Skoči na vsebino

BMW S 1000 RR


Noise

Priporočene objave

No vidva Andreja, zdaj pa vidva meni definirajta POČASNO, POČASNEJŠO vožnjo! Pa še to, tudi SS strupenjače, se dajo brez kakršnih koli težav POČASI, tudi po omejitvah vozit, tako da ne vem kje sta vidva imela problem... :evilgrin:

No, če se z nakedom vozim čez 150 se počutim ko tepec, ker počnem nekaj za kar ta motor ni narejen, in če 160+ konjski superbike z lučmi po magistrali vozim 100, se tud počutim ko tepec, ker spet vozim motor ki ni bil narejen za to. in se z njega delam norca. iz sebe pa še večjega.

men se zdi, da SS poza in vzmetenje pr počasni vožnji utrujata. ni lepo. Ko mal žgeš in se dinamika vožnje spremeni, pa neprijetnosti zginejo, stvar zaživi, in vse je na svojem mestu. Vse dobi smisel. pr 100Km/h ga nima. se pa da vozit tud po predpisih, se popolnoma strinjam.

S1000rr je IMHO brutal beast. in jaz si življenja na cesti z njim ne znam predstavljat. Zna bit, da bi blo kratko a sladko hehe.

Edit: @Jure, ne, nisem plonkal tvojga posta

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam skor kaj dodati :worship:

Karakter motorja in drža te "sili" k hitri vožnji in hitro vožnjo nagrajuje. Določeni motorji pa nagrajujejo dinamično vožnjo in se prav dobro počutijo v nižjih obratih in pri nižjih hitrostih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm,

mene pri počasni vožnji (skor po predpisih), začne rit bolet pa desno zapestje, pa krč v noge...

...Predvsem takrat ko še svojo vzadi pelem..

Pri bolj dinamični (ne čist tolk po predpisih), pa mi je vse kul...takrat sem sam... bolečin ni ama nič, vse je kul: zic, roke, noge!

No to vedno porajtam. Bolj ko je toga vožnja na SS bolj je mučno.

Mel bi ga pa v tej barvi:

post-15759-0-90606700-1314912777_thumb.jpg

post-15759-0-13266200-1314912789_thumb.jpg

post-15759-0-22109000-1314912799_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil paris2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam pa tud dve zameri, pod zadnjim sedežom ni ama nič prostora. Tud za škatlico cigaret ne, bog ne daj še kakšenga fotkiča al pa denarnico not tlačit. In pa stopalke za noge, ma so tko visok, da sem noge kr kmalu čutu. Je pa moj Ducati 1098 pravi touring motor napram Bmw-ju, kar se tiče udobja rok, pozicije nog, in sedeža.

-------------------

Glede udobja lahko povem le to, da sem s tem motorjem naredil ze tudi 1000km v enem dnevu. Res ni tak udoben kot kak touring motor, ampak sem se vseeno lahko odpravil naslednji dan v sluzbo :)

Kar se pa tice prostora pod zadnjim sedezem - vanj imam spravljeno 1.pomoc (Louis), 2 fluorescentna lajbica in kljucavnico za celado. Za SS motor je torej prostora dovolj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Mam pa tud dve zameri, pod zadnjim sedežom ni ama nič prostora. Tud za škatlico cigaret ne, bog ne daj še kakšenga fotkiča al pa denarnico not tlačit. In pa stopalke za noge, ma so tko visok, da sem noge kr kmalu čutu. Je pa moj Ducati 1098 pravi touring motor napram Bmw-ju, kar se tiče udobja rok, pozicije nog, in sedeža.

-------------------

Glede udobja lahko povem le to, da sem s tem motorjem naredil ze tudi 1000km v enem dnevu. Res ni tak udoben kot kak touring motor, ampak sem se vseeno lahko odpravil naslednji dan v sluzbo smile.gif

Kar se pa tice prostora pod zadnjim sedezem - vanj imam spravljeno 1.pomoc (Louis), 2 fluorescentna lajbica in kljucavnico za celado. Za SS motor je torej prostora dovolj.

Z takim motorjem delat 1000km v enem dnevu pa ni ravno užitek bi rekel, ne rečem pa da jih nisi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nateg....

Ne ni nateg. To sem čisto resnično naredil v fotošopu :) . Meni bi bila taka verzija bolj všeč. Sem sem pa prilepil le zaradi vira slike pri komentiranju članka na naslovnici.

Evo obrazložitve. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ni nateg. To sem čisto resnično naredil v fotošopu :) . Meni bi bila taka verzija bolj všeč. Sem sem pa prilepil le zaradi vira slike pri komentiranju članka na naslovnici.

Evo obrazložitve. LP

UHHH jaz pa sem se že ustrašil da so tako grdo spremenili 2012 verzijo. :blush: meni pa so asimetrične luči ena od najlepših stvari na tem motorju. no 2012 v modri barvi je strupeno lep. mama hočem BMW-ja!!!!!! pa ne onega na 4 kolesih :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z takim motorjem delat 1000km v enem dnevu pa ni ravno užitek bi rekel, ne rečem pa da jih nisi.

Odvisno kak se peljes (hvala policajem, da jih ni bilo :))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ni nateg. To sem čisto resnično naredil v fotošopu :) . Meni bi bila taka verzija bolj všeč. Sem sem pa prilepil le zaradi vira slike pri komentiranju članka na naslovnici.

Evo obrazložitve. LP

Lepo da si povedal...

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Mal je umrla tema, kje so kakšna mnenja uporabnikov, kako je z okvarami, stroški servisov, reklamacijami, in jasno vtisi :hmm:

Glede na to da je motor že 3 sezone na cesti, pa da je to en najboljše prodajanih športnikov zadnje 3 leta, je nekam malo napisanega o njem.

Drugač pa sem včeraj zasledil tole, recall 1900 komadov letnika 2012, baje se odvijejo vijaki od ojnice, kaj nastane si verjetno predstavljate :grim

http://www.motorradonline.de/de/motorraeder/news/rueckruf-bmw-s-1000-rr-modelljahr-2012/410300

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal je umrla tema, kje so kakšna mnenja uporabnikov, kako je z okvarami, stroški servisov, reklamacijami, in jasno vtisi :hmm:

Glede na to da je motor že 3 sezone na cesti, pa da je to en najboljše prodajanih športnikov zadnje 3 leta, je nekam malo napisanega o njem.

Drugač pa sem včeraj zasledil tole, recall 1900 komadov letnika 2012, baje se odvijejo vijaki od ojnice, kaj nastane si verjetno predstavljate :grim

http://www.motorrado...ahr-2012/410300

Če si že napisal bi bil lahko malo natačnejši.Namreč v vpoklicu je 1900 motorjev letnika 2012 od tega je prodanih in vpoklicanih v Nemčiji 250 ostali so prodani ven Nemčije in bodo vsi vpoklicani na servis, demontirajo olno posodo (spodnji del mašine),zamenjajo ojnične vijake in jih dodatno zavarujejo,da se nebi več odtegnili z Loktitom !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal je umrla tema, kje so kakšna mnenja uporabnikov, kako je z okvarami, stroški servisov, reklamacijami, in jasno vtisi :hmm:

Glede na to da je motor že 3 sezone na cesti, pa da je to en najboljše prodajanih športnikov zadnje 3 leta, je nekam malo napisanega o njem.

Drugač pa sem včeraj zasledil tole, recall 1900 komadov letnika 2012, baje se odvijejo vijaki od ojnice, kaj nastane si verjetno predstavljate :grim

http://www.motorrado...ahr-2012/410300

Na Slovaškem prejšnji teden je v prvem krogu (u bistvu ni prišel niti do polovice) enemu nemcu? ojnica pogledala ven čez blok motorja, motor ravno po utekanju (1000 in še malo km). Baje je bil pa tudi pri nas en tak primer, tudi v zadnjih 14ih dneh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Slovaškem prejšnji teden je v prvem krogu (u bistvu ni prišel niti do polovice) enemu nemcu? ojnica pogledala ven čez blok motorja, motor ravno po utekanju (1000 in še malo km). Baje je bil pa tudi pri nas en tak primer, tudi v zadnjih 14ih dneh.

baba cula baba rekla???

:glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baba cula baba rekla???

:glare:

baba čula, in baba vidla dečka, ko je vozil s fotrovo Hondo namesto s svojim BMWjem. Če se je pa zlagal, sem se pa jaz tudi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Slovaškem prejšnji teden je v prvem krogu (u bistvu ni prišel niti do polovice) enemu nemcu? ojnica pogledala ven čez blok motorja, motor ravno po utekanju (1000 in še malo km). Baje je bil pa tudi pri nas en tak primer, tudi v zadnjih 14ih dneh.

baba cula baba rekla???

:glare:

Zgleda da je par bavarcev tud pr nas usekal. Ines, a mogoče veš a je ta za katerega govoriš letnika 2012? Jest vem za enga 2012, ki je usekal na polno, po par sto kilometrih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da je par bavarcev tud pr nas usekal. Ines, a mogoče veš a je ta za katerega govoriš letnika 2012? Jest vem za enga 2012, ki je usekal na polno, po par sto kilometrih.

Če prav vem, naj bi bil 2012. Motor ravno čez tisto ulaufalno dobo, nov akrapo gor in potem bum na avtocesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Če prav vem, naj bi bil 2012. Motor ravno čez tisto ulaufalno dobo, nov akrapo gor in potem bum na avtocesti.

Bizi, je 2012; ta teden je dobil nov novcat agregat in ponavlja utekanje, farer ga pa ves čas nezaupljivo posluša in čaka :grim

Popravljeno . Popravil Gamma
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

JAvi se ko bos v CE,da vidim mrcino :)

Nisem se javil ker sem bil pozen,peljal mrcino na sprehod in sem zelo pozitivno presenečen,motor kot igračka :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od petka do danes 1150 km po jadranki,kaj naj rečem KRASNO,jutri pa na 1.servis pol pa naprej :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!