Skoči na vsebino

Honda VFR 400 R


RHonda

Priporočene objave

Evo agregat sm montiral dol, 3 ure trdega dela pa zajebano full. Zdej pa naprej: plastika-ličar, popravilo hladilnika, renoviranje izpuha in zamenjava agragata ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- končna hitrost pa čist možno da je 219- meni je glavno to da je več kot pri konkurenci .)

No ja od konkurence moja zxr 400 je šla 235 po števcu. Tak da je pomojem nekje isto letelo kot tvoja 400ka. Samo moja je mela 120/ 160 gume. Mela je pa lansko leta decembra celih 15500km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje se dobijo service manuali za ta motor: jest jih mam cel kup ampak samo za NC 30, kjer pa ni električne sheme.

Potrebujem torej za NC 24. Rabil bi enega v knjižni obliki, ker nujno potrebujem električno shemo !!! Please help

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal ne. Te honde ko mam jaz so samo 2 v evropi smo gledali na interpol. NC 24, imajo 85 konj, pa 130kg suha masa. Novejše pa imajo 61 konj. Jaz bom moral zdaj delati generalko, ker je žal motor uničen- nimam sreče z nobenim motorjem :?

Motorji nimajo sreče s tabo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje se dobijo service manuali za ta motor: jest jih mam cel kup ampak samo za NC 30, kjer pa ni električne sheme.

Potrebujem torej za NC 24. Rabil bi enega v knjižni obliki, ker nujno potrebujem električno shemo !!! Please help

http://www.haynes.com/

Karkoli že iščeš - NE uporabljat Googla ... ker lahko celo kaj sam najdeš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še malo slikovnega materiala:

prvavfrho9.jpg

drugavfrei5.jpg

tretjavfrlm9.jpg

Še vedno pa vas je nekaj z brezveznimi komentarji. Iščem pomoč pri električni shemi in dobim en bedast odgovor. Fuck off.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če sm jest kreten kaj ste pol vi ? Ponujate mi neke manuale ki nimajo blage veze z mojim motorjem. Tema se zarad mene lahko tud zbriše saj nisem dobil še popolnoma nič pomoči od nobenega.

S takim odnosom ti še tisti, ki ti drugače bi ponudili pomoč, nebodo ponudili pomoči....

Drugač pa stric google marsikaj najde :) :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

No zdej sm še očistu z nafto in prebarval mašino, temeljito spucal in popravil rebra pri vodnem in oljnem hladilniku ter oba prebarval, razstavli in očistli smo vse uplinjače (opilki !)...Diagnoza stare mašine: ojnica prebila blok- udarila ven, ena svečka čist požrta :cry: Ja tud takšni agregati so uničljivi čeprav eni trdijo drugače...Zdej pa novo mašino + frgazerje gor, zato bom probal nekje manuals staknit počas. Dela bo še dost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zdej sm še očistu z nafto in prebarval mašino, temeljito spucal in popravil rebra pri vodnem in oljnem hladilniku ter oba prebarval, razstavli in očistli smo vse uplinjače (opilki !)...Diagnoza stare mašine: ojnica prebila blok- udarila ven, ena svečka čist požrta :cry: Ja tud takšni agregati so uničljivi čeprav eni trdijo drugače...Zdej pa novo mašino + frgazerje gor, zato bom probal nekje manuals staknit počas. Dela bo še dost.

Pri tebi sigurno :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej pa iščem spet pomoč: pozna kdo koga v Sloveniji ki ma ta motor; zanima me nekaj v zvezi z električno napeljavo ??

Dejte mal povprašat, dam za pir !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej pa iščem spet pomoč: pozna kdo koga v Sloveniji ki ma ta motor; zanima me nekaj v zvezi z električno napeljavo ??

Dejte mal povprašat, dam za pir !!

a uno si vidu na netu k se prodaja za 400 eur? sej je taka kt tvoja, samo nima enojne nihajke zadej ;) poklič ga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Mašina je že zmontirana :whistle:

Zdej me pa zanima, če kdo karkoli ve o športnih izpuhih za ta motor oz karkoli o izdelavi le-teh ?

Ker ta honda ma izpuh tako specialno narejen da sem samo ostrmel pa me skrbi da mal blokira motor glede na to da se na koncu cev zoži samo na 27mm.

Sem pa napisal nekaj na to temo v ''športnem motociklizmu- priprava motocikla na dirke''

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Evo eno slikco mal za predstavo, kolk je motor majhen: zlahka se ga spravi v renault scenic- samo sedeže ven.. Za primerjavo- imel sem aprilio rs-125 in je šla komej not, še zadaj jo je mal vn gledalo, ta motor pa je krajši, pa tudi precej nižji je .) Zdej gre na servis, jesen pa upam da se bomo že vozili..

p7221420.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Zdej se je ta motor nekak zrihtal, ne da pa se dobit regulatorja napetosti za ta motor, vsaj na servisu ne vejo nic. Pol sem pa na nekem tujem forumu izvohal da se lahko da drug regulator, popularna izbira naj bi bil od yamahe R6 2000 do 2002.

Zanima me, ce bi lahko dal tud regler od kake druge honde npr. cbr600, ce pase od yamahe, nevem zakaj nebi tud od honde.

Je kaksen majster ki malo bolj pozna stare honde da bi mi to razlozil ??

Najbolj cudno se mi pa zdi, da pri uradnem zastopniku ne vejo nic in se moram za vse zanimat sam :BUA: Za semeringe za vilice so mi rekli npr. da naj si jih priskrbim sam.. Racun bo pa sigurno tak da bo glavobol.

V cem pa je sploh fora teh regulatorjev in po cem lahko ves, ce je nek regulator dober za tvoj motor? Na elektriko se ne spoznam nevemkaj. Jaz vem samo toliko, da naj bi bli priklopljeni trije kabli gor, in da mora bit izhodna napetost 14/15 V.

Kolk pa je kej cena enga regulatorja npr. od R6 ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej se je ta motor nekak zrihtal, ne da pa se dobit regulatorja napetosti za ta motor, vsaj na servisu ne vejo nic. Pol sem pa na nekem tujem forumu izvohal da se lahko da drug regulator, popularna izbira naj bi bil od yamahe R6 2000 do 2002.

Zanima me, ce bi lahko dal tud regler od kake druge honde npr. cbr600, ce pase od yamahe, nevem zakaj nebi tud od honde.

Je kaksen majster ki malo bolj pozna stare honde da bi mi to razlozil ??

Najbolj cudno se mi pa zdi, da pri uradnem zastopniku ne vejo nic in se moram za vse zanimat sam :BUA: Za semeringe za vilice so mi rekli npr. da naj si jih priskrbim sam.. Racun bo pa sigurno tak da bo glavobol.

V cem pa je sploh fora teh regulatorjev in po cem lahko ves, ce je nek regulator dober za tvoj motor? Na elektriko se ne spoznam nevemkaj. Jaz vem samo toliko, da naj bi bli priklopljeni trije kabli gor, in da mora bit izhodna napetost 14/15 V.

Kolk pa je kej cena enga regulatorja npr. od R6 ?

A ni regulator napetosti in regler isti šmorn? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ne da pa se dobit regulatorja napetosti za ta motor, vsaj na servisu ne vejo nic...

Poskusi TU. Sicer ne dobavljajo v SLO, pa se boš že znašel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!