Skoči na vsebino

Zasavska Motosvet sekcija


Gianni

Priporočene objave

Misl'm, d' je Gianni nmal zatajil (prešpricu) tale izpit.

Ah ne .... kje pa... Gianni pa že ni tak :lol: ... verjetno bomo moral še mal pučakat na odgovor, ker verjetno zdejle še spančka... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah ne .... kje pa... Gianni pa že ni tak :lol: ... verjetno bomo moral še mal pučakat na odgovor, ker verjetno zdejle še spančka... :wink:

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gianni....

Mi smo držal pesti zdej pa povej, a bomo nazdravil od veselja :D al od žalosti.... :(

Pa sej po moje itak ni dileme... normalno, da boš naredu.... :wink:

Dej Gianni zbud se ž pa puvej kakšna j zadeva ...al bomo...al ne bomo-

sej veš kuga (jst sm tuk pesti držu)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bandaaaaaaa zasavska :lol:

Jp........taktika je potrebna :oops: :shock: :lol: Jst sm se udloču, de en mesc še pučakam, pa de Mramor med politike stup, pol pa Konc Januarja na juriš, zdej ste že mal potreniral kaku držat pesti, vam bo pol šlo bolj od rok, jih boste bul stiskal :roll: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Zapil ga bomo pa itak...namest Mramorja pa Mraka....sej sta oba na M..osemko je treba zalit :lol: :shock: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: Pa še to....Senjur je menda odnehal...zdaj bo sestavu izpit Rasto Ovin...Mariborski faks. Uuuuuuuuuuuuu...jeeeeeeeeesssssssssssss 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bandaaaaaaa zasavska :lol:

Jp........taktika je potrebna :oops: :shock: :lol: Jst sm se udloču, de en mesc še pučakam, pa de Mramor med politike stup, pol pa Konc Januarja na juriš, zdej ste že mal potreniral kaku držat pesti, vam bo pol šlo bolj od rok, jih boste bul stiskal :roll: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Zapil ga bomo pa itak...namest Mramorja pa Mraka....sej sta oba na M..osemko je treba zalit :lol: :shock: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: Pa še to....Senjur je menda odnehal...zdaj bo sestavu izpit Rasto Ovin...Mariborski faks. Uuuuuuuuuuuuu...jeeeeeeeeesssssssssssss 8)

Mjan pa nbjan ni vrjeu, d' ni šou pisat. :?

Gianni 3x lažje mi je blu Senjurja nrdit, kut na podiplomci Ovina. Tku de pazi. :cry: Ampak 8ko je pa treba zalit. Premza že medico kuha.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva z vikingom sva že v nizkem štartu.... :D

Samo še obdarovanja v službi, enih par jegerčkov in kakšna kavica... pol pa gas v KG.... :multi:

Glejte, da jutri pridete hmal, ker drugač bo težka tolk vsega spit pa pojest tko, da bo treba še kako fešto zrihtat.... :wink:

Pa NE pozabte majčke s sabo met... ker so obvezna oprema na NFS :x-mas:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Gianni, a prid'š u pouno luno u n'delo?

D vem usnje prnjast.

Če neb vedla za kuga gre, bi si l'hk kej missla. :twisted: Č' bo cajt tud midva prideva. Ampak bul puazn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Puzdrauleni ! :lol:

Zdej pa stvar tkule....jst grem u Nedelo na Koroško na prednovoletni obisk k hordi sošolcev s faksa. Tku de če bom do ukul šestih, al pa puol sedmih že nazaj...prletim še kvam u pouno luno, udvisn do kdaj se boste u pouni lun zadržal....Premza, ti za vsak slučaj kr prnes usne. :wink:

Sjerbussss... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mjene pa dons tuk glava boli, grem hitr po en lekadol :oops: :oops: :oops: ...

:lol: :lol:

Mjan je blu pa tuk fajn. Vrjetn smo bli najbolj zabauna družba u šutori tist vč'jr. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srječnga pa zdrauga..mat kurja, mjene pa dons tuk glava boli, grem hitr po en lekadol :oops: :oops: :oops: ...

A sam enga si rabu :?: Jest sem jih kar enepar pužru pupoldne - zjutri sem biu še čauknjen, v novo leto pa sma z Meto nazdravla z gostim sokom.

SREČNO NOVO LETO ZASAVCI, TAKO NA CESTI KOT DOMA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla... še jst vsem SREČNO 2003 :x-mas: in velik varnih kilometrov v novem letu...

Za vse tiste, ki pa ste učjeri mel še obveznosti naj povem, da smo našega giann - sija kr dobr zapil, proslavil... :new-bday: Po petih urah debate v PL smo šli vsak na svoj konc.... (glih komi).... mel smo se superca

sam... premzaaaaa.... kako se je pa končal tvoj sestanek z dvema bejbikama... :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ti ubjavš use slike!  :evil:  :evil:  :evil: Čaki, da jih Obelix vid! Najbul gruazna je tista, kjer ti jaz kažem uasle.

Une ku si naga ukul skakala pa res nism ubjavu......naj ti bo :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kjrga zanimajo slike iz NFS-ja so na  

http://video.seznam.org/motosvet/page_01.htm

Mene pa zanima..... zakaj mam skuar na vsaki slikci rdeče učke.... :roll: ...sej sem sm bla ja čisti abstinent... :wink:.... sto posto je blo kej iz digitalcam narobe.... :twisted:

Premzaaaaa..... kaj pa tista pesmica, ko si nam oblubu ene dve kitice... :wink:...sej veš kero mislm ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima..... zakaj mam skuar na vsaki slikci rdeče učke.... :roll: ...sej sem sm bla ja čisti abstinent... :wink:.... sto posto je blo kej iz digitalcam narobe.... :twisted:

Premzaaaaa..... kaj pa tista pesmica, ko si nam oblubu ene dve kitice... :wink:...sej veš kero mislm ne

Mogoče maš pa kaj ''angora'' u sjab. :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!