Skoči na vsebino

1000 kubikov ali 600???


Demon

Priporočene objave

fantje ne se kregat :D yamaha je zakon :worship: :whistle:

a hondo kupuješ a ne :whistle:

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a hondo kupuješ a ne :whistle:

ah kje :) yamaho xjr sp :worship: Ko bo pa honda nardila en spodoben klasičn motor pa si mogoče 1x tudi hondo privoščim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah kje :) yamaho xjr sp :worship: Ko bo pa honda nardila en spodoben klasičn motor pa si mogoče 1x tudi hondo privoščim.

mal :topic:

sam res bi kako slikco tega motorja vidu..sp verzije namreč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal :topic:

sam res bi kako slikco tega motorja vidu..sp verzije namreč

sej je isti drek sam da ma ohlins vzmetenje pa agregat je mal lažji. V ovinke se lepše pelje to je pa tudi vse :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej je isti drek sam da ma ohlins vzmetenje pa agregat je mal lažji. V ovinke se lepše pelje to je pa tudi vse :D

pol je pa ja bolš če cb1300 vzameš..

aja ni klasika..

sej ma res mal neklasično zadnjo luč..pa res se neklasično predobr pelje :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol je pa ja bolš če cb1300 vzameš..

aja ni klasika..

sej ma res mal neklasično zadnjo luč..pa res se neklasično predobr pelje :whistle:

ja sej če se predobro pelje to ni to. tale moja vsake tolk zaplava v ovink pa mal spodnaša od časa do časa, sam še vedno tačke po tleh drsajo. Je vsaj filing se pelat :D In cb je grda za popizdit :D vse tko plastično deluje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš prav; nekateri imajo raje kaj takega:

namesto tega kar voziš ti:

valda honda je vse d best yamaha je pa kup plastike pa železa :) glavno je da je yamaha nardila lepš klasičn motor kot honda :D pa se lahko ubiješ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi zbiral med Yamaho xjr in Hondo CB 1300 bi sihurno zbral Kawasaki ZRX. unga z lučjo ud Yugota.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi zbiral med Yamaho xjr in Hondo CB 1300 bi sihurno zbral Kawasaki ZRX. unga z lučjo ud Yugota.

Valda če pa vozš krawasakija :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal provociram. zkaj bi se je pa ti rad znebil?

Preveč ovinke zlagam pa bi pasalu met ohlinse gor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preveč ovinke zlagam pa bi pasalu met ohlinse gor :)

a ne bi dal pol samo malenkost predelat če je premehka?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preveč ovinke zlagam pa bi pasalu met ohlinse gor :)

a dej no. sej si jo lih sestavu, in teb ni blo nič. ne deli neumnosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ne bi dal pol samo malenkost predelat če je premehka?

stvar je taka, jst sm s tem motorjem padu po tleh, nč hujšega, pač lepotne stvari k stanejo full. In sm zmetal na motor full dnarja tko da ga bodoči lastnik sam še prebarva in ma ok motorček. zdej predelovat zadnje vzmetenje in prve vilce bi biu spet shock za dnarnco tko da za koji kurac se jebat :D NEDA SE MI VEEEČČČČČ. sej vem da sm čudn ampak jebat ga samaha sp zakon :D če jo bom dobu kje rabljeno spljoh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a dej no. sej si jo lih sestavu, in teb ni blo nič. ne deli neumnosti.

Vem da mi ni blo nič sam me ni izučilo :D še vedno grabjo tace po tleh. Mogoče bi pa mogu ss motor nabavit (NEVER) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem da mi ni blo nič sam me ni izučilo :D še vedno grabjo tace po tleh. Mogoče bi pa mogu ss motor nabavit (NEVER) :D

ne. men je tud use po tleh grablo, pol pa sm se pred ovinkom sam mal presedu, pa ne grabi več. kr mam preuč kil dam sam pol riti s stola in mal bl se nagnem. z ramami. razlika je očitna :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne. men je tud use po tleh grablo, pol pa sm se pred ovinkom sam mal presedu, pa ne grabi več. kr mam preuč kil dam sam pol riti s stola in mal bl se nagnem. z ramami. razlika je očitna :krneki:

sej jst se tut presedam sam še vedno grabi po tleh :D nevem zakaj nebi grabilo če se presedeš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej jst se tut presedam sam še vedno grabi po tleh :D nevem zakaj nebi grabilo če se presedeš

me zezaš? :unsure:

pejt na 67 stran teme po kolenu, mislim de je v on and off the road, in poglej vidoeo posnetke v Sandko-vem postu.

al si se lihkar odpela pod mojo delavnico? BASTARD :beer2:

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me zezaš? :unsure:

pejt na 67 stran teme po kolenu, mislim de je v on and off the road, in poglej vidoeo posnetke v Sandko-vem postu.

al si se lihkar odpela pod mojo delavnico? BASTARD :beer2:

mogoče ker je več teže pol na tisti točki če ne presedeš :D bom pogledu. Aja tut honda vfr je favorit :D tko da potešim hondaše :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že ki smo ravno pri 600 ali 1000. Zakaj pa ne 800??? VFRka je pravi stroj, škoda, da je tko majhna (sem skoraj 200cm).

Se jo da peljat touring ali pa športno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VFR je super motor za po cesti, ampak če hočeš pa občasno obiskat dirkališče pa ni najbolj optimalnai zbira. Jaz se ne bi branil, če bi prišli ven 800SS motocikli, ker 750 mi je zakon :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VFR je super motor za po cesti, ampak če hočeš pa občasno obiskat dirkališče pa ni najbolj optimalnai zbira. Jaz se ne bi branil, če bi prišli ven 800SS motocikli, ker 750 mi je zakon :D

Po eni strani je res, po drugi ko pa vidiš na grobniku razne TDMke in Fazerke... :)

Drugače se pa strinjam, za pisto je definitivno SS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!