Skoči na vsebino

Kak se potolažit...


MotoRossi

Priporočene objave

...če veš, da ti jutri odpotuje punca, v katero si zaljubljen, nekam daleč stran in je neboš nikoli več videl? Kak to prebolet? Jest ne morem spat - zato se tut zdej oglašam. Mislim pa skoz na njo.

:drinking: :? :cry: :(

Pi. pa ta svet. Nakol ne gre tk kt hočeš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kaj ti naj rečem...v tem trenutku se ne moreš sprijaznit, to je dejstvo. Kaj bo pa prineso čas boš pa sam vido, samo jaz mislim da boš to v dokaj kratkem roku prebolel, čeprav verjetno ne čist pozabo. Pa je to prav tvoja punca al kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznal sm jo 2 dni. Drgač pa vedno rabim dost cajta, da se na kirga človeka navežem. Pa ne zdej samo na zveze, tut za kake boljše prijatle in to. Njo pa sm tko hitr zaštekal. Pa ko sm z njo gre cas kot se nikoli. Zdej pa ko bi jo rad pozabu, pa ne gre nikamor!

Ni pa bila moja punca. Čeprav bi marsikdo rekel, da sma delala 'packarije'. Pa to sploh ni vazno. Vazn je da sm čist v njo. :oops: :!:

Pa tok dolg sm iskau tako deklco poj mi pa gre. Mrš vse u 3PM!! :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda, da je tako vreme, sicer bi ti svetoval kak izlet z motorjem, it do kakšnega kolega, pa skupaj na pijačo v Portorož, ipd. Zamoti se s čim, pa boš pozabil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj nasvet iz zakladnice nasih dedkov in babic:

KLIN SE S KLINOM ZBIJA :D :D , cimpreje zopet med mlada dekleta, sigurno bos nasel eno, ob kateri bi se pocutil potolazenega!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehehe... spet tema za nabijati?! Ali lahko kaksen nasvet prilozim zraven?! :twisted: :D

Twix ti je ze rekel nekaj pametnega... lahko pa cisto mirno gres skozi to in kmalu se ti odperjo novi horizonti, kmalu si spet ustvaris svojo sreco... in zivljenje tece dalje... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v dveh dneh se ne mores zaljubit! Lohko je to samo zagledanost! Ker cloveka moras spoznavat iz dneva v dan...

Tko da pejt med ljudi-med punce pa bos vidu da je samo zagledanost in ne taprava ljubezen!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrtnica in Area_51 : sta že slišala za ljubezen na prvi pogled? Jets vsak dan vidm na maljone deklic in dva maljona sis pa mi še nobena ni bla tko všeč.

Sicer pa upam, da bo zdej kej bolš, k se šola začne...

Sicer pa hvala za vse odgovore..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MotoRossi-verjamem ljubezen na prvi pogled ampak to ni taprava ljubezen! To ti je sam zunanjost usec-popolna je po tvojih ceiljih itd

Ti moras spoznati osebo in vsak dan jo bolj ljubis vsak dan k jo bolj in bolj spoznavas!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rok... shit happens ,unfortunatly all the time :evil:

Nažalost nimam nič drugega za povedat...izkušenj ni :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daleč od oči, daleč od srca.

Ne sekiraj se, jo boš hitro pozabil. In to je normalno.

Če boš pa padel v drugo skrajnost, samo ona, a mi ni bila usojena itd, e, potem pa ne bo vse v redu.

Glede na leta, ki jih premoreš, bo takih bežnih možnih zametkov nečesa še več. Ampak, da je to tisto pravo, za to morajo biti izpolnjeni vsi pogoji, tudi ta, da se večkrat na dan vidiš in dotakneš in čuješ in okušaš.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko modrujemo kolikor hočemo, pa naš MotoRossi še vseeno (sladko) trpi. Še več, njegovo trpljenje se hrani s tem topicom. Stavim, da MR vztrajno kuka v forum, če je prispel kak odgovor in medtem mozga, tuhta, premleva in s tem ničesar ne rešuje. Poznam ta filing, x-krat sem ga doživel in močno upam, da ga bom še kdaj, zaljubljenost (ali ljubezen - doslej namreč še nisem zasledil zadovoljive razlage kaj je eno in kaj drugo) je pač nekaj najlepšega, kar se nam v življenju zgodi. Rekel bi samo: MR, nehaj se plaziti po tem topicu, povedal si svoje, nihče od nas ne more rešiti problema namesto tebe, če si možakar, ga boš tako ali drugače rešil sam. In medtem ne pozabi iti med ljudi in se pogovarjati o vsakdanjih stvareh.

Z najboljšimi željami in obilo razumevanja,

PEPE :wink: :D 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko modrujemo kolikor hočemo, pa naš MotoRossi še vseeno (sladko) trpi. Še več, njegovo trpljenje se hrani s tem topicom. Stavim, da MR vztrajno kuka v forum, če je prispel kak odgovor in medtem mozga, tuhta, premleva in s tem ničesar ne rešuje. Poznam ta filing, x-krat sem ga doživel in močno upam, da ga bom še kdaj, zaljubljenost (ali ljubezen - doslej namreč še nisem zasledil zadovoljive razlage kaj je eno in kaj drugo) je pač nekaj najlepšega, kar se nam v življenju zgodi. Rekel bi samo: MR, nehaj se plaziti po tem topicu, povedal si svoje, nihče od nas ne more rešiti problema namesto tebe, če si možakar, ga boš tako ali drugače rešil sam. In medtem ne pozabi iti med ljudi in se pogovarjati o vsakdanjih stvareh.

Z najboljšimi željami in obilo razumevanja,

PEPE  :wink:  :D  8)

AMEN!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!