Skoči na vsebino

Zasavska Motosvet sekcija


Gianni

Priporočene objave

:? Upam, d muoja t stara ne punuja tist k sm js zastuopu!!!!!!!!!!!!! :x  :x  :x  D s nou kir(a) slučajn krvau usjeklna!!!!  :o

Ojla Obelix....

tud jst te mam rada ja.... :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? Upam, d muoja t stara ne punuja tist k sm js zastuopu!!!!!!!!!!!!! :x  :x  :x  D s nou kir(a) slučajn krvau usjeklna!!!!  :o

Mam občutk d so se tele naše bejbe tebe mal spusudle :roll: , bo treba ustanovit disciplinsko komisijo zasavske sekciji z takšne in podubne primere :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla Obelix....

tud jst te mam rada ja.... :lol:  :lol:  :lol:

Se mi je kr zdel, d' s' ga mal bujiš... :twisted: :wink:

Ja.... me je že kr mal strah, ko se bova na štiri okice srečala... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mjan s pa zdi, d j tukil' mal prvjač dima, pa mal prmal uogja

Ja bo treba mal pihat :twisted: da bo bol gurel, pa s mej kadil :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam č uš pihu, uornk pihn, pua pa gas pa doug' lamp' :lol:
Ti kr pihi če ti gre dim u učke :twisted: :twisted: :twisted:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud js sm š živ, sevde j blo fajn sam mjan ni nubjadn opravičila napisu :(  

Me j kr mal strah de ne bom smeu več pridit :(  :(  

Drgač pa ni panike,bom probu bit ceu tedn pridkan :idea:

Baki - prjatu...

tud ti morš naslednjič svojo boljš polovico s sabo prpelat, da ne bomo vedno nežnejši spol v manjšini.... :wink:.... pa še opravičila pol novš več rabu.... :lol:

PS danes je petek in BAKI ma veliki koncert u plani... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škuda ker zajebancije niste razumel. U nubjanem primeru u blagovni menjavi ni bila mišlena kaka useba ampak predmet. Tuk u vednost tistim, ki pr'hitr sklepate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škuda ker zajebancije niste razumel. U nubjanem primeru u blagovni menjavi ni bila mišlena kaka useba ampak predmet. Tuk u vednost tistim, ki pr'hitr sklepate.

Draga moja...

ma ne se jezit.... važen da midve vemo kuga smo mele u mislih... :wink:

drugi si nej pa lase puljo pa glave beljo.... :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mjan s pa zdi, d j tukil' mal prvjač dima, pa mal prmal uogja, sam obelixi pa čist vrjamm, z nturalijam s ni z špilat. Pa srbus du nslednič. :lol:

:D :shock: Ja m.t k.r.ba lej ga š` jenga Zasauca! :o :o Saos BLOOBY! Vidm, d` s` ti nevarnost prc zapacu. Dej s` prkaš u nedelo Pouni lun, d` ti dam za eno pjačo (kava, čaj, rum, pir, špricer, štok,..... ni d` ni)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mjan s pa zdi, d j tukil' mal prvjač dima, pa mal prmal uogja, sam obelixi pa čist vrjamm, z nturalijam s ni z špilat. Pa srbus du nslednič. :lol:

:D :shock: Ja m.t k.r.ba lej ga š` jenga Zasauca! :o :o Saos BLOOBY! Vidm, d` s` ti nevarnost prc zapacu. Dej s` prkaš u nedelo Pouni lun, d` ti dam za eno pjačo (kava, čaj, rum, pir, špricer, štok,..... ni d` ni)

Oi! Zasavci :lol: . A lohk prosm za en slovar :?:

Vas pozdravlja 8) 8) 8) fifty

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oi! Zasavci :lol: . A lohk prosm za en slovar :?:

Vas pozdravlja 8) 8) 8) fifty

Sej je na drug stran. Drgač pa v'la pravil, da se tuki guvuri (piše) čistokrvna zasauščina. :twisted:

PS Pumaga pa tud, č' si naglas prebjareš. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mjan s pa zdi, d j tukil' mal prvjač dima, pa mal prmal uogja, sam obelixi pa čist vrjamm, z nturalijam s ni z špilat. Pa srbus du nslednič. :lol:

:D :shock: Ja m.t k.r.ba lej ga š` jenga Zasauca! :o :o Saos BLOOBY! Vidm, d` s` ti nevarnost prc zapacu. Dej s` prkaš u nedelo Pouni lun, d` ti dam za eno pjačo (kava, čaj, rum, pir, špricer, štok,..... ni d` ni)

Oi! Zasavci :lol: . A lohk prosm za en slovar :?:

Vas pozdravlja 8) 8) 8) fifty

Lega kumarat, pet ta pru na en :drinking: pol si pa naglas preber...uš usee zastupu :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Premza gre tud na NFS. :silly:

Superca..... :smilecolros:

Tku... jst sm dnar pubrala... kako kartico iz dopusta vm bom pa že pisala ne... :lol:

PS pa še premal ste mi dal za musko.... s prav, da prihodnjič kasiram tud obresti... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS pa še premal ste mi dal za musko.... s prav, da prihodnjič kasiram tud obresti... :wink:

Ku pa m nubjan n pusluša. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Č' u sredo zalu'žiš za n's tri za vscga pu 200 SIT ti murmo u nedelo plačat poleg 200 SIT še 0,41 SIT zamudnih ubresti pu usebi. To znaša skupi 1,23 SIT. :wink: :twisted:

PS

Obdobje: od 4.12.2002 do 8.12.2002

Znesek: 200,00

Revalorizacijske obresti: 0,00

Zamudne obresti: 0,41

Skupaj obresti: 0,41

Glavnica + obresti: 200,41

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Č' u sredo zalu'žiš za n's tri za vscga pu 200 SIT ti murmo u nedelo plačat poleg 200 SIT še 0,41 SIT zamudnih ubresti pu usebi. To znaša skupi 1,23 SIT. :wink: :twisted:

PS

Obdobje: od 4.12.2002 do 8.12.2002

Znesek: 200,00

Revalorizacijske obresti: 0,00

Zamudne obresti: 0,41

Skupaj obresti: 0,41

Glavnica + obresti: 200,41

Ajajaj :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Č' u sredo zalu'žiš za n's tri za vscga pu 200 SIT ti murmo u nedelo plačat poleg 200 SIT še 0,41 SIT zamudnih ubresti pu usebi. To znaša skupi 1,23 SIT. :wink: :twisted:

PS

Obdobje: od 4.12.2002 do 8.12.2002

Znesek: 200,00

Revalorizacijske obresti: 0,00

Zamudne obresti: 0,41

Skupaj obresti: 0,41

Glavnica + obresti: 200,41

Ajajaj :?

Tolarčk na tolarčk.... pogača.... kamenčk na kamenčk...... palača.... :roll: :lol: :wink:

Nč s zdej vidva tukile nuarce delat iz ubresti.... jst jih bom zaračunala pu svojem tečaji.... (odvisn ud tega, kuk bom n dopusti zapravla) :lol: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč s zdej vidva tukile nuarce delat iz ubresti.... jst jih bom zaračunala pu svojem tečaji.... (odvisn ud tega, kuk bom n dopusti zapravla) :lol: :twisted:

:shock: zamudne ubresti (pa tud druge ubresti) se ne računajo po tečaju :twisted: :twisted: :twisted: :wink:

Kar se pa dopusta tiče se pa mjerki, da nouš n'š dnar zapraulala :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:shock: zamudne ubresti (pa tud druge ubresti) se ne računajo po tečaju :twisted: :twisted: :twisted: :wink:

Ja tiste bančne ubresti se že ne pu tečaji..... ampak tiste muaje se pa definitivno bojo... pa u eurih draga moja... :lol: :twisted:

Kar se pa dopusta tiče se pa mjerki, da nouš n'š dnar zapraulala :wink:

:silly:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tiste bančne ubresti se že ne pu tečaji..... ampak tiste muaje se pa definitivno bojo... pa u eurih draga moja... :lol: :twisted:

:crazyeyes: :wink: Cenik, punca, cenik... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!