Skoči na vsebino

Honda VFR 400 R


RHonda

Priporočene objave

To bi pa tudi jest imel :rolleyes:

Pa kaj ti vse ne bi imel.......... :fredy: Dobro, da vsaj bakrene žlebe in ostale barvne kovine pustiš na miru.........(ko že ostalo staro železje okrog pobiraš)

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj ti vse ne bi imel.......... :fredy: Dobro, da vsaj bakrene žlebe in ostale barvne kovine pustiš na miru.........(ko že ostalo staro železje okrog pobiraš)

grunf vedno znova nas prijetno nasmejiš :grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

akrapo je bil samo za zvok ne kake konje

Načeloma to ne bo držalo. Ko so sprobavali izpuhe na dynojetu je edino Akrapovič dal 8-10KM poleg, vsi ostali (med njimi tudi Remus) so se slabo odrezali, nekateri celo slabše od serijskega. Če se ne motim je bil testni motor GSX 600R.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Načeloma to ne bo držalo. Ko so sprobavali izpuhe na dynojetu je edino Akrapovič dal 8-10KM poleg, vsi ostali (med njimi tudi Remus) so se slabo odrezali, nekateri celo slabše od serijskega. Če se ne motim je bil testni motor GSX 600R.

maš mogoče kje ta test? predvsem Remus me zanima, da bo že enkrat mir.. kolega namreč za sveto trdi, da je Remus 100X boljši in dražji od Akrapota, pa se mu sploh ne da dopovedat v kakšni zmoti živi... :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Načeloma to ne bo držalo. Ko so sprobavali izpuhe na dynojetu je edino Akrapovič dal 8-10KM poleg, vsi ostali (med njimi tudi Remus) so se slabo odrezali, nekateri celo slabše od serijskega. Če se ne motim je bil testni motor GSX 600R.

na mojem takratnem. ker je bil samo dušilec pa še to od neke 600ke. celoten sistem pa verjamem da bi dal kakšen konjiček zraven

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maš mogoče kje ta test? predvsem Remus me zanima, da bo že enkrat mir.. kolega namreč za sveto trdi, da je Remus 100X boljši in dražji od Akrapota, pa se mu sploh ne da dopovedat v kakšni zmoti živi... :headbang: :headbang: :headbang:

Nevem, bom pogledal, ampak dvomim, da še imam kje te revije. No, sej bo Hilton kaj izvohal :D Kolegu povej, da Remus je za na Yugote :D :topic:

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Meni je počil kovinski del (nanj je priključena gumijasta cev za vodo), na katerega pride kovinska cev za vodo- skratka problem v hladilnem sistemu.

Zdej me pa zanima, iz katerih materialov je bilo ohišje agregata pri teh hondah in če se da to kako zavariti. LEPO prosim za odgovor.

Kolk pa pride recimo generalno popravilo (ventili......itd) za ta motor ? Res pa je tudi da temperatura vode ni presegla 1/4 števca, prpblam je bil samo v tem da je voda prišla v olje. Motor še zdej lavfa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal ne. Te honde ko mam jaz so samo 2 v evropi smo gledali na interpol. NC 24, imajo 85 konj, pa 130kg suha masa. Novejše pa imajo 61 konj. Jaz bom moral zdaj delati generalko, ker je žal motor uničen- nimam sreče z nobenim motorjem :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak motor ki si imel si zjebal. In zmerej si kupiš neke stare eksotike, popravljat in VZDRŽEVAT pa nima kdo. :headbang:

Prodaj vse in pejdi raje spat. 2 so v evropi in ti jo zjebeš. Bravo, čestitam :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no to da sta sam 2 v Evropi ne bo držalo :rolleyes: če ne verjameš vtipkaj na www.mobile.de pa ti jih kr nekej najde :) tud v SLO je še ene par VFR400 Hond, sam se bol po garažah valjajo

sem ti pa že v Besnci povedal, da motor ti je po vsej verjetnosti zakuhal, lahko da ti je tud dihtanga na glavi šla...v glavnem glede na vrednost motorja bolš, da greš drugo v Nemčijo iskat, če si jo tolk želiš ;) ker deli za te VFR-ke so dragi, ni to potrošn material kt za cbr600 ipd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ve kdo za kakšno razbito ali celo NC24, mogoče na odpadu: Slovenija, Italija, Avstrija, Nemčija...iščem agregat, pozna kdo koga ki brska za takšnimi stvarmi ? Jest rabim agregat da bo mal za dele...Kakršnakoli pomoč in nasvet je dobrodošel. Zdej jest je še nisem odpiral, lahko da ni nič, lahko pa katastrofa.....Gre not kaki drugi agregat (vfr 750 npr...) čeprav sem jaz potiho razmišljal še o čem močnejšem...click

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Agregat sem že naročil in plačal v Angliji (Ebay).

Malo pa sem žalosten ker nikjer na internetu ne najdem tehničnih podatkov o moči in navoru moje NC24 forceV4. V prometni mi piše 57 kw (toliko jih tudi v vožnji kaže in šla je po občutku okrog 240, čeprav je števec le do 180) in 150 kg.

O moči tole: vsi tehnični podatki o podobnih (NC30 npr) govorijo o 61hp pri 12500 rpm. Smešno mi je to, da se moja honda zbudi šele pri 13000, zaživi pri 15000 in pol še mal zvrti, tak da ta podatek o konjih ne bo držal.

O teži- za NC 30 piše da ima 180 kg. Toliko pa je imala moja zx-6r ninja (sej jo vsi poznate) in je bla DOST težji motor od te honde. Tud kokr sm NC24 premetaval po ovinkih je dosti bolj slična po teži 125-kam ne pa 600ccm motorjem.

Meni je to idealen motor. Masa (malenkost večja) in dimenzije pnevmatik iste kot v 125 ccm razredu- moč pa skor 80 konj- DREAMS :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo to me še zanima- nekje sem bral da se je za te motorje dala dokupiti HRC elektronika ki dovoljuje višje vrtljaje in premakne krivuljo vžiga- je možno da je le-ta v mojem motorju ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Agregat sem že naročil in plačal v Angliji (Ebay).

Malo pa sem žalosten ker nikjer na internetu ne najdem tehničnih podatkov o moči in navoru moje NC24 forceV4. V prometni mi piše 57 kw (toliko jih tudi v vožnji kaže in šla je po občutku okrog 240, čeprav je števec le do 180) in 150 kg.

O moči tole: vsi tehnični podatki o podobnih (NC30 npr) govorijo o 61hp pri 12500 rpm. Smešno mi je to, da se moja honda zbudi šele pri 13000, zaživi pri 15000 in pol še mal zvrti, tak da ta podatek o konjih ne bo držal.

O teži- za NC 30 piše da ima 180 kg. Toliko pa je imala moja zx-6r ninja (sej jo vsi poznate) in je bla DOST težji motor od te honde. Tud kokr sm NC24 premetaval po ovinkih je dosti bolj slična po teži 125-kam ne pa 600ccm motorjem.

Meni je to idealen motor. Masa (malenkost večja) in dimenzije pnevmatik iste kot v 125 ccm razredu- moč pa skor 80 konj- DREAMS :whistle:

eni podatki

drugi podatki.

razen će imaš kako specilako, za katero tud japonci ne vedo kaj so čarali. . . . .obratomer pač laže. in občutek tudi.

nezanemarljiv podatek : RVF400R

1994: RVF replaced VFR400R with new frame, upside-down forks, 17in rear wheel. The RVF also has smaller carbs due to the Japanese 60hp restriction

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No moram ti rečt da če so to pravi podatki, da jim verjamem. Edino teža je pri meni vprašanje- motor se mi zdi resnično lažji od 193 kg polno natankan- končna hitrost pa čist možno da je 219- meni je glavno to da je več kot pri konkurenci .)

Moj motor je OČITNO letnik 87 ne tako kot piše v prometni da je 90- prometna je bila p......... ampak ne z moje strani- tko da zdej bolj verjamem podatkom z neta. Moj motor je VFR 400 RH - star 21 let :evilgrin:

Popravljeno . Popravil RHonda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer nima veze tukaj- ampak nočem odpirati nove teme- zanima me kje bi lahko popravil podatke iz prometnega dovoljenja- motor ima napisanih 57kw namesto 46 kolikor jih ima + tega piše letnik 90 namesto 87- kje lahko to naredim ? LPP v Ljubljani ? Ali na samem kraju registracije- kjer se pač opravi tehnični in to ? Please help..

Aja, nadomestni agregat iz ebaya je že doma ;) Dal sem 200 eur zanj..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer nima veze tukaj- ampak nočem odpirati nove teme- zanima me kje bi lahko popravil podatke iz prometnega dovoljenja- motor ima napisanih 57kw namesto 46 kolikor jih ima + tega piše letnik 90 namesto 87- kje lahko to naredim ? LPP v Ljubljani ? Ali na samem kraju registracije- kjer se pač opravi tehnični in to ? Please help..

Aja, nadomestni agregat iz ebaya je že doma ;) Dal sem 200 eur zanj..

a ne bi bil glede nepravilnosti v prometni raje tiho, da se ne bo res spravu kdo kej preverjat, po možnosti ugotovil da je to nek drug motor, po možnosti ukraden, in boš potem lahko spet jokal da so hondaši pizde ker so ti policaji zasegl motor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!