (K 75 RT) za običajen kislinski akumulator že 3 leto zapored uporabljam polnilec skozi vso zimo, neglede na to ali se vozim ali ne. Po vsaki vožnji ga priključim in ni nobenih problemov. Polnilec sem kupil pri Conra.... , ker jih takrat pri nas še ni bilo za dobit tako množično. Znanec ima že drugo leto polnilec iz LOUISA za 6 €, ravno tako na BMW-ju R 1150 R pa je tudi zadovoljen. :OK:

Dobi se jih za male denarje tudi pri naših moto trgovcih. Mislim da ni ravno nujno da je original. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

jaz tankam na OMV 100 oktanov pa se klenkanje skoraj da ne pojavlja, v tujini pa pač mal porožla notr...enkrat bom pomoje kupu tist ROT91 a kako se že reče chip za manj oktanske bencine, baje pomaga ampak gre motor za malenkost slabše...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, ko sem pred časom spraševal glede lokov in luči...itd, sedaj je bila zadeva realizirana, zgleda pa takole.

- Wunderlich loki za zaščito cilindrov

- Hella luči + črne mrežaste zaščite

- Touratech nosilec za Garmin s ključavnico

IPB Slika

IPB Slika

Popravljeno . Popravil robberrt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!