Skoči na vsebino

Kak se potolažit...


MotoRossi

Priporočene objave

v bistvu on še zdaj trpi in želi navezat stike! Sam bila sva mlada in pač mi ni bil oz. mi ni všeč njegov karakter!

Sedaj pa sem pošteno zmedena; rekla si, da si 4 leta živela z Alijem, zdaj pa govoriš o nečem drugem. V čem je poanta? :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v bistvu on še zdaj trpi in želi navezat stike! Sam bila sva mlada in pač mi ni bil oz. mi ni všeč njegov karakter!

Sedaj pa sem pošteno zmedena; rekla si, da si 4 leta živela z Alijem, zdaj pa govoriš o nečem drugem. V čem je poanta? :shock:

ja a misliš, da je bil ALI moj edini fant? Pred njim je bil še kakšen!!!!

Pa ne mi Alija mešat zraven ker nima nič s tem!!!! A misliš, da bom zdaj non stop pogrevala temo o njemu? ne jaz sem ga imela rada in ga imam še vedno! se trudim, da bi vsaj enkrat pomislila na kaj drugega pa mi tega nihče ne pusti!!! Ta tema in stvari so zdaj moja stvar in je moja stvar o čem bom pisala! Mi visi dol kaj si mislite, ker mam že s svojo psiho dovolj problemov!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej Tatjana!

Ne razburjaj se! Niti te ne sprašujem o podrobnostih niti o Aliju. Samo stvari mi niso bile jasne, pa sem vprašala. Če hočeš svoje skrivnosti je to popolnoma tvoja stvar, vendar če pišeš javno moraš pričakovati tudi kakšno javno vprašanje. Nisem te hotela niti žaliti niti jeziti, spoštujem tvojo bolečino, zato ne reagiraj takoj napadalno!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej Tatjana!  

Ne razburjaj se! Niti te ne sprašujem o podrobnostih niti o Aliju. Samo stvari mi niso bile jasne, pa sem vprašala. Če hočeš svoje skrivnosti je to popolnoma tvoja stvar, vendar če pišeš javno moraš pričakovati tudi kakšno javno vprašanje. Nisem te hotela niti žaliti niti jeziti, spoštujem tvojo bolečino, zato ne reagiraj takoj napadalno!!!

Oprosti! mislim dovol je ljudi, ki se zaprejo vase! Jaz sem bila vedno tak nasmejan tip človeka in to mi pomaga vsaj čez dan! Hitro me pa vsaka stvar prizadene! prehitro sem odreagirala in napisala nekaj kar npr. nebi.

Oproščeno?????? :oops: :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej Tatjana!  

Ne razburjaj se! Niti te ne sprašujem o podrobnostih niti o Aliju. Samo stvari mi niso bile jasne, pa sem vprašala. Če hočeš svoje skrivnosti je to popolnoma tvoja stvar, vendar če pišeš javno moraš pričakovati tudi kakšno javno vprašanje. Nisem te hotela niti žaliti niti jeziti, spoštujem tvojo bolečino, zato ne reagiraj takoj napadalno!!!

Oprosti! mislim dovol je ljudi, ki se zaprejo vase! Jaz sem bila vedno tak nasmejan tip človeka in to mi pomaga vsaj čez dan! Hitro me pa vsaka stvar prizadene! prehitro sem odreagirala in napisala nekaj kar npr. nebi.

Oproščeno?????? :oops: :oops:

Nimam ti kaj oprostiti. Tudi jaz te ne bi smela spraševati stvari za katere vem, da so zate še vedno sveže, prežete z bolečino. Ko se vidiva oz. spoznava, bova skupaj popili kakšen sok.

:B-fly:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in...... :? medtem, ko mi tle modrujemo :roll: in se pregovarjamo kaka 2. pomoč mu bo ta nar ta bolj zalegla :silly: , je MotoR. že pozabu, da je sploh topic odpru... :idea: pa da je že na novo zaljubljen in je nas mal pozabu o tem dejstvu obvestit in....:eating: ....ahhh.. nč :changes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!