Skoči na vsebino

Kak se potolažit...


MotoRossi

Priporočene objave

Ja ljubezen - medsebojna kemija je čudna reč.

Če je ne bi bilo, bi se ljudje po pol leta spoznaval, kar bi blo dovolj, da bi se imeli čez in čez zadost.

Tako pa nastopi trenutna začaranost. Pamet gre na pašo.

Čustva pa vrejo. Adrenalin se sprošča.

Tudi začaranost bo minila, ker glavnega maga ni več.

8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest bi tud žvrgolela v tem topicu......

zaljubljena sem takrat, ko ne vidim nič le njega (sori, punce, ipaq sm strejt usmerjena!)... ko ne vidiš nobene "napake".... sama popolnost in presežki so ga.....

ko pa pride ljubezen, vidiš vse njegove posebnosti in celo ljubke se ti zdijo....

ko pa začneš drugače doživljati njegova odstopanja po namišljenih kriterijih, je pa že druga zgodba.....

(kolkmamjestvseposortiran)

VeRonika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko pa začneš drugače doživljati njegova odstopanja po namišljenih kriterijih, je pa že druga zgodba.....

VeRonika

Pol se pa mal pogovoriš, pa prilagodiš, včasih tudi podrediš in če ni prevelikih odstopanj, lahko zadevo pelješ dalje lepo in uspešno.

Dada

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se ne zdi smiselno se trudit, da bi pozabila. Ker potem še bolj mislim na vse skupaj in četudi bi mi uspelo za kratek čas pozabit, bolečina slej ko prej spet udari na plano. Še huje.

Zato pustim bolečini, da se izživi. Ne ignoriram je, niti se preveč ne oziram nanjo. Pustim, da boli, da boli še bolj, da doseže vrh... in takrat vem, da je najhuje za mano, da mi zdaj ostane samo še pot nazaj v dolino, proti mirnemu duhu in srcu.

:wink:

Aja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko pa začneš drugače doživljati njegova odstopanja po namišljenih kriterijih, je pa že druga zgodba.....

VeRonika

Pol se pa mal pogovoriš, pa prilagodiš, včasih tudi podrediš in če ni prevelikih odstopanj, lahko zadevo pelješ dalje lepo in uspešno.

Dada

hahahahaha........ Dada, vidiš, pri tej lekciji sem pa pogorela!

od tu naprej pa ne znam bit več pametna!

VeRonika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo pa v čem je problem ? Švabarija pa res ni daleč al kaj!? Če sta delala... pa mnde tudi veš kje punčara živi a ne? Sicer pa en al dva moto zbora (beri e..... shova) pa si spet tam a ne.

:!: Fant drž se mi smo s tabo :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol se pa mal pogovoriš, pa prilagodiš, včasih tudi podrediš in če ni prevelikih odstopanj, lahko zadevo pelješ dalje lepo in uspešno.

... in potem sta za devetimi gorami in devetimi vodami živela srečno do konca svojih dni ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol se pa mal pogovoriš, pa prilagodiš, včasih tudi podrediš in če ni prevelikih odstopanj, lahko zadevo pelješ dalje lepo in uspešno.

... in potem sta za devetimi gorami in devetimi vodami živela srečno do konca svojih dni ...

Iz tvojih ust v božja ušesa (upam!!!!!)!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hoj!

Glede ljubezni na prvi pogled verjamem!

Mogoče pa ti je bila samo všeč! Ko bi jo spoznal ti mogoče nebi bila tako všeč ko zdaj, ko si zaljubljen!

Takih je dovolj samo najti moraš tapravo!

Brez panike! Obstaja pa tudi net po katerem si lahko vsaj dopisujeta! To je za enkrat kar vredi! Pol pa lahko sledi dolga tura do nje! Tudi na daljavo veza obrodi sadove!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi na daljavo veza obrodi sadove!

No go. Niti vikend veza se ne obnese, kaj šele taka ko se vidiš enkrat, mogoče dvakrat na leto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No go. Niti vikend veza se ne obnese, kaj šele taka ko se vidiš enkrat, mogoče dvakrat na leto.

Macica pomota, vikend zveza se prav lepo obnese .........ZA CEZ VIKEND .....NJAMI :twisted: :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi na daljavo veza obrodi sadove!

No go. Niti vikend veza se ne obnese, kaj šele taka ko se vidiš enkrat, mogoče dvakrat na leto.

Očitno nisi imela pravega fanta oz. ga drugi niso imeli! Jaz sem imela dobrega fanta, in sva bila skupaj dolgo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa veza "enkrat do dvakrat na leto" ?

Kaj pa pomeni "enkrat do dvakrat na leto" ?? :twisted: :twisted: :oops: :roll: :roll: :wink: :idea: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem imela dobrega fanta, in sva bila skupaj dolgo.

1x do 2x letno po 15 min? :twisted:

Samo med počitnicami sem bila pri njemu!

Hahahahaha! je zelo mučno če človeka vidiš tako malo! To ni smešno!! :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo med počitnicami sem bila pri njemu!  

Hahahahaha! je zelo mučno če človeka vidiš tako malo! To ni smešno!!  

ok ok - sori. Nisem imel namena kogarkoli prizadet.

Pa vseeno - A sta še skupaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa veza "enkrat do dvakrat na leto" ?

Kaj pa pomeni "enkrat do dvakrat na leto" ?? :twisted: :twisted: :oops: :roll: :roll: :wink: :idea: :arrow:

To pomeni, da vidiš nekoga samo enkrat do dvakrat na leto, več let in da se tistih enkrat dvakrat na leto mal "zacopaš" pa potem naslednji dan, dva, tri travmiraš in potem pozabiš na vse skupaj - until the next time ... who knows when and where? Maybe never again ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo med počitnicami sem bila pri njemu!  

Hahahahaha! je zelo mučno če človeka vidiš tako malo! To ni smešno!!  

ok ok - sori. Nisem imel namena kogarkoli prizadet.

Pa vseeno - A sta še skupaj?

Ne!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo med počitnicami sem bila pri njemu!  

Hahahahaha! je zelo mučno če človeka vidiš tako malo! To ni smešno!!  

ok ok - sori. Nisem imel namena kogarkoli prizadet.

Pa vseeno - A sta še skupaj?

Ne!

A se je splačal trpet za takšen zaključek? :(

ajajajajajajaj!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo med počitnicami sem bila pri njemu!  

Hahahahaha! je zelo mučno če človeka vidiš tako malo! To ni smešno!!  

ok ok - sori. Nisem imel namena kogarkoli prizadet.

Pa vseeno - A sta še skupaj?

Ne!

A se je splačal trpet za takšen zaključek? :(

ajajajajajajaj!!!

v bistvu on še zdaj trpi in želi navezat stike! Sam bila sva mlada in pač mi ni bil oz. mi ni všeč njegov karakter!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!