Skoči na vsebino

Zasavska Motosvet sekcija


Gianni

Priporočene objave

Jst ga tut nam udjavu....l

Sej se ne splača, ku pa grejo letn cajti nekak tkule:

zima..., jesen..., zima..., pomlad..., zima..., pomlad..., poletje..., jesen..., poletje..., jesen..., poletje..., pomlad..., jesen..., poletje..., zima..., pomlad..., zima..., jesen..., pomlad..., zima..., ... pol je pa let ukul, pa spet od začetka, pa vsak let drugač. :D

Težku udjaut, ku n veš kdaj bo zima. :?

Premza čist prov si ti tule napovedu :wink: ... spet sva bla cel vikend na motorju :D ... res so ble prave spomladanske temperature .... superca :multi:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jeeeeeesssssss......sonce, jasno nebo,....kaj človek najprej pomisli ob tako prelepem dnevu ? :shock: ......zakaj sploh sprašujem ?.....mmmmm...na en krog z motorčkom. :wink: :wink:

Kuk sm fajn naredu de ga nism udjavu..PREMZA veliki Nostradamus, tis faca :wink: :lol: :lol: :lol:

Ajde, kuk se pa vsem ustalm kej sline cedijo, ku so udjavl motor :cry: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, Gianni, kaj pa vem... si reces, kdor ne reskira, ne profitira?! :wink: :D Pa sedes na motor in odpeljes malce bolj previdno....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niso puzabl prit, sam pisat se jim ne lub. Premza, glede na tu, da te je Obelix huatu puvazt se n'č ne čudvam, d' n'č ne pišeš. Ampak Gianni, pa Kiki pa Viking :?: a v'm je tipkounca u blat padla al kuga. :twisted:

Drgač je blu kr fajn. Kiki in Viking zaradi fajne družbe prestaula ubisk, Baki pa zamuju dumou.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niso puzabl prit, sam pisat se jim ne lub. Ampak Gianni, pa Kiki pa Viking :?:  a v'm je tipkounca u blat padla al kuga. :twisted:  

Drgač je blu kr fajn. Kiki in Viking zaradi fajne družbe prestaula ubisk, Baki pa zamuju dumou.

Evo mene... :D

Učjeri je blo pa res tolk fajn, da je blo kr težko it domov in sm čist po pravic prestavla napovedan obisk :wink:

Vse skupaj je že dišalo po recimo pred novoletnem vzdušju.... :D

Premza... tebi pa hvala za smokeca... lepo od tebe, da si se spomnil name :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud js sm š živ, sevde j blo fajn sam mjan ni nubjadn opravičila napisu :(

Me j kr mal strah de ne bom smeu več pridit :( :(

Drgač pa ni panike,bom probu bit ceu tedn pridkan :idea:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koj zdeeeeeee banda....mat kurja :lol: A mislte de men nć vječ računalnik ne dela :lol:

Ja luškan je blo...spt smo se režal in zajbaval na ves glas,...tko ko Kiki prav...mal že diši po novoletnem vzdušju...kuuurjaaa, če ne bi blo za študirat, bi jst na kake pirčke prešaltu :P , pol pa še kako rundo na rundo,....itd :oops:

Jaaaaa Baki ti jo drugič lepo zraven prpel, bo mela moja "ne-motoristka" še eno "ne-motoristko" za družbo......midva se bova pol lhka bolj pirčkom motorjem in motoristkam posvetla :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted: Pa še opravičila nau treba pisat :D :D :D :D :D :wink: :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojla..... oprostite k ne znam po vaše, pa upam, da me bote zatopl....

tisti k ste se prjavl na NFS, si preberte obvestilo in prosm enga, da v vašem koncu pobere denar in mi ga dostavi v OLP..... upam, da s tem ne bom zamorila vašega nedeljskega srečanja..

aja, pa naštudirejte kako zanimivo igro!!

bajbaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojla..... oprostite k ne znam po vaše, pa upam, da me bote zatopl....

tisti k ste se prjavl na NFS, si preberte obvestilo in prosm enga, da v vašem koncu pobere denar in mi ga dostavi v OLP..... upam, da s tem ne bom zamorila vašega nedeljskega srečanja..

aja, pa naštudirejte kako zanimivo igro!!

bajbaj

U nedelo imamo težk del :twisted: Tu pumen, da ne smete majnkat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U nedelo imamo težk del :twisted: Tu pumen, da ne smete majnkat.

Točno tako.... Kiki pobira dnar za NFS... :D

Torej prpravte mošničke in štumfe.... :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tako.... Kiki pobira dnar za NFS...   :D  

Torej prpravte mošničke in štumfe....  :lol:  :lol:  :lol:

Nkt'jar l'dje pa si kr sam dudaten del išejo. :twisted: Kuk si pridna! :wink:

Kuga pa kandidati za pripravo iger, kej ste?

PS U kaki valuti pa sprejemaš? A sprejmaš tud čeke, zadolžnice in podobne zadeve (npr plačilo u blagu)? :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tako.... Kiki pobira dnar za NFS...   :D  

Torej prpravte mošničke in štumfe....  :lol:  :lol:  :lol:

Nkt'jar l'dje pa si kr sam dudaten del išejo. :twisted: Kuk si pridna! :wink:

Kuga pa kandidati za pripravo iger, kej ste?

PS U kaki valuti pa sprejemaš? A sprejmaš tud čeke, zadolžnice in podobne zadeve (npr plačilo u blagu)? :twisted:

Jst sm pa ja vedno pridna al ja... :lol:

Veš kuga prjatlca... glede valut... no ja z zment s je.... tud tiste pike ku jih maš u raznih skladih naložene bojo OK.... ni blema... jih bom kr h svojim pikcam prkuplala... :twisted: .... ma kak čeki - a niso tet že zguduvina :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm pa ja vedno pridna al ja...  :lol:  

Veš kuga prjatlca... glede valut... no ja z zment s je.... tud tiste pike ku jih maš u raznih skladih naložene bojo OK.... ni blema... jih bom kr h svojim pikcam prkuplala...  :twisted: .... ma kak čeki - a niso tet že zguduvina  :roll:

Skuaraj zmer si pridna. :twisted:

A ti mislis moje delnice in ubveznce? Ne, prjatlca in suseda, tega ti pa ne dam. Kaj pa blagovna menjava? :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skuaraj zmer si pridna. :twisted:  

A ti mislis moje delnice in ubveznce? Ne, prjatlca in suseda, tega ti pa ne dam. Kaj pa blagovna menjava? :twisted:

Blagovna menjava.... hm odvisno od tega, kaj ponujaš... :lol:

Škart robe ne rabm... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blagovna menjava.... hm odvisno od tega, kaj ponujaš... :lol:  

Škart robe ne rabm...  :wink:

Puzab. Je lahk kjer j'zn. :wink:

Vidiš... torej ostane samo še gotovina oz. keš .... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? Upam, d muoja t stara ne punuja tist k sm js zastuopu!!!!!!!!!!!!! :x  :x  :x  D s nou kir(a) slučajn krvau usjeklna!!!!  :o

:shock: Kuga si pa ti zastuopu? 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!